Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić aby mieć białe zęby

16 lip 2015 - 12:07:19

Co zrobić aby mieć białe zęby? Chciałabym je nieco rozjaśnić, słyszałam o stosowaniu sody i cytryny ale to podobno bardzo niszczy szkliwo a niestety na wybielanie u dentysty chwilowo nie mam środków :(
Jakieś pomysły? :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Co zrobić aby mieć białe zęby

24 lip 2015 - 21:52:04

Jak chwilowo nie masz środków to polecam odczekać właśnie takie chwile jak gotówka wpłynie czy się odłoży i udać się do dentysty.

Co zrobić aby mieć białe zęby

24 lip 2015 - 23:07:19

na allegro zamów sobie paski wybielające ja używam crest

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Co zrobić aby mieć białe zęby

02 gru 2015 - 18:53:29

Używałam już różnych sposobów: pasty, paski itp. ale wszystko to dawało bardzo słabe efekty. Nareszcie udało mi się wybielić zęby. Unikałam pewnych produktów i jeszcze parę rzeczy, pisze o tym dziewczyna na blogu, warto wpisać w google Metoda Martuni i poczytać na ten temat :)

Co zrobić aby mieć białe zęby

02 gru 2015 - 20:24:40

polecam paski wybielające blend-a-med 3 d, te granatowe (droższe). dały efekt o 1/2 tonów jaśniejszych.

Co zrobić aby mieć białe zęby

28 gru 2015 - 17:06:11

Moim zdaniem nie warto próbować domowych sposobów. Mogą one dać tymczasowy efekt, a przy okazji uszkodzić szkliwo. Nie warto dla chwilowego efektu ryzykować, że ze skutkami takiego domowego zabiegu będziemy żyć do końca życia. Musimy mieć świadomość, że każdy ma inny odcień naturalnej bieli zębów. Najlepszym sposobem na utrzymanie białych zębów jest odpowiednia higiena jamy ustnej. Codziennie mycie zębów pastą wybielającą wystarczy. Dodatkowo regularne wizyty u dentysty w celu kontroli stanu zębów.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

Co zrobić aby mieć białe zęby

07 lis 2016 - 09:00:11

Też myślę, że lepiej unikać tych domowych sposobów na wybielanie, bo sobie można zrobić krzywdę. Zdecydowanie lepiej jest się wybrać do dobrego gabinetu na zabieg. Ja się skusiłam na nowość, jaką maję w Galerii Uśmiechu, czyli zabieg Pravdentm naprawdę super efekty. W 100 % bezpieczny dla zębów i co najważniejsze zabieg też może zniwelować nadwrażliwość.

Co zrobić aby mieć białe zęby

28 lut 2017 - 12:15:20

jeśli ktoś chce mieć bialutkie zęby i zrobić to bezboleśnie to polecam żel dr martin schwarz,popytajcie w swoich aptekach albo zamówcie przez neta,nie jest drogi,łatwe wybialanie w domu,zestaw dr martin schwarz home comfort

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Projekt tatuażu.