Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

Pediatra Kielce

33 minut temu

Ginekolog Rzeszów

36 minut temu

Budowa domu

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Siłownia z chłopakiem

12 wrz 2015 - 23:16:27

Hej dziewczyny, mój chłopak juz od pół roku próbuje mnie wyciągnąć na siłownie. Bardzo lubię ćwiczyć (crossfit, pole dance), jednak na siłowni pojawiam się sporadycznie i głównie zajmuję bieżnie, bo zwyczajnie nie wiem co mam robić innego.
Mój chłopak ćwiczy już od dobrych paru lat, jest trenerem personalnym. Od października mam iść z nim na siłownie, żeby mnie zmotywować załatwić mi miesiąc za darmo...ale ja nie jestem przekonana. Czy któraś z Was ćwiczy z chłopakiem lub sama na siłowni ?? Iść czy nie iść?? (chyba za bardzo przejmuje się, że wszyscy bedą na mnie krzywo patrzeć) HELP!

Siłownia z chłopakiem

13 wrz 2015 - 08:56:27

Skoro on jest trenerem, to przecież powie Ci co masz robić. A fajnie jest z kimś dzielić pasję :) Jeśli jednak nie spodoba Ci się, to po miesiącu zrezygnujesz, przecież to nie podpisujesz cyrografu na całe życie:) Spróbuj.

Siłownia z chłopakiem

13 wrz 2015 - 09:01:50

chłopak jest trenerem personalnym, chce cie wyciągnąć na siłownię i ty się jeszcze zastanawiasz czy iść?!!!!!!! Nie żartuj sobie ;)

Siłownia z chłopakiem

13 wrz 2015 - 09:40:48

Iść. Wyjdzie ci to na dobre. :)

Siłownia z chłopakiem

17 wrz 2015 - 09:39:25

Ja dziewczynę trochę rozumiem. Sama biegam 3-4 razy w tygodniu lub pływam, ale NIENAWIDZĘ chodzić na siłownię. Mnie to strasznie nudzi i męczy właśnie, bo nic się w moim otoczeniu w czasie ćwiczeń nie zmienia. Ale z drugiej strony siłownia z chłopakiem to fajny pomysł, szczególnie jeśli jest trenerem personalnym :) Zawsze możesz spróbować :)Co Ci szkodzi?

Siłownia z chłopakiem

17 paź 2015 - 17:14:07

oczywiście ze iść

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaz znaczenie