Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 17/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

02 sty 2019 - 07:04:51

Na pachy mi wystarczyły 3. Pewnie wiosną wybiorę się jeszcze na jeden zabieg przypominający bo mi powiedzieli, że pojedyncze włoski moga odrosnąć. W sensie nie że się odrastają ale podczas zabiegów mogły byc niektóre w stanie uśpienia. Na razie nic na szczęscie nie odrasta :P

depilacja laserowa - czy polecacie?

02 sty 2019 - 09:03:48

ja robiłam dawno i mam teraz spokój
niestety zabiegów miałam 9 razy
ale warto było naprawdę.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

03 sty 2019 - 11:18:49

Dziewczyny myślicie, ze ten vectus mnie boli od light sheer? Bo koleżanka była na light sheer i mówi, ze ją bolało.

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 17/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

03 sty 2019 - 12:13:27

W takim razie koleżanka może miec po prostu niski próg bólu i ogolnie może odczuwać takie zabiegi jako bardziej bolesne niż normalnie. Mnie jakos tam bardzo nie bolało, odczuwałam szczypanie. Poza tym zauważyłam, że dużo zależało od dnia. Bo jeden zabieg mnie mniej bolał a drugi trochę bardziej. Ale ponoc vectus mniej boli i zabiegi są krótsze bo urzadzenie może dopasować wiązkę do miejsca, a w light sheer kosmetolog to robi na czuja i nie zawsze dopasuje odpowienią moc. W sumie był to jeden z czynników, dzięki którym zdecydowałam się na vectusa.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

18 sty 2019 - 13:58:19

Vectus boli mniej , posiada większą głowicę, która chłodzi. Zabiegi są krótsze i bardziej skuteczne. Efekt można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Jak jesteście z Warszawy to zajdźcie do salonu <moderacja> reklama U nich robiłam bikini i jestem bardzo zadowolona.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-27 14:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

21 lut 2019 - 08:50:30

Polecam i to zdecydowanie
nie bolało chociaż bałam sie, ze nie bedzie to przyjemne
wystarczyło 4 zabiegi, abym całkowicie pozbyła sie włosów z łydek
Nie musiałam depilować nóg przez całe wakacje :) I nic mi obecnie nie odrasta.

Jeśli jednak już się zdecydujecie, musicie zorientować się czy w danym gabinecie mają dobry laser. Niektóre lasery nie są skuteczne i nie dają dobrych efektów. Jesli miałabym polecić jakiś to będzie to light sheer,obecnie jest to jeden z lepszych i skuteczniejszych laserów.
Tutaj daję kontakt do gabinetu w Krakowie w którym robiłam zabieg.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-01 09:32 przez PIXERS.

depilacja laserowa - czy polecacie?

25 maj 2019 - 10:57:41

Dziwne jest dla mnie to że niektórych boli depilacja, ale faktycznie może to jest związane z niewytrzymałością na ból. Ja miałam vectus na nogi i pachy w Gdańsku na skłodowkskiej-curie o ile dobrze pamiętam i ani trochę mnie nie zabolało, mogę powiedzieć że nawet to relaksujace dla mnie było. A efekty moim zdaniem najlepsze.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 6/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

05 cze 2019 - 07:40:44

Polecam ale tylko jeśli jest to light sheer bo ipl nie polecam Wybrałam się raz na studiach z grupona na ipl i nie mozna w taki sposob osiągnać stałych efektów depilacji a coś takiego wiekszego sensu moim zdaniem nie ma. Bo jeśli decydujemy się na depilacje laserową to na stałe. Czy boli? No trochę boli, trzeba się na to nastawić,ze nie jest to zbyt przyjemne, szczególnie w trakcie późniejszych zabiegow kiedy moc jest zwiekszana. Z drugiej strony jeśli wytrzymałyscie depilator to wytrzymacie równięż depilację laserową, szczegolnie, ze nie trwa to długo.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dla tych co maja problemy z cerą