Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilator laser/ IPL

25 lip 2015 - 12:06:40

Cześć dziewczyny, zastanawiam się nad zakupem depilatora laserowego lub IPL do domowego użytku. Mam upatrzone 2 modele i nie wiem który wybrać. Pierwszy to depilator IPL Philips Lumea sc2008/11, a drugi RIO Go Laser (808nm)- na jego temat jest mało opinii. Czy któraś z Was używa/używała w/w modeli (lub starszych) i może się wypowiedzieć na ich temat?


Depilator laser/ IPL

25 lip 2015 - 14:20:00

ja rowniez zastanawiam sie nad philipsem ale znalazlam rowniez Beurer IPL 10000 SalonPro System i nie wiem jaki wybrac, duzo jest filmikow z philipsa ale ciezko stwierdzic jakie urzadzenia sa dobre poniewaz nikt ich nie porownuje.

Depilator laser/ IPL

25 lip 2015 - 19:18:59

byłam na depilacji , faktycznie warto kupić i zająć się nogami.
ale słyszałam ze trzeba za jakiś czas wymienić głowicę a to kosztuje .

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 10/5

Depilator laser/ IPL

06 paź 2015 - 13:39:10

Ten laser to jest laser IPL czyli tak naprawdę nie laser ale fotodepilacja. Jest to strata kasy.Zarówno w domu jak i w salonie bo włoski odrastają. I nie ma dużej różnicy. Jesli chcecie wybrać sie na laser to najlepiej light sheer albo Palomar Vectus. Zabiegi są droższe ale dają dobre efekty .Owłosienie faktycznie znika całkowicie.
Jesli ktoś byłby z Gdańska to polecam szczególnie klinikę na Marii Curie Skłodowskiej ( http://vectusgdansk.pl/ ). Mają tam najnowocześniejszy laser w trójmieście.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-13 14:27 przez loenila.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Depilator laser/ IPL

19 paź 2015 - 21:31:12

Bardzo dobry laser Light Sheer Duet mają w salonie Vici w Krakowie. Robiłam u nich pachy, zabieg w ogóle nie bolał a po włosach nie ma ani śladu. PS: Mają vouchery zniżkowe na zabiegi na swojej stronie internetowej :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

body wrapping