Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kosmetyczki !!!!! pomocy

01 lis 2015 - 20:55:54

prosze o pomoc kosmetyczki i zarówno dziewczyny które mialy taki problem...
moja skora wyglada jak na zdjeciu ... mam dosc tych dziur wągrów i tlustej skory.. jakie zabiegi mogę wyonac w gabinecie kosmetycznym zeby miec ladna skóre bez wagrów dziur, jezeli to jeszcze możliwe... moze jakies zabiegi laserem ??



kosmetyczki !!!!! pomocy

01 lis 2015 - 22:23:05

masz strasznie zaniedbaną cerę. gdybyś od razu używała kosmetyków przeciw wągrom i rozszerzonym porom jak tylko problem się pojawił to pewnie miałabyś teraz ładną buzię.najlepiej iść do salonu i kosmetyczka dobierze odpowiednie zabiegi...

kosmetyczki !!!!! pomocy

02 lis 2015 - 00:27:07

Hej, rozszerzone pory przy cerze tlustej to normalka.Trzeba ja dobrze oczyscic -to na poczatek :) U kosmetyczki oczyszczanie klasyczne lub kawitacyjne( to drugie bezpieczniejsze bo, niewprawiona kosmetyczka przy manualnym oczyszczaniu, moze pozostawic na skorze przebarwienia).Potem mozna zastosowac serie pilingow chemicznych(kwasy HA i AHA) w serii 5-7 zabiegow - to powinno oczyscic skore, rozjasnic przebarwienia, zwezic pory..itp Po drugie mezoteria mikroglowa lub diamentowa.
Te zabiegi sa dosc drogie, ale efekty bardzo zadawalajace.
Ze zdjecia moge wnioskowac, ze masz duzo zaczerwienien-to moze swiadczyc o tym ze masz dosc wrazliwa skore.
Mialam podobny problem, ale zmienilam pielegnace i troche pomoglo tzn. do mycia uzywam paste oczyszczajaca(liscie manuka) z ziaji plus bardzo delikatne mleczko z avene( proporcje 1do2), potem tonik nawilzajacy bez alkoholu.serum i krem o bardzo delikatnej konsystencji, aby nie blokowac porow. Mysle ze systematyczne pilingi czyli rano i wieczorem moga znacznie poprawic stan skory, tylko pilingi musza byc drobne i delikatne. To takie moje porady, glowa do gory:) pozdrawiam

kosmetyczki !!!!! pomocy

02 lis 2015 - 14:14:36

Idź do kosmetyczki na oczyszczanie, a potem kup sobie maseczki z glinki i plasterki do oczyszczania porów, krem lekki do cery tłustej i panthenol - na ratunek w sytuacji, gdy zaczerwienienie będzie się utrzymywać.

kosmetyczki !!!!! pomocy

02 lis 2015 - 14:26:37

jakbym widziała siebie plus pryszcze. Masakra, ja chodzę do kosmetyczki. Peeling kawitacyjny plus kwas migdałowy oczywiście w odstępach. Sama sobie nie radziłam. Oprócz tego kosmetyki do tego typu cery, aby jej nie zapychać i właśnie robie badania krwi, bo u mnie jednak wygląda to gorzej i może przyczyna leży gdzieś w organizmie.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

kosmetyczki !!!!! pomocy

07 gru 2015 - 14:29:46

Zbieraj pieniądze na laser, bo żadne cuda tu nie pomogą. Moja koleżanka miała podobnie, po 3 zabiegach twarz ma prawie bez skazy.Jestem z Krakowa i chodzę do Vici Clinic, aktualnie mają promocję na zabiegi laserem ResurFX 1+1 zabieg gratis. Myślę, że to bardzo korzystna oferta, zwłaszcza, że raczej jeden zabieg to za mało.

kosmetyczki !!!!! pomocy

21 kwi 2016 - 19:36:28

Udaj się do kosmetyczki. Oczyszczanie twarzy sie przyda, peeling, kwasy jak i maseczka. na początek możesz zacząć od peelingu i od maseczki oczyszczającej, ja mam świetny zestaw Yves rocher :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

kosmetyczki !!!!! pomocy

24 kwi 2016 - 11:38:47

Oczyszczanie u kosmetyczki to na pewno. Ale od razu warto zmienić też kosmetyki na takie które będą oczyszczać.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

kosmetyczki !!!!! pomocy

13 maj 2016 - 15:54:38

nie oczyszczaj skóry manualnie! to przeżytek, który może po latach objawiać się bliznami i przebarwieniami. peeling kawitacyjny lepiej się sprawdzi i nie boli!

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

kosmetyczki !!!!! pomocy

22 maj 2016 - 20:52:08

Ja też mam problemy ze skórą bo jest wrażliwa i po myciu od razu robi się czerwona nie mówiąc już jak wygląda po zmyciu makijażu. Ale od jakiegos czasu uzywam krem do twarzy z oeparola hydrosense i twarzyczka wygląda o niebo lepiej. Skóra nie jest czerwona i podrażniona. Ostatnio kupiłam też płyn miceralny z hydrosense. Delikatnie usuwa makijaż i nie podraznia skóry ani nie piecze w oczy co po różnych mleczkach się zdarzało.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

kosmetyczki !!!!! pomocy

08 sie 2016 - 20:21:35

Słuchajcie, a ile czasu utrzymuje się efekt po peelingu kawitacyjnym? Cały czas się zastanawiam czy nie spróbować, ale opinie na forach są tak różne i podzielone.. A boje się, że kosmetyczka mi nie powie prawdy bo będzie chciała "złapać klienta" :/ Poza tym nie mam żadnego poleconego i sprawdzonego gabinetu. Jedyne co to niedaleko mnie w Gdańsku jest http://abacosungdansk.pl/peeling-kawitacyjny/ , może ktoś korzystał i może się wypowiedzieć? Boję się iść trochę, żebym nie zrobiła sobie większego bagna :(

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 4/5

kosmetyczki !!!!! pomocy

29 lip 2023 - 21:39:19

Z takimi problemami skórnymi to rozprawi się chyba tylko gabinet kosmetyczny warszawa. Lepiej moim zdaniem iść do profesjonalisty niż próbować na własną rękę i jeszcze sobie zaszkodzić

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Powrót do formy po porodzie