Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

Rewelacyjne okna

47 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hey dziewczyny :) Jestem załamana ma 22 lata i mam między brwiami zmarszczke mimiczna....Też tak macie??Co mam zrobić?Mam suchą buzię niby używam dobrych kremów ale kiedy nałozę podkład to ta zmarszczka jest strasznie widoczna...Nie stać mnie na botoks czy coś takiego...Jaki podkład używać?Pomóżcie :( Jestem załamana :/



to jest zmarszczka lwa.
Też mam ale dziwne bo raz mam i bywa ze nie mam

Nic strasznego, nie wygląda to źle. Dobrze nawilżaj skórę i używaj dobrego podkładu :)

Tylko mam taki dziwny nawyk,ze marszczę tymi brwiami...:( A mogłabyś mi polecić jakiś lekki nawilżajacy podkład? :)

szczerze mówiąc to nie wiem co można używać, ja nic nie używam na to , rano smaruję krem z kolagenem .

I nie wkurzasz się?:D Mnie to strasznie wkurza a na słońcu to już masakra...Mam obsesje

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Lwią zmarszczkę powoduje niewielki mięsień położony obok nasady nosa. Za każdym razem, gdy marszczymy czoło on ulega skurczeniu. W konsekwencji powstaje pionowa linia na czole, a twarz nabiera ponury wyraz. Pozbycie się tego rodzaju zmarszczki jest niezwykle trudne. Warto zadbać o skórę. Jeśli skóra nie jest wystarczająco zadbana to musimy liczyć się z powstawaniem coraz większej ilości zmarszczek. Przede wszystkim demakijaż, peeling i nawilżenie powinny nam towarzyszyć każdego dnia. Warto także wykonywać prosty masaż, by rozprostować zmarszczki i się ich pozbyć.

No niestety, zmarszczki u niektórych zaczynają być widoczne już w tak młodym wieku. To wszystko od pielęgnacji skóry zależy, ale czasu się nie zatrzyma. Może botoks sobie wstrzyknij? Nie wiem gdzie mieszkasz, ja w Warszawie byłam parę razy u dr Glapińskiej w gabinecie Extravaganza Wyspa Urody. Bardzo naturalny efekt, nie widać, że coś było robione, oprócz oczywiście faktu, że zmarszczki na czole zostały wygladzone.

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

każdy z nas prędzej czy później będzie je miał;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Slender Life