Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

solarium.. ;)

04 wrz 2015 - 11:39:01

jaki kosmetyk użyć przed solarium? ;).

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

solarium.. ;)

13 wrz 2015 - 23:02:29

Ja raczej nie chodze na solarium, wolę użyć jakichś kosmetyków lekko brązujących które są moim zdaniem mniej szkodliwe. Ostatnio używałam Argan bronzer, to jest koncentrat do twarzy, z bielendy, zostawią ładny efekt opalenizny, skóra wygląda naturalnie, nie ma żadnych plam i tego typu rzeczy

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

solarium.. ;)

14 wrz 2015 - 16:12:16

Cytat
saszka11
Ja raczej nie chodze na solarium, wolę użyć jakichś kosmetyków lekko brązujących które są moim zdaniem mniej szkodliwe. Ostatnio używałam Argan bronzer, to jest koncentrat do twarzy, z bielendy, zostawią ładny efekt opalenizny, skóra wygląda naturalnie, nie ma żadnych plam i tego typu rzeczy

po wakacjach chciałam podtrzymać trochę dlużej opalenizne i się zastanawiam nad tym bronzerem, słyszałam ze nie pozostawia plam, ale interesuje mnie też czy nie wysusza skóry? bo po lecie mam trochę przesuszona cere

solarium.. ;)

17 paź 2015 - 17:17:57

generalnie pani w solarium moglaby Ci polecić jakieś przed opalaniem

solarium.. ;)

18 paź 2015 - 13:11:23

ja odpuściłam solarium, bo miałam brzydką cerę, o tym argan bronzer tez słyszałam pozytywne opinie, ale to chyba bardziej do twarzy?
bo do całęgo ciała ponoć super jest pianka brązująca od bielendy- magic bronzer się nazywa, są 2 do wyboru do jasnej i ciemnej karnacji, nie pozostawia smug, plam i jest wydajna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja figura - co sądzicie