Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

Zapalenie pęcherza

31 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja laserowa - czy polecacie?

27 wrz 2017 - 10:18:19

Cytat
SylaaaD
Właśnie, ja robiłam zabiegi niby na dobrym i rekomendowanym Duecie, ale efekty po 8 zabiegach są wręcz niewidoczne. Tu macie , fajnie opisane na co zwrócić uwagę, żeby nie dać się oszukać: http://www.royallaser.pl/depilacja/Rady.php
Teraz na jesień umówię się do kilku rekomendowanych gabinetów na konsultację i spróbuję jeszcze raz podejść do tematu, bo ewidentnie u mnie coś poszło nie tak, a wszystko wskazuje na to, że efekt powinnam mieć!
Dobrze wiedzieć, ja miałam robioną depilację laserem Light Sheer, (łącznie około 7 osobno na bikini i pachy) jestem rok po zabiegu i dużo włosów odrosło.

Jak ktoś może polecić sprawdzony gabinet w Warszawie proszę o info tutaj lub na prv.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 10:22 przez helyanwe.

depilacja laserowa - czy polecacie?

27 wrz 2017 - 12:35:50

miałam to samo z odrastającymi włoskami...

A czy są tu jakieś osoby, które po depilacji laserowej miały problemy skórne? Nie chodzi mi o podrażnienie zaraz po zabiegu, ale o problemy, które pojawiły się po jakimś czasie i długo utrzymywały... będę wdzięczna za wszelkie informacje.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

28 wrz 2017 - 23:37:37

Podbijam temat. Czy to faktycznie się opłaca? Co po kilku zabiegach, trzeba je powtarzać? I co z wrażliwą skórą? Nie ma po takiej depilacji jakiś ran, uczuleń? W sumie trochę dubluje pytanie od lesnejkonwalii, ale mam problemy ze skórą i nie wiem czy warto tyle inwestować w ten interes, a włosy gęste.

depilacja laserowa - czy polecacie?

05 paź 2017 - 09:28:18

Cytat
helyanwe

Właśnie, ja robiłam zabiegi niby na dobrym i rekomendowanym Duecie, ale efekty po 8 zabiegach są wręcz niewidoczne. Tu macie , fajnie opisane na co zwrócić uwagę, żeby nie dać się oszukać: http://www.royallaser.pl/depilacja/Rady.php
Teraz na jesień umówię się do kilku rekomendowanych gabinetów na konsultację i spróbuję jeszcze raz podejść do tematu, bo ewidentnie u mnie coś poszło nie tak, a wszystko wskazuje na to, że efekt powinnam mieć!
Dobrze wiedzieć, ja miałam robioną depilację laserem Light Sheer, (łącznie około 7 osobno na bikini i pachy) jestem rok po zabiegu i dużo włosów odrosło.

Jak ktoś może polecić sprawdzony gabinet w Warszawie proszę o info tutaj lub na prv.

Ja nie jestem z Wawy ale gdzieś czytałam dobre opinie o chyba "studio laser".
Co do depilacji laserowej, to po fakcie doczytałam, że miałam zabiegi robione dużą głowicą, a ona jest mało skuteczna w porównaniu do małej i zdecydowanie za często, bo powinno być co 10-12 tyg. a ja miałam co 6-7tyg.

Szkoda, że mądry Polak po szkodzie... Jak zejdzie mi opalenizna podejdę jeszcze raz do tematu, to podzielę się wrażeniami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 09:29 przez SylaaaD.

depilacja laserowa - czy polecacie?

17 paź 2017 - 17:23:43

naprawde Warto tylko znajdź dobry salon, ja jestem z rzeszowa i byłam w Laser Clinic chciałam wykonac zabiegi laserem Light Sheer Duet bo ma najlepsze opinie i sie nie przeliczyłam na bikini i pachach nie mam włosów po 6 zabiegach wkoncu nie musze sie golic i nie mam podrażnień jeszcze musze zrobić nogi i bedzie pięknie serce

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

01 lis 2017 - 21:40:12

Z depilacją to różnie bywa, słyszałam wiele podzielonych opinii. I myślę, że są zależne od klasy sprzętku jakim dysponuje kosmetyczka albo klinika piękności. Ja byłam na 4 wizytach w http://bodycareclinic.pl/ za które zapłaciłąm dużo więcej niż chciałą moja kosmetyczka ale dzięki temu prawie żadne włoski mi nie odrastają.

depilacja laserowa - czy polecacie?

01 lis 2017 - 22:15:08

To pewnie dość indywidualna kwestia, ja z własnego doświadczenia odradzam. Byłam na 4 zabiegach, być może to za mało, ale zdążyłam się zniechęcić, bo dość dużo to kosztuje, a w moim przypadku efekt był praktycznie żaden :(

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

01 mar 2018 - 09:27:53

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-24 08:42 przez isra.

depilacja laserowa - czy polecacie?

25 mar 2018 - 15:50:12

nie czytałam całego wątku i nie wiem, czy ta informacja tutaj już padła, ale ja mogę ze swojej strony polecić salony, które posiadają laser VECTUS PALOMAR. Co prawda zabiegów też trzeba tutaj wykonać kilka (4-6) w określonych odstępach czasowych, ze względu na to, że włosy są w różnych fazach wzrostu, ale włoski nie odrastają, jak przy innych laserach, które jedynie włosy osłabiają :) Robiłam pachy i bikini całkowite. Pachy są tak małym obszarem, że można chwilę wytrzymać, bo jednak są te ukłucia, z bikini było gorzej...ale warto dla efektu. Miałam ogromny problem z wrastającymi włoskami, z niektórych miejsc potrafiły nawet wychodzić 3-4 włoski, coś okropnego. Teraz mam co prawda pojedyncze włoski, ale zero stanów zapalnych. No i trzeba brać też pod uwagę zawartość melaniny w skórze, im ciemniejsza karnacja/większa opalenizna tym efekt słabszy, dlatego warto zabiegi wykonywać jesienią/zimą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-25 15:51 przez nounours.

zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

25 mar 2018 - 23:40:40

ja jestem po rocznej depilacji i powiem tak od listopada męczę się z zapaleniem mieszków na łydkach.Zastanawiam się czyto nie jest przypadkiem przez ten gabinet?Czy n=mogłam tam się zarazić?Nigdy nie miałam tego problemu....Niby włoskow mniej,ale nie do końca...
Panie mi przedłuzyły pakiet,ze względu na to,że kilka miałam zabiegów mniej ze względu na to zapalenie.
Obecnie robię łydki,uda i pachy.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

06 gru 2018 - 14:00:50

Dziewczyny pozwole sobie zapytać się w temacie. Mianowicie zastanawiam się czy nie kupic sobie urządzenia do depilacji w domu. Ale jest ich sporo. Mianowicie czy warto jest inwestować w phillipsa lumeę czy mozę warto jest kupić babyliss? Chodzi mi o okolice bikini, które u mnie osobiście to jeden wielki dramat bo nie jestem sobie w stanie poradzić z ogromem wlosków jakie tam wyrastają.

Drugą opcją jaka biorę pod uwage jest zapisanie się na depilację laserową. Szukam jakiegoś miejsca w okolicach Gdańska albo Gdyni. Jednak zauważyłam, ze kilka sesji takiej depilacji to cenowo cały depilator, który mogę użyć nie tylko do depilacji bikini ale również i do depilacji nóg przykladowo. Tak wieć już sama nie wiem.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

07 gru 2018 - 13:41:19

Te depilatory jakie się kupuje do domu to nie laser. Poczytaj sobie dokładnie o technologii ale jest to ipl, czyli wykorzystuje się do depilacji światło. Niewiele ma to wspólnego z depilacją laserową. Taką prawdziwą depilacją laserową. Można usunąć włoski na dłużej niż tradycyjnym depillatorem, ale maksymalnie na kilka tygodni z tego co wiem.Potem odrastają. I powoli odrosną wszystkie. Światło w przeciwieństwie do lasera nie usunie wszystkich cebulek. Sama nie mam takiego depilatora ale kupiła sobie moja siostra. I jest połowicznie zadowolona z tego co od niej słyszałam. Głównie z tego powodu, ze jest to mało wygodne rozwiązanie i taka depilacja zajmuje dużo czasu. Jeśli zależy Ci na bikini to zapisz się na depilację vectusem. Urządzenie takie to nowoczesny laser diodowy i w Gdańsku mają je w Clinica cosmetologica (z tego co sobie sprawdzam na ich stronie mają również swoją filię i w Gdyni).

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

09 gru 2018 - 09:40:30

Dziekuję za odpowiedź, no to mnie trochę zasmuciłaś bo wydawało mi się, że kupię sobie taki depilator, kilka razy uzyję i pozbędę sie włosków juz na zawsze ehhh :P Dzięki też namiary na tę klinikę Czy chodziłaś tam na depilacje?

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

18 gru 2018 - 08:51:47

Tak, w Gdańsku na Skłodowską.Z tym, ze nie depilowałam bikini ale pachy, tej wiosny. Kilka sesji i udało mi się pozbyć ich calkowicie. Co doceniłam na wakacjach jak nie musiałam ich golić. Mega wygoda.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

31 gru 2018 - 07:38:11

No własnie na tym mi zależy. Ogólnie mam dośc mocne włoski w okolicach bikini, zaczęłam chodzić jakiś czas temu na basen i to codzienne golenie mnie dobija. Poza tym zaczęły mi się robić podrażnienia, a czerwone krostki równiez nie są zbyt atrakcyjne wizualnie :( Dlatego też zastanawiam się aby zapisać się na laser. Ile miałaś sesji aby całkowicie usunąc włoski?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilator laserowy Philips Lumea opinie