Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

17 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Rozstępy i cellulit

19 paź 2018 - 08:09:08

Ja obecnie używam silnie odżywczego oleju do ciała od Olivia plum i bardzo sobie chwalę Stosuę po kąpieli kiedy delikatnie wmasowuję w skórę.....
Jak żaden inny krem nawilżył moją skorą z natury do wysuszania skórę, Poza tym cellulit równięz mniejszy ( nie jestem jednak pewna czy jest to jedynie zasługa olejku, na pewno masaż trochę również zdzialał) Nie jest drogi ale wiemy, że płacimy za wysoką jakość. Poza tym jest mega wydajny i moim zdaniem warto sobie sprawić taki prezent.


niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Rozstępy i cellulit

13 mar 2019 - 11:39:30

Mam sporo olejków do ciała do masazu i faktycznie pomagają ale jeśli cellulit jest spory to taki olejek na pewno nie pomoże w zlikwidowaniu jego całego i nie ma tutaj na co się nastawiać :P Najlepsze 3 sposoby to moim zdaniem
zdrowa dieta ( nie objadanie się cukierkami ale picie dużych ilości wody i jedzenie niskokalorycznych potraw)
sport
ewentualnie zabiegi, polecam endermologię, na którą chodzilam. Zabieg może nie jest taki tani, ale u mnie seria zabiegów dała naprawdę dobre efekty.

Rozstępy i cellulit

25 mar 2019 - 13:42:21

u mnie na szczescie wystarczył krem - jeśli o rozstępy chodzi. Z cellulitem sobie poradziłam dzięki ćwiczeniom, diecie, i odpowiedniej pielęgnacji :)

Rozstępy i cellulit

26 kwi 2019 - 12:56:23

Na cellulit to przede wszystkim dieta i ćwiczenia, w drugiej kolejności kosmetyki i jak już to takie co będą wpływać na pobudzenie krążenia :) Naturalne olejki też są spoko.

Rozstępy i cellulit

17 maj 2019 - 13:24:59

Peeling z kawy :D Jak nie byłam jeszcze tak leniwa jak ostatnio, robiłam go regularnie (2 razy w tygodniu) to widziałam naprawdę fajne efekty. Oczywiście, zależy to od delikatności skóry, ale nie polecam jak ktoś jest wrażliwy. Wtedy raz na tydzień albo półtora.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

Rozstępy i cellulit

05 cze 2019 - 07:43:03

Sama stosuję regularnie peeling z kawy ;) Przyznam, ze łazienka po tym peelingu jest cała zafajdana ale skóra jest bardzo gładka i peeling faktycznie pozytywnie wpływa na ciało, cellulit jest zmniejszony i mam wrażenie, ze skóra jest o wiele bardziej jędrna. Tak wiec efekty oceniam tutaj pozytywnie. Jeśli chodzi o bardziej inwazyjne zabiegi to polecam bezpieczną liposukcję body jet. Jest o wiele bardziej bezpieczna od tradycynej liposukcji a równiez moze przynieść dobre efekty jeśli chodzi o zmniejszenie obwodów.

Rozstępy i cellulit

27 sie 2019 - 21:30:16

Stosowałyście serum Bielendy z serii Body positive? Jeśli nie to koniecznie sprawdźcie, bo to w zasadzie chyba jedyny produkt kosmetyczny o działaniu antycellulitowym, który jest skuteczny. Dobrze ujędrnia i wygładza skórę :)

Rozstępy i cellulit

28 sie 2019 - 13:45:48

A u mnie problem okazał się złożony, musiałam odstawić tabletki antykoncepcyjne bo one głównie powodowały narastanie tkanki tłuszczowej i jej zgrubienie. Poza tym chodziłam do kosmetyczki na ultradźwiękowe rozbijanie no zmieniłam sposób zabezpieczania się, teraz mechanicznie niehormonalną wkładką diafragma caya. Powoli wracam do piękna!

Rozstępy i cellulit

29 sie 2019 - 13:48:48

Niestety z rozstępami jest bardzo ciężko. Znacznie lepiej jest zapobiegać, niż leczyć. Jednak nawet dobre sposoby zapobiegania mogą zawieść. Wiele zależy od czynników takich jak genetyka czy styl życia. Już ktoś pisał, że nie da się rozstępów usunąć. One mogą jedynie stać się mniej widoczne. To są po prostu dość głębokie blizny.

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Rozstępy i cellulit

21 kwi 2020 - 23:13:58

a wypróbuj sobie taki nowy balsam wyszczuplający z Eveline, o ten w zielonym opakowaniu. Jakby co to jest vege friendly. Ja widze różnice w "jakości" skóry przy jego stosowaniu :) zresztą te balsamy z eveline to wszystkie według mnie są rewelacyjne.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy i cellulit

27 kwi 2020 - 11:02:48

ja właśnie zobaczyłam, że mam na pośladkach bardzo szybko schudłam i mam tego efekt...bede stosowac zaproponowanymi tutaj metodami

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Rozstępy i cellulit

06 lip 2020 - 10:57:39

Niestety, ale to nie jest takie proste. Trzeba wiele siły i wyrzeczeń, aby sobie pomóc...u mnie podstawa to ćwiczenia, dieta, odpowiednie kosmetyki, masaż ale przede wszystkim dobre nastawienie. Trzeba się również liczyć z tym, ze walka z cellulitem wymaga czasu. Żaden kosmetyk nie będzie skuteczny po tygodniu, czesto trzeba stosować miesiac, aby zobaczyć pierwsze rezultaty.

U mnie najlepsze efekty dał Sinial, serum specjalistyczne, do zamowienia chyba jedynie przez internet, ale jeszcze nie spotkałam się z tak spektakularnym działaniem kosmetyku. https://www.rp.pl/Styl-zycia/200319900-Krem-na-cellulit--jak-wybrac-skuteczny-Poznaj-Sinial-krem-na-cellulit.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-01 07:59 przez jumkaa.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Rozstępy i cellulit

10 lip 2020 - 12:16:15

Na rozstepy to jedynie laser bo usuniecie juz powstalych nie jest takie hop. Mozna uzywac weganskiego olejku przeciw pojawianiu sie rozstepom z bielendy to jest seria vege mama a jesli chodzi o cellulit to takze z bielendy polecam serum aktywne ujedrniajaco napinajace :)

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Rozstępy i cellulit

03 gru 2020 - 11:43:51

Kolagen do smarowania i cwiczenia np tabate polecam. U mnie podzialalo. Cwiczenia z Trener Łukasz Choiński ma na fb strone cwicze z nim na zywo treningi 2x dziennie i kazdy trening jest inny. To tylko 30min z rozgrzewka i rozciaganiem po. A kg leca w dol. Dupcia i cycki w gore - do tego brzuch smaruje kolagenem i jest duza poprawa. Rozstepy sa juz prawie nie widoczne a bylo ich duzo i duze przytylam w ciazy ok 19kg i tylko w brzuch mi szlo. Na zmarszczki na twarzy tez super dziala i krosty i wagry znikają.

Z kosmetyków na cellulit polecam Vialise https://vialise.pl/ , aktuanie stosuję i przynosi rzeczywicie realne rezultaty :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-04 14:04 przez nataliii23.

Rozstępy i cellulit

16 gru 2020 - 18:20:08

Zależy jak bardzo są stare. Jeśli jeszcze świeże to można próbować z kremami, potom to juz chyba tylko laser, ale słyszałam, ze nie usuwa całkowicie tylko zmniejsza widoczność :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Masażysta dla Pań poszukiwany