Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

27 lip 2017 - 11:09:50

Ja stosuję żel do mycia i balsam z serii Eloderm to pierwsze emolienty jakie sobie kupiłam, bo już nie mogłam wytrzymać tak mnie wszystko swędziało. Nie mam porównania, ale te akurat polecam.

bardzo sucha i wrażliwa skóra

30 lip 2017 - 19:30:40

Niestety, ja też mam taką skórę i nie potrafię sobie z tym poradzić... Co gorsza, pojawiły się też zmarszczki... Chyba wybiorę się tu na zabieg http://vesuna.pl/zabiegi-na-twarz-i-cialo/ujedrnianie-skory/exilis-elite-bezoperacyjny-lifting-i-odmladzanie-skory-2/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-06 15:48 przez dylag.

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

24 wrz 2017 - 22:41:16

Ja również mam bardzo wrażliwą skórę, właściwie większości kosmetyków nie mogę używać, jednak ostatnio naprawdę świetnie się u mnie sprawdza balsam do ciała z Farmony. Już na pewno każda z Was wie, że ich kosmetyki mają piękne zapachy, ale również warto zaznaczyć, że są polskie i skład jest bardzo przyjazny dla skóry.

bardzo sucha i wrażliwa skóra

25 wrz 2017 - 12:45:56

Żel z aloesu jest absolutnym mistrzem. Ziaja ma średnie kosmetyki. Poczytaj po blogach ze składnikami jakie polecają.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

28 wrz 2017 - 23:42:46

Mam problemy z cerą i używam najczęściej kosmetyków dla dzieci z ziaji, do tego dużo kosmetyków robię sama - maseczki, peelingi(ale tylko do ciała, bo na twarzy nie robię). Pij wodę bo to tez dobrze wpływa na cerę.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

05 lis 2017 - 20:05:39

może maseczka z alg będzie dla ciebie idealna? Samemu możesz zrobić.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

05 gru 2017 - 13:44:39

A gdzie kupić takie algi? Czy to dla każdego?

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

05 gru 2017 - 21:53:19

Niestety też mam suchą, a nawet bardzo suchą i wrażliwą skórę. Dobieram ostrożnie kosmetyki, a często korzystam z tych dla dzieci :) Zanim czegoś zacznę używać testuję po trochu.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

07 gru 2017 - 09:47:23

Ja to używam przeważnie balsamów. Ale te olejki również czuje będą dobrą opcją do wypróbowania...

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

05 kwi 2018 - 10:10:15

Przez jakiś czas zbierałam pieniądze na zakup jakiejś lepszej pielęgnacji. Jako że nie ufam, aż tak tym wszystkim youtuberką postanowiłam poszukać czegoś na własną rękę. Moimi założeniami było kupić coś naprawdę dobrego, fantastycznie odżywiającego i nawadniającego, a także działającego na pojawiające się już delikatne zmarszczki. Padło na maskę na noc z Colway. Polecam jest niesamowita! Moja skóra nigdy nie wyglądała tak dobrze

Ciężko ją znaleźć, ale polecam zakup z tej strony:
<moderacja>

Szybka dostawa, oryginalne kosmetyki i niższa cena niż na rynku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-17 21:22 przez moderator.

bardzo sucha i wrażliwa skóra

17 cze 2018 - 21:31:08

Eloderm do kupienia w aptece. Balsam mam dla dziecka, który skórę miał mega suchą, a krem do rąk dla siebie. Już po pierwszym użyciu była mega poprawa. Płaciłam ok. 20 złotych za produkt.

bardzo sucha i wrażliwa skóra

17 cze 2018 - 22:32:01

Ja przy takiej samej cerze nie rozstaję się z maścią z witaminą A :) Co prawda na co dzień nie jest zbyt dobra, bo może zapychać, jeśli będzie używało się jej dzień w dzień. Ale używam przynajmniej 2-3 razy w tygodniu i działa na mnie świetnie. Szybko pozbywam się dzięki niej suchych skórek, no i nie jestem zaczerwieniona.
Ale przede wszystkim - trzeba pić dużo wody! Przyzwyczaić się do picia 2-3 litrów wody dziennie. Nie dość, że w te upały wręcz trzeba taką ilość pić, to jeszcze świetnie działa to na cerę, bo nic tak dobrze nie nawilża jak woda od środka.
Niektórzy nie lubią wody, ale uwierzcie, że da radę ją polubić. Ja wody wręcz nienawidziłam. Po co pić coś, co nie ma smaku? :D Ale przy diecie postanowiłam się do niej przemóc i zaczynałam od małej butelki wody dziennie, a z czasem zwiększałam dawkę. Nawet ją polubiłam. Mimo, że nie ma smaku, już nie wydawała mi się niesmaczna jak kiedyś. Teraz, to nawet potrafię odróżnić wodę od wody i piję tylko wodę konkretnej firmy, bo inne są dla mnie okropne.
Polecam ^^

bardzo sucha i wrażliwa skóra

27 wrz 2018 - 21:35:23

Mogę Ci polecić maseczki w formie rękawiczek - potrafią zdziałać cuda! Ja już parę miesięcy regularnie używam Epiltouch byOlie i mogę je dalej polecić - bardzo przyjemna sprawa, 30 minut trzymasz w nich łapki, a skóra nawilżona i gładziutka :D

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

03 paź 2018 - 14:12:47

Nie widziałam tych maseczek. Napiszesz może gdzie mogę je dorwać?
Sama mogę Wam polecic tutaj dwa bardzo fajne kosmetyki do pielęgnacji ciala jakie ostatnio odkryłam. Od firmy Over Cosmetics. Może nie jest to taka znana firma, ale ich sklady przewyższają często składy o wiele droższych kosmetyków....
Pierwszy to balsam z peelingiem do ciała o zapachu kawy i czekolady:

I drugi cytrusowy balsam do ciała, który pachnie tak jak świeżo wyciśnięty sok cytrusowy :)

bardzo sucha i wrażliwa skóra

10 sty 2019 - 15:35:00

Cytat
andraa
Własnie olej kokosowy nierafinowany nie jest taki dobry na suchą skórę.... Poczytajcie sobie o nim. Zaiwera w sobie bardzo wiele nasyconych kwasów tłuszczowych tak wiec może zapychać. Jest ok jeśli chodzi o ciało, włosy czy nawet nawilżanie skóry ust. Jednak do twarzy nie polecam. Z olejów najlepsze są:
z pestek czarnej pożeczki
z malin
z pestek róży
oraz z kiełków pszenicy
Pewnie zależy dla kogo te oleje. W moim przypadku trądzikowca nie ma mowy o aplikacji na skórę, ale jak ktoś ma zdrową normalną lub suchą cerę to niektóre mają szansę pomóc :) Ale właśnie te oleje pestkowe są najbezpieczniejsze. Co do kokosa się zgadzam i nie polecam też arganowego - sam w sobie jest przereklamowany, może wysuszać więc trzeba go z czymś wymieszać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja pasta cukrowa