Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z owłosieniem... :(

04 lut 2016 - 21:42:51

nie golić, a depilować kremem jakimś łagodnym lub woskiem , a do czasu osiągnięcia pełnoletności zbierać na zabieg laserowy

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

problem z owłosieniem... :(

11 mar 2016 - 15:19:06

Jak ci to bardzo przeszkadza to idź na depilację laserową. Kilka zabiegów i zapomnisz o problemie. Doradzam, żebyś wybrała salon, który dysponuje najnowocześniejszym laserem Light Sheer Duet, bo tylko nim zabieg może być bezbolesny. Zasugerować mogę salon do którego sama chodziłam, w Krakowie przy ul. św.Sebastiana Vici Clinic. U nich przy pierwszej wizycie możesz liczyć na 50% rabat :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

problem z owłosieniem... :(

18 mar 2016 - 13:29:17

Dajcie spokój z tą depilacją laserową. Mama jej do kosmetyczki nie chce puścić to na pewno wyskoczy z kasy na laser - choć w przyszłości jak będziesz sama na siebie zarabiać możesz przemyśleć - polecam. A teraz doraźnie kup sobie wosk w drogerii. Na początek najlepiej taki w plastrach, bo płynnym możesz sobie zrobić krzywdę, jak się będziesz nim nieumiejętnie posługiwać.

problem z owłosieniem... :(

18 mar 2016 - 13:48:18

idż do lekarza, pewnie da Ci tabletki antykoncepcyjne po których problem się zmniejszy, albo zrobi Ci badania hormonalne, ale w Twoim wieku nadal trwa burza tych nieszczęsnych hormonów. Może być też tak że jesteś genetycznie uwarunkowana do większego owłosienia po swoich przodkach, ja tak niestety mam :/, czasem mnie to wkurza ale już sie przyzwyczaiłam, zresztą mąż też mówi że mam się nie przejmować, bo tak naprawde to ten meszek dostrzegam raczej tylko ja :P

problem z owłosieniem... :(

18 mar 2016 - 14:48:49

Idź do endokrynologa - mi pomógł. :)

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

problem z owłosieniem... :(

29 mar 2016 - 15:41:05

Ja przykładowo na laser nie pójdę, bo też mam jasne włoski. Też chciałabym cieszyć się długotrwałym efektem, ale niestety nie dla mnie takie metody. :(

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

problem z owłosieniem... :(

31 mar 2016 - 18:47:23

a epilfree próbowałaś? tutaj kolor włosów nie ma znaczenia, a po serii zabiegów efekty mogą być porównywalne nawet z laserem

problem z owłosieniem... :(

06 kwi 2016 - 11:25:10

Ja na twoim miejscu wypróbowałabym jeszcze IPL. Kiedyś pożyczyłam od koleżanki i zrobił na mnie niesamowite wrażenie, potem kupiłam sobie własny i nie chodzę już do kosmetyczki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja pośladków woskiem