Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

sklep detailingowy

21 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kolczyk w pępku zrobic czy warto?

15 maj 2016 - 22:30:48

Ja swojego kolczyka mam już 7 lat, a jeżeli chodzi o kwestię gojenia się to kilka dni a do tygodnia praktycznie wcale nie czuć że się go ma serce serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-15 22:31 przez 796868384.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

kolczyk w pępku zrobic czy warto?

16 maj 2016 - 05:52:05

miałam, goiło mi się ok. 2 tyg, smarowałam trybiotykiem, na początku zahaczał się o każdą bluzkę, co na początku bolało, poźniej jak się zagoiło było ok. wyjęłam jakiś rok temu, bo stwierdziłam, że "już z tego wyrosłam" ale dziurka nadal pozostała, zarosła ale ślad jest

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

kolczyk w pępku zrobic czy warto?

16 maj 2016 - 11:06:49

Cytat
marciaa0407
miałam, goiło mi się ok. 2 tyg, smarowałam trybiotykiem, na początku zahaczał się o każdą bluzkę, co na początku bolało, poźniej jak się zagoiło było ok. wyjęłam jakiś rok temu, bo stwierdziłam, że "już z tego wyrosłam" ale dziurka nadal pozostała, zarosła ale ślad jest

U mnie podobnie - teraz tylko blizna została... :(

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 8/5

kolczyk w pępku zrobic czy warto?

29 maj 2016 - 21:08:09

Kolczyk w pępku super sprawa ale tylko wtedy gdy brzuszek jest wysportowany :) Ale ja polecam sklep http://modica.pl, na pewno znajdziesz tam świetne kolczyki. Przede wszystkim będą tanie ale świetnej jakości.

kolczyk w pępku zrobic czy warto?

25 lip 2021 - 17:54:08

ja nosze kolczyk w pępku już dobre parę lat ;p w sumie polecam, trzeba po prostu więcej uważać na koszulki czy odzież, która może szarpać kolczyk. nawet przez większość ciąży nosiłam kolczyk, tylko na czas porodu go ściągnęłam ;) zawsze można stosować kolczyki z elastycznych materiałów tak by sztanga nie była sztywna - https://www.mojniemowlak.pl/kolczyk-w-pepku-a-ciaza/

kolczyk w pępku zrobic czy warto?

03 lut 2022 - 16:19:19

Co to w ogóle znaczy "czy warto"? xD To kolczyk w pępku, nie daci bogactwa ani większego zdrowia. Lubisz to robisz, nie lubisz to nie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabiegi na rozstępy i blizny w Laser Delux.