Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Rozstępy i cellulit

21 sty 2016 - 17:46:45

Czy znacie jakieś dobre zabiegi na rozstępy? Używałam kremów, nic nie dawały... Słyszałam o zabiegach laserowego usuwania rozstępów, podobno robią je np. w Vici Clinic w Krakowie i są bardzo skuteczne. Robiłyście? A może robiłyście inne fajne zabiegi na ciało i chcecie się pochwalić? :)

Rozstępy i cellulit

21 sty 2016 - 18:19:08

rostepów nie usuniesz jedynie co to mozesz zmiejszyc ich widoczniosc własnie laserem

Rozstępy i cellulit

22 lut 2016 - 19:21:47

Jedynie laser pomoże. jestem kilka miesięcy po porodzie i kilka tyg temu byłam pierwszy raz na zabiegu laserowym. Jak na razie skóra się odnawia, ale niestety jeszcze dwa trzy razy muszę to powtórzyć. Jeżeli są jeszcze w stanie zapalnym to trzeba robic wszystko, żeby sie ich pozdyć, bo jak sie zagoją, tzn.będą blizny to już nic nie pomoże.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-22 19:22 przez iiines.

Rozstępy i cellulit

22 lut 2016 - 20:19:38

Zależy jaką masz skórę. Pisałam tu na forum o tym jak walczyłam z rozstępami tu podaję link http://forum.szafa.pl/8/8068399/moja-walka-z-rozstepami.html#msg-8068399 . Jeżeli chodzi o laser to tylko dermabrazja laserowa jest najskuteczniejsza, wiem że robi się to też przy użyciu "szlifierki" oczywiście w znieczuleniu :) Wszystko zależy od skóry. Moja jest podatna na rozstępy co można zauważyć na zdjęciach ale też ładnie przyswaja kremy zaś nie działają na mnie drobne zabiegi ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-22 20:20 przez _CytrynQa_.

Rozstępy i cellulit

23 lut 2016 - 14:03:50

Co było przyczyną, że powstały u Ciebie rozstępy? Czy kremy, które stosowałaś nie zabezpieczyły ciała przed rozstępami czy dopiero zaczęłaś je używać po tym jak pojawiły się rozstępy? W którym miejscu pojawiły się rozstępy? Warto dbać o ciało cały czas, a nie dopiero jak pojawiają się widoczne skutki niedbania. Jeśli rozstępy są u Ciebie już długi czas to jest mała szansa, że znikną całkowicie. Jedyne, co teraz możesz zrobić to zmniejszyć ich widoczność i zadbać by nie pojawiały się inne w przyszłości.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Rozstępy i cellulit

29 lut 2016 - 16:38:29

Ja chodziłam na laserowe usuwanie rozstępów do Vici Clinic. Jestem bardzo zadowolona. Po trzech zabiegach rozstępy się znacznie zmniejszyły. Polecam.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 5/5

Rozstępy i cellulit

02 mar 2016 - 09:51:15

Mi tylko zabiegi pomogły . Żadne kremy, balsamy nic nie dawały.

Rozstępy i cellulit

02 mar 2016 - 09:58:41

polecam dr marka wasiluka z warszawy. klinika triclinium. jako jedyny robi skuteczną metode usuwania rozstepów :) spróbowałam polecam.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Rozstępy i cellulit

02 mar 2016 - 21:19:13

Ja zdecydowałam się na zabiegi - Endermologie. Rozstępy to problem nie jednaj kobiety. Mi się pierwsze pokazały po urodzeniu dziecko, i później tak samo gdy urodziłam drugie maleństwo. Zabiegi przeprowadziła Pani Lidka Przystalska w Instytucie Urody New Look. Zabieg trwa z bodajże 40 minut, nie boli, nie ma się czego bać. No i efekty oczywiście są widoczne, bo rozstępy się wygładziły. Lepiej zainwestować w coś takiego niż kupować kremy itp, bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Rozstępy i cellulit

04 mar 2016 - 17:28:16

nie wierzyłam w bańkę chińską dopóki się sama nie zaczęłam "katować" ;) polecam!

Rozstępy i cellulit

04 mar 2016 - 18:03:00

Bańka chińska jest dobra, ale nie dla osób, którym robią się pajączki.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Rozstępy i cellulit

04 mar 2016 - 18:04:56

KREMY TO BADZIEW, STOSUJĘ JUŻ DŁUGI CZAS, DO TEGO ĆWICZĘ I ŻE TAK POWIEM DUPA BLADA ;P

Rozstępy i cellulit

05 mar 2016 - 16:34:34

A mikrodermabrazji w salonie kosmetycznym próbowałaś? Seria zabiegów, która może być połączona np. z eksfoliacją, daje naprawdę dobre efekty :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy i cellulit

11 mar 2016 - 17:48:59

A może jakiś porządny krem przeciw rozstępom? Ja używam tego: <moderacja>, no ale one raczej zapobiegają, niż leczą... Już istniejących rozstępów nie da się usunąć kremem, w sumie prawie wcale nie da się usunąć - nieraz nawet laser nie skutkuje.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 11:57 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Rozstępy i cellulit

29 mar 2016 - 15:55:48

No z rozstępami Ci nie pomogę a cellulit no to , na to sport i zdrowe odżywianie. Poczytaj troszkę w sieci , tutaj masz link do artykułu od ekspertów <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 11:58 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tatuaż na żebrach