Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozstępy i cellulit

08 lip 2016 - 19:30:12

Z cellulitem walczę od lat, więc doskonale was wszystkie rozumiem. To okropna sprawa nie czuć się komfortowo we własnym ciele, rezygnować z szortów czy minispódniczek... Najgorsze jest to, że czasem mam wrażenie, że dotyka to nawet bardzo chudych kobiet. Prawdziwa plaga! Próbowałam już chyba wszystkiego, co się da. Wiecie, tabletki, kremy, balsamy, jakieś wcierki... Nic nie pomagało. Aż do momentu, gdy przyjaciółka wykupiła mi na urodziny bon do Samui Spa, w Novotelu, w Warszawie na bańkę chińską. Obie mieszkamy bardzo blisko, czasami tam zaglądałam na paznokcie, ale nie wiedziałam, że mają tego typu zabiegi w ofercie. Poszłam tam, nie do końca przekonana, co to mi da... Ale okazało się, że efekty takiej terapii pojawiają się bardzo szybko, co mnie niesamowicie zachwyciło! To prawda, co pisał ktoś wcześniej, że banka nie nadaje się dla osób ze skłonnościami do pajączków i im podobnych, ale jeśli ktoś nie ma ich i chciałby spróbować, to polecam. Ja, po kilku kolejnych zabiegach, w końcu nie wstydzę się iść na plażę! serce

Rozstępy i cellulit

11 lip 2016 - 14:51:42

Wiesz co nie ma się czego bać, jak masz zaufany gabinet to będzie ok, nie taki diabeł straszny :)

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy i cellulit

12 lip 2016 - 20:28:13

ja miałam po schudnięciu straszne rozstępy, od kilku tygodni używam olejek od mamas <moderacja-spam> już poprawę widzę, skóra jest bardziej elastyczna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 12:50 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy i cellulit

13 lip 2016 - 12:53:07

zabieg laserowy jest bezbolesny i dość skuteczny

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Rozstępy i cellulit

14 lip 2016 - 19:21:45

Jak na razie rozstępów nie mam , ale z cellulitem długo się męczyłam. Pewnie gdyby nie serum vialise to jeszcze szukałabym sposobów na pozbycie się ''pomarańczowej skórki''. Od kilku miesięcy stosuję serum vialise i jestem mega zadowolona. Skóra ujędrniona, wygładzona no i po cellulicie ani śladu. Polecam wszystkim kobietkom choćby poczytać o tym serum - <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 12:51 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Rozstępy i cellulit

19 lip 2016 - 12:13:08

Cytat
wkamilaww
Bardzo wiele dziewczyn ma. Tak naprawdę to ciężko jest znaleźć dziewczynę, która nie ma. Sama przetestowałam wiele kosmetyków na cellulit. Niestety ale cena wcale nie idzie w parze z działąniem. Miąłma wrażenie,że droższe kosmetyki działają tak samo jak tańsze.

Od miesiąca stosuję na uda Vialise. I jest to chyba pierwszy kosmetyk, z którego jestem autentycznie zadowolona bo daje dobre działanie. Wygładza skórę, sprawia,ze cellulit staje się o wiele mniej widoczny. W polączeniu z ćwiczeniami praktycznie się juz pozbyłam.

Kamila a mozesz napisać na ile Ci wystarcza to serum? I gdzie konkretnie kupowałaś? Bo ostatnio jedna z blogerek go polecała ale nie napisała gdzie kupowała. Ogólnie obecnie jestem w trakcie stosowania serum na cellulit eveline. No fajne jest ale efekty są żadne ;/ W sumie czego tutaj wymagać po serum za 10 zł z promocji....

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy i cellulit

27 lip 2016 - 19:57:22

Na cellulit polecam karboksyterapię, a na rozstępy laserowe usuwanie. Tylko... Rozstępów inaczej nie zlikwidujesz. :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-20 18:48 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy i cellulit

01 sie 2016 - 21:20:10

Ja tak samo miałam problem z cellulitem i rozstępami. Tu nie ma jednego rozwiązania dla wszystkich, ja chodziłam na zabiegi do Arkadii w Opolu i przyniosły super rezultaty. Jeżeli jesteś z okolic, to podejdź tam, panie na pewno Ci doradzą co Ci może pomóc :)

Rozstępy i cellulit

05 sie 2016 - 10:44:03

Sama zastanawiam się nad laserem... Cellulit jeszcze jakoś można samemu zmniejszyć ćwiczeniami, dietą itp, ale rozstępów w ten sposób się nie usunie... Podobno jak sa czerwone to jeszcze jest szansa, że znikną jak podziałamy na nie kremami, ale jak są białe to jest dużo dużo trudniej...

Rozstępy i cellulit

05 sie 2016 - 11:29:39

Bardzo dobra jest bańka chińska.
Tylko nie wolno jak się ma rozstęp mięśni prostych brzucha.
Polecam :)

A celulit to pić bardzo dużo wody :)
Z 3 Litry dziennie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-05 11:31 przez basia114322.

Rozstępy i cellulit

08 sie 2016 - 12:02:29

też słyszałam, że na cellulit bańki są ok a najlepsza zdrowa i dobrze dobrana dieta :)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Rozstępy i cellulit

08 sie 2016 - 12:54:56

Cytat
andraa
Cytat
wkamilaww
Bardzo wiele dziewczyn ma. Tak naprawdę to ciężko jest znaleźć dziewczynę, która nie ma. Sama przetestowałam wiele kosmetyków na cellulit. Niestety ale cena wcale nie idzie w parze z działąniem. Miąłma wrażenie,że droższe kosmetyki działają tak samo jak tańsze.

Od miesiąca stosuję na uda Vialise. I jest to chyba pierwszy kosmetyk, z którego jestem autentycznie zadowolona bo daje dobre działanie. Wygładza skórę, sprawia,ze cellulit staje się o wiele mniej widoczny. W polączeniu z ćwiczeniami praktycznie się juz pozbyłam.

Kamila a mozesz napisać na ile Ci wystarcza to serum? I gdzie konkretnie kupowałaś? Bo ostatnio jedna z blogerek go polecała ale nie napisała gdzie kupowała. Ogólnie obecnie jestem w trakcie stosowania serum na cellulit eveline. No fajne jest ale efekty są żadne ;/ W sumie czego tutaj wymagać po serum za 10 zł z promocji....

Ja mam to serum i jest świetne. Nie jest tanie tak jak piszesz ale butla jest wydajna.Mi przynajmniej wystarcza na ponad 2 miesiace regularnego stosowania na uda i pupę. Nie musisz nakładać sobie grubej warstwy Vialise. Wystarczy cienka aby zadziałało.
Co do baniek chińskich może i są fajne ale nie dla kogoś komu pękają naczynka ;/ U mnie się to nie sprawdziło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-08 12:55 przez calour.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy i cellulit

12 wrz 2016 - 20:11:16

Jeszcze z cellulitem daję sobie radę, pomagają ćwiczenia i masaże ale rozstępy.. nic na nie nie pomaga, w moim przypadku żadne kremy ani olejki nic nie pomaga. Strasznie nie lubię rozstępów i chyba mnie rozumiecie czemu, nie są zbyt piękne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-20 18:49 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Rozstępy i cellulit

13 wrz 2016 - 12:41:40

Na rozstępy jedyne co pomoże to chyba laser. Nie mam pojęcia, czy są jakieś inne zabiegi, które rzeczywiście działają, a nie tylko dużo kosztują. Natomiast w kwestii celulitu przede wszystkim pomoże aktywność fizyczna. Najlepiej zapisać się na siłownię i poradzić się trenera personalnego jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać, żeby pozbyć się celulitu. Ja oprócz chodzenia na siłownię, jeżdżę też dużo na rolkach, więc to też mi na pewno dużo pomogło, a miałam spore problemu z celulitem. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-20 18:49 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 4/5

Rozstępy i cellulit

20 wrz 2016 - 08:24:47

U mnie niestety celulit jest ściśle powiązany z hormonami, kiedy biore tabletki antykoncepcyjne to niezaleznie od diety i aktywności fizycznej którą uprawiam regularnie coś się na tych nogach pojawia. Płacz nie płacz ale najwyraźniej ćwiczenia i dieta to za mało. Chciałabym wypróbować jakiś kosmetyków ale zachwalany przez wszystkich eveline bardzo mnie denerwuje bo nie przepadam za efektem grzania czy chłodzenia. Może któraś z was miała okaze przetestować: http://www.lirene.pl/kosmetyki/cialo/remodelator-sylwetki-reduktor-cellulitu-i-tkanki-tluszczowej i mogłaby mi powiedziec czy taki kosmetyk pomoże?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Etiaxil opinie