Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

operacja oczu

20 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć,
moje noworoczne postanowienie - zacznę ćwiczyć!
Kupiłam płytę Matki Boskiej Chodakowskiej, właściwie 3 płyty i pasowałoby wziąć się się za siebie.

Na pierwszy ogień poszedł Sukces. Zrobiłam rozgrzewkę, program na dpupę i brzuch, w sumie jakieś 35-40 min i...


To chyba znak, że działa?Jestem ciekawa ile wytrzymam w swoim postanowieniu. nuci

A Wy? Ćwiczycie z Chodakowską? Pokażcie swoje efekty!
Dziewczyny, czy Was też tak wszystko paliło - tyłek, brzuch? uff

@gabix ja od lutego mam w planach spiąć pośladki i wziąć się za ćwiczenia :D ale moja kondycja leży i kwiczy więc zacznę chyba od czegoś lżejszego a później może i ja sięgnę po porady Matki Boskiej Chodakowskiej :D

cwicze.skalpel i z krzeslem.bodyexpress czasem.bylam 2 miesiace po ciazy jak zaczelam a juz po miesiacu byl efekt. Najgorszy byl tyl.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-15 14:52 przez KasiaKE.

@KasiaKE, wow, gratuluję! Ile razy w tygodniu ćwiczysz? Jesteś na diecie?

Cwicze codziennie.skalpel plus tiffi boczki.zdarza sie ze nie mam sily lub weny to jeden dzien odpuszczam.jem 5 posilkow dziennie.pije wode.zadnych fastfoodow i gazowanych.jem na parze o obiadki.kupuje schab i sobie go sama pieke w piekarniku.staram sie jesc jaknajmniej przetworzona zywnosc.

Cytat
KasiaKE
Cwicze codziennie.skalpel plus tiffi boczki.zdarza sie ze nie mam sily lub weny to jeden dzien odpuszczam.jem 5 posilkow dziennie.pije wode.zadnych fastfoodow i gazowanych.jem na parze o obiadki.kupuje schab i sobie go sama pieke w piekarniku.staram sie jesc jaknajmniej przetworzona zywnosc.
W Twojej wiadomości widać, że reprezentujesz racjonalne odżywienia. Pięć porcji jedzenia w ciągu dnia jest odpowiednią ilością dla każdego z nas. Wykluczenie przetworzonej żywności zawierającej chemię i różnego rodzaju fast foody także należy do złotych zasad odchudzania się. Regularne picie wody sprawia, że nie chce nam sie aż tak bardzo jeść, a nasz organizm jest odpowiednio nawilżony. A jak sobie radzisz z chęcią na słodycze? Zastępujesz je owocami czy nie pojawia się u Ciebie chęć na zjedzenie czegoś słodkiego?

Kiedys gdzies wyczytalam ze detox od cukru i soli trwa 21 dni.po tym czasie juz tak sie nie ma ochoty na slodycze i sol.tylko trzena wytrwac.ja osobiscie nie jadlam duzo slodkiego.bardziej fast foody.glutaminian sodu jest chyba gorszy od slodyczy.
Moja motywacja byly boczki i zwaly fald na plecach.wczesniej ich nie widzialam.dopiero zdjecie mi uswiadomilo jak jest zle.

Fajne efekty. Skalpele są fajne i widać różnicę. Nie ćwiczyłam jeszcze najnowszej płyty Sukces i jestem ciekawa jaka jest.

@Zuzanna25 kiedyś próbowałam robić skalpel, ale chyba nigdy nie dotrwałam do końca :(
Teraz robię Secret - daję radę, a z Sukcesu robię zwykle brzuch i pupę :D czyli 2x 15min + rozgrzewka - też nie najgorzej :)

Cytat
gabix
@Zuzanna25 kiedyś próbowałam robić skalpel, ale chyba nigdy nie dotrwałam do końca :(
Teraz robię Secret - daję radę, a z Sukcesu robię zwykle brzuch i pupę :D czyli 2x 15min + rozgrzewka - też nie najgorzej :)

Ja zaczynałam od skalpela mając dość sporą nadwagę, nie było lekko, ale zawsze dotrwałam do końca. Secret jest ok, tylko trzeba uważać na szyję, bo można ją przeciążyć (dość dużo ćwiczeń z głową w górze). A ta ostatnia płyta Sukces na jakim poziomie zaawansowania jest?

Piękne efekty. Zazdraszczam! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozstępy i cellulit