Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powiekszenie piersi

25 gru 2015 - 21:27:38

Z racji tego, że kilka dziewczyn do mnie pisało w sprawie tych tabletek, to napiszę tutaj ;)
Skład: 0,03 mg etynyloestradiolu, 2 mg dienogestu (nazwy tabl. z tym składem można znaleźć w necie).
Skutkiem ubocznym jest spadek testosteronu, więc mogą je brać też dziewczyny, które mają go w normie. Zwalczył u mnie trądzik hormonalny i łysienie androgenne. Nie widzę skutków ubocznych. Miesiączki są o wiele mniej bolesne i skąpe.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

powiekszenie piersi

21 sty 2016 - 12:36:12

Nie wierzę w takie tabletki, a poza tym to gdzie je można kupić? W aptece? Moja siostra powiększyła sobie biust u dr Murawskiego w ELite , do dnia dzisiejszego nie żałuje decyzji. Poza tym jest to teraz coraz częstszy zabieg.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

powiekszenie piersi

27 sty 2016 - 22:20:26

Cytat
stana
Nie wierzę w takie tabletki, a poza tym to gdzie je można kupić? W aptece? Moja siostra powiększyła sobie biust u dr Murawskiego w ELite , do dnia dzisiejszego nie żałuje decyzji. Poza tym jest to teraz coraz częstszy zabieg.



Zabieg chirurgiczny to duża ingerencja w ciało. Nie ma gwarancji, że wszystko się uda i nie pojawią się żadne konsekwencje. Dodatkowo na powiększenie piersi mogą się decydować kobiety, które nie mają w planach karmienia dzieci mlekiem. Trzeba mieć to na względzie podczas podejmowania decyzji. Kolejnym powodem, który sprawia, że jestem przeciwna takiemu rozwiązaniu to sztuczny wygląd i dotyk. Jest to coś całkiem innego niż naturalny kształt. Po co zmieniać w sobie coś co po prostu naturalne jest ładne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-27 22:23 przez marysia500.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

powiekszenie piersi

02 mar 2016 - 21:35:29

Mnie piersi urosły po tabletkach antykoncepcyjnych. Niemniej jednak później je odstawiłam i z powrotem zmalały do rozmiaru A :( Normalnie aż wstyd się przyznawać :( Gdybym miała dużo kasy pewnie zdecydowałabym się na operacje. Problem w tym, że nie mam tyle pieniędzy - ja dopiero od 5 miesięcy pracuje i nie mam żadnych oszczędności :P Natomiast w kwestii tabletek powiększających piersi mam mieszane uczucia. Jedne piszą, że pomaga, inne, że nie pomaga. I komu tu wierzyć? A przecież one też tanie nie są!

[moderacja - link]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 09:33 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

powiekszenie piersi

26 sie 2016 - 11:14:46

Nie wierze w tabletki na powiekszanie biustu. Jedyna skuteczna metoda to operacja. Piersi za to można nieco ujędrnić kosmetykami i dzieki temu będą wygladały na o wiele wieksze. Bardzo fajne jest serum Frashe. Naturalne i porównując z innymi kosmetykami z tego dzialu daje realny efekt.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 4/5

powiekszenie piersi

29 sie 2016 - 14:01:47

Moim zdaniem tabletki, czy herbatki to zwykłe naciąganie. Jest wielu facetów, którzy wolą mniejsze rozmiary od przysłowiowych arbuzów... każdy lubi co innego.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

powiekszenie piersi

12 wrz 2016 - 10:20:09

No tak ale większość dziewczyn chce powiekszyć piersi nie dla facetów ale dla siebie. Najwazniejsze jest abyśmy same czuły się dobrze w swoim ciele.Sama nie chciałam powiększać piersi ale po urodzeniu córecki biust mi totanie opadł i chciałam go ujędrnić bo źle się czułam z takim jakim się stał ;/ Pomogło wspomniane tutaj Frashe. Szarpnęłam się bo doszłam do wniosku,ze jeśli już mam coś kupić to niech będzie to coś porządnego i jestem zadowolon.biust znacznie bardziej jędrny, wydaje się powiekszony. No i bez efektów ubocznych.

niezweryfikowana
Posty: 101
Ostrzeżenia: 6/5

powiekszenie piersi

29 wrz 2016 - 11:23:06

Cytat
hallyy
No tak ale większość dziewczyn chce powiekszyć piersi nie dla facetów ale dla siebie. Najwazniejsze jest abyśmy same czuły się dobrze w swoim ciele.Sama nie chciałam powiększać piersi ale po urodzeniu córecki biust mi totanie opadł i chciałam go ujędrnić bo źle się czułam z takim jakim się stał ;/ Pomogło wspomniane tutaj Frashe. Szarpnęłam się bo doszłam do wniosku,ze jeśli już mam coś kupić to niech będzie to coś porządnego i jestem zadowolon.biust znacznie bardziej jędrny, wydaje się powiekszony. No i bez efektów ubocznych.


Gdzie mogę kupić to serum? Obecnie jestem totalnie zawiedzona serum Eveline, które nakładam sobie na biust. Zupełnie nie działa, spodziewałam się chociaż lekkich efektów a tutaj nic :(

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

powiekszenie piersi

03 paź 2016 - 11:47:47

W sieci :) Szukałam kiedyś w sklepach stacjonarnych, ale nie byłam w stanie znaleźc. Podejrzewam,że może być w tych droższych drogeriach.

A i nic dziwnego,ze Eveline nie działalo... Jak niby moze działać serum, które ma w składzie na jednym z pierwszych miejsc parafinę.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 4/5

powiekszenie piersi

30 gru 2016 - 06:58:35

No Frashe niestety to jedynie przez internet. Ale z wszystkich powiększaczy dostepnych w sklepach to tylko to jest skuteczne .

powiekszenie piersi

30 gru 2016 - 08:52:11

Cytat
sowa1801
Cytat
chocoooo
Cytat
sowa1801
U mnie zadziałąły tabletki antykoncepcyjne obniżające testosteron- oczywiście większe piersi to efekt uboczny- po 3 miesiącach musiałam zmienić miseczkę na większą. Urosły tylko piersi, nie cała ja ;)
Jeżeli mozna wiedzieć, ktoś polecił Ci akurat te tabletki z jakiś powodów? Każdy moze je stosować?
Apropo wątku, myślę, ze inne sposoby typu herbatki nie dadzą znacznego efektu, a ćwiczenia mogą jedynie ukształtować biust i optycznie go powiększyć.
NApisałam Ci wiadomość na priv ;)

Ja tez proszę o info :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

powiekszenie piersi

23 cze 2017 - 15:03:03

Nie wydaje mi się żeby tabletki czy herbatki dały efekt na dłuższy czas. Ja zdecydowałam się na operacje i lekarz, który mnie konsultował tylko potwierdzał, że to nic nie daje. Jeżeli macie jakieś wątpliwości to najlepiej udać się na taką wizytę i wszystko zostanie rozwiane. Ja byłam w szpitalu Lux Med w Warszawie. Doktor Lubomir Lembas podszedł do sprawy profesjonalnie, a później wykonał operację z której jestem w 100% zadowolona.

powiekszenie piersi

23 cze 2017 - 15:59:26

Cytat
NinaKowalska
Nie wydaje mi się żeby tabletki czy herbatki dały efekt na dłuższy czas. Ja zdecydowałam się na operacje i lekarz, który mnie konsultował tylko potwierdzał, że to nic nie daje. Jeżeli macie jakieś wątpliwości to najlepiej udać się na taką wizytę i wszystko zostanie rozwiane. Ja byłam w szpitalu Lux Med w Warszawie. Doktor Lubomir Lembas podszedł do sprawy profesjonalnie, a później wykonał operację z której jestem w 100% zadowolona.
a w jakim jesteś wieku ?

powiekszenie piersi

23 cze 2017 - 21:58:01

Tabletki na piersi? Śmiech na sali :D
Jedyny sposób na powiększenie piersi to operacja, którą bardzo polecam :)
Od razu nabierzesz pewności siebie! :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 3/5

powiekszenie piersi

26 cze 2017 - 19:52:50

31 i mam już dwójkę dzieci, więc mogłam sobie pozwolić :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabiegi na dzień/dwa przed sylwestrem