Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

powiekszenie piersi

13 gru 2015 - 16:07:52

czy ktos stosowal tabletki albo herbatki na powiekszenie piersi,czy warto?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-13 16:08 przez sebus2011.

powiekszenie piersi

13 gru 2015 - 17:52:30

Oddam Ci z moich 113 / 80 :P

powiekszenie piersi

16 gru 2015 - 10:54:26

Wchodzac tutaj myslalam o silikonie ;p co jest dla mnie odpychajace ta mysl, ze we mnie moze byc jakis silikon, cos sztucznego czego moge nie czuc, cos sztucznego ;p a herbatki mozesz stosowac na pewno nie zaszkodza, jesli sa naturalne oczywiscie

powiekszenie piersi

16 gru 2015 - 15:04:54

Nigdy nie stosowałam, ale na powiększenie piersi działają także ćwiczenia. Jest to zdecydowanie lepszy sposób do sprawdzenia niż jakieś chemiczne preparaty albo operacje chirurgiczne. Ćwiczenia te można wykonywać i w mieszkaniu i na siłownik. Jednym z nich jest ćwiczenie polegające na próbach dosięgnięcia palcami jak najdalszego punktu widocznego przed sobą. Jeśli nie mamy czasu na ćwiczenia na stojąco możemy także ćwiczyć za firmowym biurkiem. Polega ono na ono na ściskaniu z całej siły dłoni, napinając mięśnie klatki piersiowej. Systematyczne wykonywanie tych i innych ćwiczeń pozwoli uzyskać efekt jędrnych piersi, które będą wyglądały na większe.

powiekszenie piersi

18 gru 2015 - 14:36:45

Zdecydowanie lepiej wybrać odpowiednie ćwiczenia na te partie ciała niż truć się chemicznymi herbatkami, które prawdopodobnie nie przyniosą żadnych efektów. Stracimy i pieniądze i możliwe, że wpłynie to negatywnie na nasz organizm. Natomiast ćwicząc nic nie ryzykujemy. Jeśli będziemy wykonywać ćwiczenia odpowiednio to na pewno uda nam się osiągnąć widoczne efekty. Nie jestem za piciem herbatek tak samo jak za różnego rodzaju operacjami plastycznym, które ingerują w nasze ciało. Przecież naturalnie jesteśmy piękne i musimy się zaakceptować.

powiekszenie piersi

18 gru 2015 - 14:41:58

Tylko skalpel

Ewentualnie ciaza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-18 14:42 przez Yvetterabenda.

powiekszenie piersi

23 gru 2015 - 23:51:43

Myślę, że ciąża to tylko tymczasowe rozwiązanie. Przecież po ciąży piersi w najlepszym wypadku wrócą do normalnego rozmiaru. Dodatkowo po ciąży trzeba szczególnie dbać o biust ćwicząc i masując je, aby nie straciły na swojej jędrności. Wydaje mi się, że nie jest to dobre rozwiązanie. Skalpel to też duża ingerencja i ryzyko, że coś może nie pójść po naszej myśli. Najlepiej zaakceptować się taką jaką się jest i nie próbować zmieniać się na siłę. Nie każda kobieta musi mieć duży biust. Można podkreślać nawet ten mały w taki sposób by wyglądał ładnie.

powiekszenie piersi

24 gru 2015 - 08:41:09

Nieraz słyszałam że piersi rosną gdy facet je regularnie masuje:) I chyba coś w tym jest :) Widzę sama po sobie hi hi hi :)

powiekszenie piersi

24 gru 2015 - 09:36:13

ech, aż musiałem znaleźć dane do logowania, bo nie mogłem przejść obok tematu. dziewczyny skąd u was takie pomysły? te mniejsze są równie fajne :) każde mają swoich fanów :)

powiekszenie piersi

24 gru 2015 - 11:59:48

Według mnie żadne herbatki czy tabletki nie powiększą biustu.

powiekszenie piersi

24 gru 2015 - 13:37:01

Cytat
fajneubrania
Według mnie żadne herbatki czy tabletki nie powiększą biustu.

Popieram

powiekszenie piersi

24 gru 2015 - 14:15:42

U mnie zadziałąły tabletki antykoncepcyjne obniżające testosteron- oczywiście większe piersi to efekt uboczny- po 3 miesiącach musiałam zmienić miseczkę na większą. Urosły tylko piersi, nie cała ja ;)

powiekszenie piersi

25 gru 2015 - 00:13:04

Cytat
sowa1801
U mnie zadziałąły tabletki antykoncepcyjne obniżające testosteron- oczywiście większe piersi to efekt uboczny- po 3 miesiącach musiałam zmienić miseczkę na większą. Urosły tylko piersi, nie cała ja ;)
Jeżeli mozna wiedzieć, ktoś polecił Ci akurat te tabletki z jakiś powodów? Każdy moze je stosować?
Apropo wątku, myślę, ze inne sposoby typu herbatki nie dadzą znacznego efektu, a ćwiczenia mogą jedynie ukształtować biust i optycznie go powiększyć.

powiekszenie piersi

25 gru 2015 - 10:53:21

Cytat
chocoooo
Cytat
sowa1801
U mnie zadziałąły tabletki antykoncepcyjne obniżające testosteron- oczywiście większe piersi to efekt uboczny- po 3 miesiącach musiałam zmienić miseczkę na większą. Urosły tylko piersi, nie cała ja ;)
Jeżeli mozna wiedzieć, ktoś polecił Ci akurat te tabletki z jakiś powodów? Każdy moze je stosować?
Apropo wątku, myślę, ze inne sposoby typu herbatki nie dadzą znacznego efektu, a ćwiczenia mogą jedynie ukształtować biust i optycznie go powiększyć.
NApisałam Ci wiadomość na priv ;)

powiekszenie piersi

25 gru 2015 - 17:31:48

Tez szukalam sposobow. Najlepszym jest ope ;) nie ma sie czego bac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja idealna figura. FOTO. Proszę o opinie