Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

41 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

nowy scholl, wet&dry

10 kwi 2016 - 22:48:53

Jakie macie opinie na jego temat?? Jak sprawdza się opcja ścierania na mokro?? Czy faktycznie jest fajniejszy bo ma ładowarkę a nie baterie??

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

nowy scholl, wet&dry

24 kwi 2016 - 11:29:18

Dostałam go w prezencie na urodziny na początku miesiąca i przyznam, że jestem nim zachwycona. Mam też tą wcześniejszą wersję, którą używać można było jedynie na sucho i miała baterie. Używanie na mokro jest bardzo wygodne i to fajna innowacja. Można zająć się stopami podczas prysznica lub przy okazji kąpieli. Mnie to bardzo odpowiada. Co do opcji ładowania to ładowarka jest wygodniejsza, bo wystarczy co jakiś czas podłączyć pilnik na noc. Ja ładowałam go tylko raz, zaraz po zakupie i na razie cały czas działa przy używaniu 2-3 razy w tygodniu. Chociaż widzę, że mąż też mi go podbiera :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-24 11:30 przez MickyMK.

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

nowy scholl, wet&dry

25 kwi 2016 - 08:25:16

A powiedz mi kochana czy poradzi sobie z męskimi takimi naprawdę umęczonymi stopami?? Mój mąż jest stoczniowcem i w tych roboczych butach stopy się odparzają i odciskają, wyglądają koszmarnie, latem to on się wstydzi zdjąć skarpetki i nigdy tego nie robi. Ręcznie nie ma szans, a do kosmetyczki żeby regularnie chodzić to za drogo, a tak ja bym też korzystała, zmieniła rolkę na swoją i jechane :)

nowy scholl, wet&dry

30 kwi 2016 - 17:46:35

Mój mąż używa i bardzo sobie chwali efekty. Tylko trzeba regularnie i pamiętać o zmiękczaniu i kremie potem. Ale jeśli chodzi o działanie samego pilnika to niezależnie od tego czy będą to stopy męskie czy kobiece, Scholl na pewno sobie poradzi. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odstające uszy - pomocy!