Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja laserowa - czy polecacie?

28 maj 2016 - 22:24:35

Ja byłam miesiąc temu pierwszy raz na depilacji Pallomar i jestem bardzo zadowolona. Włoski na razie się nie pojawiły, nie miałam żadnych zaczerwienień ani nic takiego, a co najważniejsze, nie pojawiły się żadne krostki, kropki itd. Polecam wszystkim. Byłam w centrum Viva-Derm.

depilacja laserowa - czy polecacie?

02 cze 2016 - 15:19:55

Ja byłam w Une Belle Peau w Gdyni, jestem mega zadowolona. Mają tam nowoczesny laser, nic nie bolało i nie muszę unikać opalania itp ;)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

04 lip 2016 - 09:42:02

Jeśli chodzi o jakąkolwiek depilację to od siebie polecam depilację laserową - warto przeczytać o niej <moderacja>reklama Według mnie jest najbardziej skuteczną formą depilacji i mogą ją stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 11:38 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

19 lip 2016 - 10:16:57

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić Laser Care na Grzybowskiej. Chodziłam tam na depilację laserową zimą zeszłego roku. Trochę bałam się tego,że zabieg będzie mnie bolał ale nie było tak źle jak się spodziewałam. Nie było to takie bolesne, czułam jedynie lekkie szczypanie na miejscu wiązki lasera.

Aktualnie przymierzam się do zapisania się tam na laserowe usuwanie naczynek bo mam spory problem na policzkach i nawet makijaż nie jest w stanie tego zakryć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-22 14:26 przez andraa.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

25 sie 2016 - 16:52:54

Czy ktokolwiek z Was ogarniał ten temat w Krakowie?
Zobaczcie to - <moderacja>
Gdzie iść, żeby to miało sens? Czytałam, że w wielu miejscach robią to strasznie mało skutecznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 14:45 przez moderator.

depilacja laserowa - czy polecacie?

25 sie 2016 - 18:32:39

Ja polecam Laser delux akurat z Sosnowca ale mają gabinety w całym kraju dopiero byłam raz na głębokim bikini jeszcze ze 2 razy prze de mną ale faktycznie jest komfort no i ta cena 199zł ale była z polecenia więc miałam za 159zł jak będziesz zainteresowana daj znać.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

23 paź 2016 - 21:10:46

Depilacja laserowa to super sprawa, szczególnie jak ktoś ma twarde czarne i gęste włoski, ja mam zrobione łydki i bikini, jest to ogromna wygoda, komfort, szczególne latem :) Ja robiłam w Elite w Wawie, w sumie u mnie wyszło po pięć zabiegów na każdą depilowaną część.

depilacja laserowa - czy polecacie?

03 lis 2016 - 20:51:20

Szczerze, na wrastające włoski to jedyny słuszny i efektywny sposób. Też się z tym borykałam ale zrobiłam Almę (to rodzaj lasera używany w La Perli- tam chodzę na zabiegi), który wg. mnie jest najskuteczniejszy. Zanim poszłam na Almę robiłam kilka zabiegów jakimś innym laserem ale się poddałam nie widząc efektóf- żal mi było pieniędzy!

depilacja laserowa - czy polecacie?

09 lis 2016 - 11:29:59

od czasu kiedy pierwszy raz byłam na zabiegu laserowej depilacji, nie wyobrażam sobie męczenia się samej z odrastającymi włoskami. chodzę regularnie na zabieg do dr legrand przy zamkowej w krakowie. Znają mnie już tam, a i ja mam pewność że zabieg będzie wykonany prawidłowo i bezboleśnie. Metoda laserowa jest dla mnie zdecydowanie lepsza, bo włoski też nie odrastają zbyt szybko jak po goleniu tradycyjnymi metodami :D

depilacja laserowa - czy polecacie?

17 lut 2017 - 13:57:13

depilacja laserowa jest całkiem dobra, polecam. raz w miesiącu w zupełności wystarczy, więc luzik :)

depilacja laserowa - czy polecacie?

25 lut 2017 - 07:21:02

ja bardzo polecam! to jest zabieg którego nie żałuję bo mam z głowy owłosienie i golenie się, szczególnie w lecie. Robiłam w Klinice Miracki i bardzo dokładnie przeprowadzili zabieg także dla mie mega super!

depilacja laserowa - czy polecacie?

25 lut 2017 - 10:11:32

Ja polecam depilator laserowy philips lumia !
Jestem już po 5 zabiegu kuracji i zdecydowanie różnica ogromna. Wloski wyrastają słabe bo nawet palcem lekko pociągając wpadają :D
Nie byłam przekonana do niej na początku bo moje włoski są twarde, wyrastają już na drugi dzień. Jednak teraz nie chciałabym bez lasera funkcjonować.
Koszt jednorazowy okolo 1400zl ale warto bo ma sie go na wlasnosc.

depilacja laserowa - czy polecacie?

10 mar 2017 - 21:01:48

Ja polecam zabieg laserem diodowym Light Sheer® Desire™. Po 6 zabiegach nie mam już włosków i jest bardzo wygodne. Nic nie wrasta, nie swędzi, niema żadnych podrażnień. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Zabieg robiłam w salonie Depilart w Olsztynie. Jakby co to polecam więcej inf. na stronie http://www.depilart.pl/

depilacja laserowa - czy polecacie?

14 kwi 2017 - 11:40:29

Dobry jest też na pewno laser palomar vectus. Wydaje mi się że jest nowszej generacji niż light sheer ale musiałabym to sprawdzić. No a depilację laserową polecam jak najbardziej. Robiłam już bikini i pachy. Teraz szykuję się na łydki :)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

20 kwi 2017 - 10:49:19

a jest to bardzo bolesne? kojarzycie może gdzie robić taką depilację w Krakowie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabiegi na rozstępy i blizny w Laser Delux.