Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

02 sty 2019 - 07:04:51

Na pachy mi wystarczyły 3. Pewnie wiosną wybiorę się jeszcze na jeden zabieg przypominający bo mi powiedzieli, że pojedyncze włoski moga odrosnąć. W sensie nie że się odrastają ale podczas zabiegów mogły byc niektóre w stanie uśpienia. Na razie nic na szczęscie nie odrasta :P

A chodziłam na depilację tutaj w Rzeszowie https://slowage.pl/oferta/laseroterapia/depilacja-laserowa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-28 10:23 przez pania344.

depilacja laserowa - czy polecacie?

02 sty 2019 - 09:03:48

ja robiłam dawno i mam teraz spokój
niestety zabiegów miałam 9 razy
ale warto było naprawdę.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

03 sty 2019 - 11:18:49

Dziewczyny myślicie, ze ten vectus mnie boli od light sheer? Bo koleżanka była na light sheer i mówi, ze ją bolało.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

03 sty 2019 - 12:13:27

W takim razie koleżanka może miec po prostu niski próg bólu i ogolnie może odczuwać takie zabiegi jako bardziej bolesne niż normalnie. Mnie jakos tam bardzo nie bolało, odczuwałam szczypanie. Poza tym zauważyłam, że dużo zależało od dnia. Bo jeden zabieg mnie mniej bolał a drugi trochę bardziej. Ale ponoc vectus mniej boli i zabiegi są krótsze bo urzadzenie może dopasować wiązkę do miejsca, a w light sheer kosmetolog to robi na czuja i nie zawsze dopasuje odpowienią moc. W sumie był to jeden z czynników, dzięki którym zdecydowałam się na vectusa.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

18 sty 2019 - 13:58:19

Vectus boli mniej , posiada większą głowicę, która chłodzi. Zabiegi są krótsze i bardziej skuteczne. Efekt można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Jak jesteście z Warszawy to zajdźcie do salonu <moderacja> reklama U nich robiłam bikini i jestem bardzo zadowolona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-27 14:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

21 lut 2019 - 08:50:30

Polecam i to zdecydowanie
nie bolało chociaż bałam sie, ze nie bedzie to przyjemne
wystarczyło 4 zabiegi, abym całkowicie pozbyła sie włosów z łydek
Nie musiałam depilować nóg przez całe wakacje :) I nic mi obecnie nie odrasta.

Jeśli jednak już się zdecydujecie, musicie zorientować się czy w danym gabinecie mają dobry laser. Niektóre lasery nie są skuteczne i nie dają dobrych efektów. Jesli miałabym polecić jakiś to będzie to light sheer,obecnie jest to jeden z lepszych i skuteczniejszych laserów.
Tutaj daję kontakt do gabinetu w Krakowie w którym robiłam zabieg.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-01 09:32 przez PIXERS.

depilacja laserowa - czy polecacie?

25 maj 2019 - 10:57:41

Dziwne jest dla mnie to że niektórych boli depilacja, ale faktycznie może to jest związane z niewytrzymałością na ból. Ja miałam vectus na nogi i pachy w Gdańsku na skłodowkskiej-curie o ile dobrze pamiętam i ani trochę mnie nie zabolało, mogę powiedzieć że nawet to relaksujace dla mnie było. A efekty moim zdaniem najlepsze.

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

03 wrz 2019 - 08:03:14

Jedna sesja rzadko daje 100% efekt że już włosy nam nie odrosną, czasem wystarczy 3 czasem 6, a czasem bywa tak że mamy takie predyspozycje, że włosy i tak nam odrastają. Ja po 6 sesjach na "wąsiki" dałam sobie spokój bo dużo nie pomogło niestety. No ale może dlatego, ze zdecydowałam sie w sumie na ipl a ponoć ipl nie jest tak skuteczny jak inne rodzaje. Czy ktoś może zdecydował się na light sheer?

depilacja laserowa - czy polecacie?

04 lis 2019 - 14:21:00

Ja robilam na pachy 5 zabiegow i praktycznie nic mi na nich nie rosnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-04 14:22 przez Celine_Dijon.

depilacja laserowa - czy polecacie?

20 sty 2020 - 09:45:05

Bylam i polecam, brak wloskow ktore odrastaja po dwoch dniach od golenia to jest jednak niesamowity komfort jak juz sie ma porownanie.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

22 lut 2021 - 19:34:39

Bardzo polecam depilacje laserową, jest mega ulga, bez podrażnień i wrastających włosków, o oszczędności czasu już nawet nie wspomnę. Zabiegi robiłam w Warszawie w https://www.depicare.pl/

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

26 lut 2021 - 14:06:24

Ja zdecydowanie polecam laserową depilację, już od roku nie pomyślałam ani razu o golarce i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu! :D Wykonywałam zabieg w gabinecie Doktora Marcina Nowaka w Trójmieście. Mogę polecić.

depilacja laserowa - czy polecacie?

03 lut 2022 - 16:26:58

Ja tam bardzo polecam, o ile masz na to kase bo jednak trzeba przygotować ten ponad tysiac złotych.

depilacja laserowa - czy polecacie?

21 lut 2022 - 19:54:32

Zależy od lasera ale jak jest jakiś dobry w stylu vectusa to polecam. Troche to kosztuje, ale efekty są faktycznie zadowalające.

depilacja laserowa - czy polecacie?

24 mar 2022 - 22:34:30

oooo tak!! Depilacja laserowa była najlepsza decyzją w moim życiu! Żałuje tylko, ze tak późno się zdecydowałam. Nie muszę martwić się włoskami, podrażnieniami. Zawsze mam gładkie nogi :D Zabieg depilacji laserowej w ogóle nie boli, jeśli robi się w dobrym salonie. Ja byłam w salonie medycyny estetycznej Powab w Warszawie http://powab.com.pl/. Mają też mocny laser Linscan.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dla tych co maja problemy z cerą