Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

powiekszenie piersi

27 cze 2017 - 07:41:05

Jeśli chodzi o tabletki to rzeczywiście nie wierze w ich działanie, jednak same sera do pielęgnacji bustu są dobre. Nawilżają oraz ujędrniają. I mogę polecić tutaj dwa:
wspomniane Frashe - ładnie pachnie, dobrze się wchłania i rzeczywiście ujędrnia
Vichy - również ok, mniej więcej ta sama cena.

powiekszenie piersi

27 cze 2017 - 08:36:16

W moim przypadku sprawa ciut inaczej wygląda, jestem crossdresserem, zazywajàc tabletki anty, piersi znacznie mi urosły już po 3 miesiącach, oczywiscie w przypadku mojego ciała wpływ miała na to zmiana proporcji hormonów, jednak i tak myślę o powiększeniu ...

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

powiekszenie piersi

04 lip 2017 - 11:58:45

No ale takie operacje bolą i są jednak trochę niebezpieczne ;/ Oj nie wiem czy bym się na to zdecydowała. Mam wrażenie,że piszecie tutaj jak o jakimś małym niezncznym zabiegu ale to nie jest wcale takie bez wad. Wpiszcie sobie dziewczyny powikłania po operacji powiekszania biustu w google. Pokaże się Wam co niektóre dziewczyny ze soba zrobiły. Czego oczywiście Wam nie życzę....

zweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

powiekszenie piersi

07 lip 2017 - 21:07:39

Przecież nie trzeba robić operacji , żeby powiększyć czy polepszyć stan swoich piersi . Jest wiele zabiegów np, wypełnienie piersi własnym tłuszczem :). Mogę wam polecić klinikę gdzie robią takie zabiegi dobrze i nie drogo . Spójrzcie tutaj https://www.tourmedica.pl/kliniki/powiekszanie-piersi/

powiekszenie piersi

28 sie 2017 - 17:48:51

No właśnie negatywne opinie ostatnio o tym czytałam.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

powiekszenie piersi

29 sie 2017 - 16:03:48

Już nie wspominając, że silikon się wymienia a blizny pozostają. Poza tym mimo iż jest lepiej niż kilka lat temu nadal łatwo z daleka poznać sztuczny biust.

powiekszenie piersi

13 lut 2018 - 09:28:44

nigdy nie byłam zwolennikiem poprawiania biustu.
Mam kuzynkę po chemioterapii , ma wszystko usunięte .
wypełnione własnym tłuszczem ,po roku teraz expandor wypełnienie implantami .
uważam że jeśli kobieta traci biust po raku to zgadzam się że trzeba jej pomóc .
jeśli kobieta chce poprawić ot tak bo jej oś nie pasuje to nigdy.
młode dziewczyny nie zdają sobie sprawy ze skutków jakie mogą być ,nigdy nie wiadomo co komu pisane , ciąża połóg karmienie maluszka itd.
tak samo jak nikt mi nie powie że ;wygrał z rakiem ;
nie ma takiej opcji ... dziewczyny jeśli coś zastanówcie się dwa razy za nim nie będzie za póżno.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja pasta cukrowa