Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozstępy i cellulit

30 mar 2016 - 09:55:19

Kremy nic nie pomogą, jeżeli rozstępy już się pojawią trzeba zadziałać od środka skóry, żeby zaczęła się regenerować. Ja byłam już dwa razy na zabiegu laserowym na brzuch, teraz skóra się goi :) niestety jeszcze dwa razy będę musiała powtórzyć zabieg. Teraz widzę, że skóra zrobiła się bardziej elastyczna, te najmniejsze rozstępy zniknęła, a te większe, głębokie są płytsze bardzo mało wyczuwalne pod dotykiem. Jeszcze dwa razy zrobię zabieg i myślę, że nie będzie po nich śladu. Dziewczyny nie wydawajcie pieniędzy na kremy, bo one naprawdę nic nie poradzą. Ja sama za wydaną kasę na te wszystkie kremy, miałabym spokjonie jeden zabieg laserowy.

Rozstępy i cellulit

30 mar 2016 - 10:37:09

Jestem ciekawa ile kasy trzeba wyłożyć na skuteczne usunięcie... wiadomo, że całkiem nigdy nie zejdą ale ile potrzeba takich zabiegów i pieniędzy aby były jak najmniej widoczne.

Rozstępy i cellulit

30 mar 2016 - 12:14:45

To zależy w jakim mieście robi się takie zabiegi i gdzie. Ja osobiście miałam dwa razy zapłaciłam 800zł i jeszcze min,raz muszę powtórzyć, może dwa. Wiadomo, że więcej razy to lepiej, ale żeby być zadowolonym min.3razy trzeba zabieg powtórzyć, oczywiście to zależy jakie są rozstępy, bo czasami są cieniutkie niteczki, a czasami szerokie pasma. Można wykupić pakiet, wtedy wychodzi taniej. Są różne promocje na które warto czekać.

Można też pokusić się na jakąś znaną klinikę medycyny estetycznej, ale koszta dużo, dużo wyższe :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 12:15 przez iiines.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Rozstępy i cellulit

30 mar 2016 - 20:40:49

Prawda jest taka, że same kremy nie pomogą, ale też bez nich uważam nie byłoby możliwe pozbycie się pomarańczowej skórki ;) od miesiąca bawię się kosmetykiem Elancyl Slim Design i widzę stopniowo efekty.. jestem bardzo skrupulatna jednak bo tym razem się zawzięłam na 100% (lato i ślub za pół roku motywują haha) https://www.facebook.com/ElancylParis tutaj dla ciekawskich. poza tym piję 3 L wody dziennie i to baaardzo wpływa na skórę.. polecam Wam taki styl ;) no i pływanko ujędrnia bardzo skórę.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

Rozstępy i cellulit

19 kwi 2016 - 21:08:41

Kiedy urodziłam drugie dziecko to moja skóra, sylwetka wyglądała tak, że jak na siebie patrzałam to chciało mi się płakać. Chciałam powrócić do sylwetki sprzed ciąży, dlatego zaczęłam ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, ale cellulit i te wstrętne rozstępy nie dawały mi spokoju. Wybrałam się więc do instytutu new look na zabieg, który nazywa się endermologia http://instytut-urody.com/endermologia.html Tam dopiero pozbyłam się mojego problemu. Pomarańczowa skórka zniknęła a rozstępy są praktycznie nie widoczne.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Rozstępy i cellulit

09 maj 2016 - 10:43:48

Rozstępy to faktycznie nieestetyczny problem i tylko tak na prawdę laserem można sobie z nimi poradzić. W krakowskim salonie Vici Clinic dysponują laserem ResurFX i czasami można na ich stronie znaleźć promocje cenowe na zabiegi. Warto zaglądać na ich facebooka czy stronę internetową żeby skorzystać.

Rozstępy i cellulit

22 maj 2016 - 13:18:54

a czy któraś z was słyszała o liposukcji z ujędrnieniem skóry? W klinice Miracki widziałam taki zabieg - całkiem gładka skóra jest po zabiegu no i cellulit w znacznej mierze znika...ja sie zastanawiam poważnei nad takim czymś:)

Rozstępy i cellulit

03 cze 2016 - 12:35:08

Dziewczyny, jestem już po 3 powtórzeniu laserem na rozstępy :) skóra już prawie wróciła do stanu przed zabiegiem. Jeszcze trochę strupków jest. Widać znaczną poprawę, naprawdę :) skóra zrobiła się napięta, rozstępy coraz mniej wyczuwalne i widoczne. W oczy rzucają się jeszcze te bardzo głębokie, które miałam z jednej strony, ale dopiero jak naciągnę mocno skórę. Nawet mąż mi przyznał, że widać znaczną poprawę. Podobno skóra do 6 miesięcy po zabiegu jeszcze się regeneruje, więc czas pokaże. Jutro natomiast wybieram się na karboksyterapię. Polecono mi połączyć laser z karbo, że najlepsze efekty przynoszą te zabiegi.

Jak macie jakieś wątpliwości umówcie się na konsultację w Laser delux i zrobią Wam próbę zobaczycie na czym to polega.

Z chęcią kogoś polecę na pierwszy zabieg z całej ich oferty, zniżka jest -20%, więc zawsze trochę taniej :)

Cytat
majdza
a czy któraś z was słyszała o liposukcji z ujędrnieniem skóry? W klinice Miracki widziałam taki zabieg - całkiem gładka skóra jest po zabiegu no i cellulit w znacznej mierze znika...ja sie zastanawiam poważnei nad takim czymś:)


Ja słyszałam o kriolipizie, że ujędrnia i rozbija tkankę tłuszczową. U nich 200zł kosztuje, bo mi proponowali. Początkowo miałam na to iść w Laser Delux, ale na rozstępy w moim przypadku średnio pomoże. Wiem, że właśnie na karboksyterapia ujędrnia, polecana jest przy wiotkości skóry, przy rozstępach itp. Tak jak wcześniej pisałam jutro się wybieram, więc sprawdzę na sobie.

Cytat
majdza
a czy któraś z was słyszała o liposukcji z ujędrnieniem skóry? W klinice Miracki widziałam taki zabieg - całkiem gładka skóra jest po zabiegu no i cellulit w znacznej mierze znika...ja sie zastanawiam poważnei nad takim czymś:)


Ja słyszałam o kriolipizie, że ujędrnia i rozbija tkankę tłuszczową. U nich 200zł kosztuje, bo mi proponowali. Początkowo miałam na to iść w Laser Delux, ale na rozstępy w moim przypadku średnio pomoże. Wiem, że właśnie na karboksyterapia ujędrnia, polecana jest przy wiotkości skóry, przy rozstępach itp. Tak jak wcześniej pisałam jutro się wybieram, więc sprawdzę na sobie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-03 12:48 przez iiines.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

Rozstępy i cellulit

03 cze 2016 - 20:28:21

Na cellulit najlepsze są ćwiczenia, picie dużo wody :) A z rozstępami to raczej nie da się nic zrobić, są to blizny. Można je wygładzić, zmniejszyć widoczność poprzez zabiegi.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Rozstępy i cellulit

28 cze 2016 - 08:14:39

Bardzo wiele dziewczyn ma. Tak naprawdę to ciężko jest znaleźć dziewczynę, która nie ma. Sama przetestowałam wiele kosmetyków na cellulit. Niestety ale cena wcale nie idzie w parze z działąniem. Miąłma wrażenie,że droższe kosmetyki działają tak samo jak tańsze.

Od miesiąca stosuję na uda Vialise. I jest to chyba pierwszy kosmetyk, z którego jestem autentycznie zadowolona bo daje dobre działanie. Wygładza skórę, sprawia,ze cellulit staje się o wiele mniej widoczny. W polączeniu z ćwiczeniami praktycznie się juz pozbyłam.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Rozstępy i cellulit

03 lip 2016 - 11:19:39

A wie ktoś gdzie można kupić Slim Design - http://www.elancyl.pl/slim-design już któryś raz czytam, że jest to bardzo skuteczny preparat na cellulit, z tego co mi się wydaje jest to chyba dermokosmeryk więc chyba tylko w aptece? Ostatnio szukaliśmy w Rossmanie, ale nie było chyba.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Rozstępy i cellulit

06 lip 2016 - 14:22:59

Ja myślę, żeby zdecydować się na zabieg w gabinecie Bellisana. W moim przypadku ani tabletki, ani ćwiczenia, ani dieta, ani balsany nie pomogły, więc myślę, że to jedyne co mi zostaje. Któraś z Was robiła taki zabieg?

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Rozstępy i cellulit

06 lip 2016 - 15:30:40

OGÓLNIE TO CIĘŻKA SPRAWA :( CHYBA JEDYNIE LASER

Rozstępy i cellulit

06 lip 2016 - 16:05:10

Cytat
fauna23
Ja myślę, żeby zdecydować się na zabieg w gabinecie Bellisana. W moim przypadku ani tabletki, ani ćwiczenia, ani dieta, ani balsany nie pomogły, więc myślę, że to jedyne co mi zostaje. Któraś z Was robiła taki zabieg?


A na jaki dokładnie zabieg Cię interesuje?

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Rozstępy i cellulit

07 lip 2016 - 14:57:16

Myślałam właśnie o laserowym usuwaniu cellulitu. Robiłaś może? Chciałabym, ale trochę się boję :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolczyk w pępku zrobic czy warto?