Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bardzo sucha i wrażliwa skóra

12 mar 2019 - 07:46:15

JA sobie takie problemy ze skórą początkowo załagodziłam, a teraz już można powiedzieć,że wyleczyłam balsamem do ciała Kuracja Młodości Bielendy. On jest regenerujący i zawiera śliz ślimaka. Myślę, że to właśnie dzięki temu składnikowi ma taki zbawienny wpływ na moją skórę na ciele.

bardzo sucha i wrażliwa skóra

27 mar 2019 - 12:14:30

Może krem z Miya? Ja mam ten różowy, niebieski jest mooocno nawilżający, ale też tłustszy, cięższy, bardziej na noc, bo makijaż na niego trudno by było nałożyć :) mają też fajnne serum. I maska-peeling hydroenzymatyczny z Tołpy jest super, bo z jednej strony robi taki delikatny peeling i ładnie schodzą suche skórki po niej, a z drugiej strony nawilża :)

bardzo sucha i wrażliwa skóra

05 kwi 2019 - 12:15:38

Też mam problem z suchą i skłonną do uczuleń skórą, to jest bardzo uciążliwe niestety... Ale jakiś czas temu wpadł mi w ręce Krem uniwersalny do twarzy i ciała z witaminą C z Bielendy i jestem nim zachwycona. Krem uniwersalny niby dziwnie brzmi, tym bardziej, że na rynku jest tyle różnych produktów, ale uwierzcie mi, dla moejj skóry okazał się rewelacyjny.

bardzo sucha i wrażliwa skóra

12 kwi 2019 - 08:27:17

Jak się ma taką suchą i wrażliwą skórę to można pomyśleć nad myciu buzi olejkami, oczywiście potem trzeba i tak używać kremu, ale olejki nie ściągają tak skóry, a dobrze domywają makijaż :)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

24 kwi 2019 - 11:21:52

Cytat
Gruszzkaa
Jak się ma taką suchą i wrażliwą skórę to można pomyśleć nad myciu buzi olejkami, oczywiście potem trzeba i tak używać kremu, ale olejki nie ściągają tak skóry, a dobrze domywają makijaż :)

No tak ale po użyciu olejku również powinnaś użyć zełu na bazie wody z uwagi na to, ze olejki mają tendencję do zostawania na skorze twarzy i to równiez nie jest jakiś super. I takim zelem można właśnie usunąć nadmiar olejku z twarzy.
Ze swojej strony polecam również zabieg mezoterapii. Ale tej igłowej a nie bezigłowej. Byłam na dwóch rodzajach. Na początku zaczęłam od bezigłowej ale kiedy nie widziałam satysfakcjonujących mnie efektów postanowiłam wybrać sie na igłową oraz z efektów mezoterapii byłam zadowolona o wiele bardziej bo twarz o wiele lepiej nawilżona, wygląda o niebo lepiej oraz mam mniej przebarwień. Zmarszczek taki zabieg nie usunie, nie ma się co na to nastawiać ale ogólnie odmładza skórę.

bardzo sucha i wrażliwa skóra

31 maj 2019 - 09:36:17

Jasne, że tak, ale moim zdaniem olej jako pierwszy etap demakijażu i tak jest lepszy niż wacik z płynem micelarnym, głównie przez to że można uniknąć tego niepotrzebnego tarcia.

bardzo sucha i wrażliwa skóra

19 cze 2019 - 11:45:52

najlepiej jakieś naturalne kosmetyki... ja np. bardzo lubie kosmetyki z asoa, savonu, mokosh. Na pewno coś znajdziesz dla siebie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dla tych co maja problemy z cerą