Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Okropne rozstępy po przytyciu

12 sty 2016 - 23:38:33

Witam. Mam duzy problem z rozstepami, pojawily sie one kiedy w szybkim czasie przytylam. Mam duzo sinych rozstepow na posladkach, udach po wewn i zewn stronie, w okolicach kolan. Od 2 miesiecy uzywam kremu na rozstepy z ziaji oraz bio oil ale nie zauwazylam zadnej poprawy. Strasznie wstydze sie pokazac nago swojemu chlopakowi gdy jest jasno, moje posladki sa w prążki jak u tygrysa, wyglada to fatalnie. Czy ktoras z was miala podobny problem ? Da sie jakos poprawic wyglad tych rozstepow gdy sa jeszcze sine ? Dodam ze moja waga nie jest jakas duza, waze 58 kg, mam lekko umiesnione nogi bo duzo cwicze ale rozstepy sprawiaja ze wygladam okropnie.. nie wyobrazam sobie co bedzie gdy przyjdzie lato, chyba musze zrezygnowac z kapieli na plazy i krotkich spodenek :(

Okropne rozstępy po przytyciu

12 sty 2016 - 23:45:38

Po ciąży mam cały brzuch posiekany jak nożem. Wiem jak to denerwuje, sama codziennie ćwiczę i wcieram te wszystkie cudownie działające kremy ale prawda jest chyba taka ze jak juz wyszły to zostaną z nami na dobre i trzeba je poprostu jakoś zaakceptować.

Okropne rozstępy po przytyciu

13 sty 2016 - 07:51:38

Może z czasem one jakos zanikną, ja miałam dużo rozstępów po ciązy 9 lat temu ale teraz jakos ich w ogole praktycznie nie widać.Minimalnie

Okropne rozstępy po przytyciu

13 sty 2016 - 08:43:25

Może laser by pomógł ? :) .

Okropne rozstępy po przytyciu

15 sty 2016 - 09:35:55

A z Ziai to jakiego produktu dokładnie używasz? bo ja już od dłuższego czasu stosuje to masło do ciała <moderacja-link> i ogólnie jestem z niego zadowolona. Ujędrnia, napina i wygladza skóre. Wiadomo na efekty trzeba troche poczekac, ale na prawde warto ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 12:01 przez moderator.

Okropne rozstępy po przytyciu

15 sty 2016 - 12:26:26

Cytat
NikiNiki21
Może laser by pomógł ? :) .
Mi pomógł. Robiłam w Esteticenter w Lublinie właśnie laser i uważam, ze cudo poprostu cudo! Wcale ich nie widać już teraz

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Okropne rozstępy po przytyciu

18 sty 2016 - 10:52:11

Rozstępy to dość często występujący objaw zbyt szybkiego przybierania masy Nie poddawaj sie i nadal używaj rożnego rodzaju kremu. Nawet jeśli nie widzisz różnicy w tych co się pojawiły to masz pewność, że dzięki odpowiedniemu nawilżeniu skóry nie powstają nowe. Dodatkowo na pewno to że masujesz ciało nakładając krem wpływa dobrze na Twoją skórę. Myślę, że nie ma obaw przed tym, że Twój mężczyzna zobaczy rozstępy. Istnieje prawdopodobieństwo, że nawet ich nie zauważy. Nawet jeśli to przecież kocha Cię i akceptuje taką jaka jesteś. Nie przejmuj się rozstępami bo nie jesteś jedyną osobą, która je ma.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-21 11:07 przez marysia500.

Okropne rozstępy po przytyciu

21 sty 2016 - 13:59:46

Ja na szczescie nie mam tego problemu, ale rozumiem, ze czujesz sie zle. Może poszukaj innego specyfiku, albo spróbuj domowych sposobów: KLIK , ale z tego, co piszą w internecie wychodzi, że najlepiej zdecydować sie na mezoterapie albo laser. Próbuj :)

Okropne rozstępy po przytyciu

21 sty 2016 - 14:11:42

polecam Fisan :)
krem na rozstepy :) sama uzywalam zbladly ale niestety calkowicie nie zniknely:)

Okropne rozstępy po przytyciu

28 sty 2016 - 00:47:21

Nowo powstałe rozstępy, gdy są jeszcze czerwone da się rozjaśnić. W moim przypadku zadziałał krem Evolet. Z czasem zjaśniały tak, że ich praktycznie nie widać.

Okropne rozstępy po przytyciu

22 lut 2016 - 19:17:48

Ja polecam zabieg laserowy. Sama jestem po pierwszym i jest super. Co prawda czeka mnie jeszcze 2 lub 3 takie zabiegi, ale póki rozstępy są jeszcze czerwone, różowe to trzeba działać. Wydałam bardzo dużo pieniędzy na kremy, olejki i to nic nie daje. Jak już się pojawią to trzeba szybko działać. Jedynie działanie w głąb skóry poprawia wygląd, trzeba zmusić skórę do regeneracji, żeby zaczęła się odnawiać i żeby kolagen wytworzyć. Niestety zabieg laserem trochę kosztuje, ale trudno... kremy też kosztują. Moim zdaniem dopóki są jeszcze w stanie zapalnym trzeba robić wszystko, bo jak zbledną i będą prłowe to wtedy są już blizny i nic w ogóle nie pomoże. Stwierdziłam, że wole na razie odmówić sobie jakieś zakupy ciuchowe itp a zainwestować w zabieg, bo wygląd skóry jest najważniejszy.

Okropne rozstępy po przytyciu

28 lut 2016 - 15:16:02

Zgadzam się, że same kremy to za mało. Ja zdecydowałam się też na laser. Zrobiłam serię 4 zabiegów Laserem Mosaic w Viva-Derm, smarowałam się kremami rozjaśniającymi i natłuszczałam skórę. Dzisiaj właściwie nie mam rozstępów. Prawda jest taka, że im wcześniej się pójdzie tym lepiej, ale pewnie stare rozstępy też da się usunąć...

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Okropne rozstępy po przytyciu

29 lut 2016 - 17:10:09

Z rozstępami ciężko walczyć. Ja polecam zabiegi laserowego usuwania rozstępów. Tego typu zabiegi oferują np. w Vici Clinic w Krakowie. Po 3-5 zabiegach redukcja jest znaczna, u wielu osób w ogóle przestają być widoczne. Są to zabiegi trochę bolesne ale można znieczulić się maścią Emla.

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Okropne rozstępy po przytyciu

11 mar 2016 - 11:07:04

no sporo z nas ma problem z rozstępami, ale dziewczyny możecie spać spokojnie, bo są sposoby na to, żeby się ich pozbyć. Tutaj <moderacja-link>/ więcej informacji na temat tego, jak się ich pozbyć raz na zawsze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 12:02 przez moderator.

Okropne rozstępy po przytyciu

11 mar 2016 - 11:13:44

Cytat
tatina
no sporo z nas ma problem z rozstępami, ale dziewczyny możecie spać spokojnie, bo są sposoby na to, żeby się ich pozbyć. Tutaj http://www.marekwasiluk.pl/usuwanie-rozstepow-efekty-zdjecia/ więcej informacji na temat tego, jak się ich pozbyć raz na zawsze.
Tak mogę spać spokojnie bo w zyciu są wazniejsze sprawy niz tygrysie paski :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukces E. Chodakowska - zdjęcie / efekty