Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

operacje plastyczne

03 gru 2015 - 15:05:27

i jak z ładnej dziewczyny powstało monstrum , że tez lekarze sie podejmuja takich operacji http://www.rmf.fm/magazyn/news,1705,modelka-chce-wygladac-jak-dzwoneczek-z-piotrusia-pana-wyciela-sobie-6-zeber.html

operacje plastyczne

03 gru 2015 - 15:17:42

Nie wierzę w to co widzę . Coś STRASZNEGO!

operacje plastyczne

03 gru 2015 - 18:11:14

ojej

operacje plastyczne

03 gru 2015 - 18:27:22

nie pierwsza i nie ostatnia,
ludziom odwala z dobrobytu....

masz kompleksy? zapraszam na oddział onkologii- tam ludzie cieszą się że mogą widzieć i chodzić i oddychać, od razu nabierzesz dystansu do swoich marnych problemów

pozdrawiam wszystkie piękne NATURALNE dziewczyny :)

ps. oczywiście piszę domyślnie nie do autorki postu - buziaki!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-03 18:28 przez elizabetha3city.

operacje plastyczne

04 gru 2015 - 08:30:53

jak ktoś sie nie widzi w lustrze po takich operacjach i uważa że wygląda świetnie to ma chory łeb

operacje plastyczne

04 gru 2015 - 10:07:47

Pewnie jakiś zakład przegrała:). Nikt by sobie takiej krzywdy na własne życzenie nie zrobił:).

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

operacje plastyczne

09 lis 2016 - 12:50:32

No niektórzy przesadzają z tymi operacjami to skutek jest taki, że blisko im do nieżyjącego już M.Jacksona ściana
Kiedyś uczyłam się z dziewczyną, która miała garbaty, orli nos i później jak ją spotkałam na studiach to zupełnie inna osoba. Cudowna przemiana i takie operacje popieram, nie widzimisię! W TVN czy innej stacji jest pełno programów tego typu, to jak się naoglądasz to naprawdę nie dziwisz się decyzjom o operacji plastycznej. A poza tym to na uznanie zasługują ci chirurdzy, którzy mają naprawdę talent i potrafią odmienić urodę, jak np. dr Szczyt, na DDTVN można obejrzeć o nim reportaż. Moja kuzynka robiła sobie u niego nosa :D

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

operacje plastyczne

09 lis 2016 - 13:30:16

To samo się dzieje z blogerkami... Niby zadowolone, a Deynn, Maffashion, Pani Ekscelencja - wszystkie powiększone usta. Jeszcze Deynn powiększyła piersi. Jaki przykład dają nastolatkom, które je obserwują... :(

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

operacje plastyczne

06 gru 2016 - 11:49:20

brr... aż mnie ciarki przeszły. Coś okropnego!

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

operacje plastyczne

13 gru 2016 - 13:22:06

Dokladnie.Sama jestsem przeciwna takim operacjom . Wiadomo,ze ostateczna decyzja należy do kobiety, ale warto jest takie młode dziewczyny ostrzegać przed konsekwencjami takich operacji, ktore mogą byc bardzo nieprzyjemne. W sieci jest masa zdjęć pokazujących jak wyglądają piersi gdy operacja powiekszenia się nie uda . To już lepiej jest zainwestować w masaże, ćwiczyć i kupić sobie porządne serum.
http://kremnabiust.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-02 13:18 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

powiekszenie piersi