Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

hala łukowa

1 minutę temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co polecacie na opalanie ciała?

04 lip 2015 - 11:41:07

szybko - wrecz bardzo łapie opalenizna na oliwkę - taką dla dzieci :d .

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Co polecacie na opalanie ciała?

04 lip 2015 - 12:57:02

Uwazajcie na opalanie. Szwagierka idzie wycinac pieprzyk, bedzie biopsja... i kto wie, co dalej. Zainwestujcie w dobre filtry. Czerniak, ktory dal przerzuty jest juz praktycznie nie do wyleczenia i zjada ofiare w kilka miesiecy. Dbajcie o swoje zdrowie

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Co polecacie na opalanie ciała?

15 lip 2015 - 14:29:59

Cytat
roksolana83
Uwazajcie na opalanie. Szwagierka idzie wycinac pieprzyk, bedzie biopsja... i kto wie, co dalej. Zainwestujcie w dobre filtry. Czerniak, ktory dal przerzuty jest juz praktycznie nie do wyleczenia i zjada ofiare w kilka miesiecy. Dbajcie o swoje zdrowie

Dokładnie ! Sama również się z tym zgadzam. Niestety ale wiele osób nie zwraca uwagę na to aby dokładnie się zabezpieczyć od słońca i potem skutkuje to poparzeniami. Można również wywołać sobie czerniaka. My Polacy mamy zwykle jasna karnację i taką trzeba chronić przed słońcem. Sama proponuję kupić sobie nad nasze morze filtr 30 . Za granicę przyda się już coś mocniejszego. Może nawet 50...

Jeszcze w sklepach możecie znaleźć sobie fajne opaski na ręce. Experto Sun. Taka opaska pokazuje Wam jakie jest natężenie słońca. Zmienia kolor pod wpływem promieni słonecznych tak więc widzicie kiedy trzeba zastosować dodatkową warstwę kremu a kiedy uciec od słońca. Tutaj sobie o tym poczytajcie http://www.expertosun.eu/

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 3/5

Co polecacie na opalanie ciała?

20 lut 2023 - 11:32:14

Co do produktów samoopalających to Tanexpert tutaj wiedzie prym! :) moim zdaniem na naszym polskim rynku nic ich nie przebija

Co polecacie na opalanie ciała?

31 mar 2023 - 18:50:16

Bardzo polecam melanotan https://melanotan.biz/ Stosując ten produkt wiem, że bez problemu mogę się cieszyć długotrwałą opalenizną nawet w środku zimy. Uwielbiam jego działanie i jeśli chodzi o opalanie, to jest dla mnie produkt numer 1.

Co polecacie na opalanie ciała?

06 cze 2023 - 11:40:07

ja wole busajne z pachnacej krainy, nadaje koloru skorze i tez poprawia ujedrnienie

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Co polecacie na opalanie ciała?

02 lip 2023 - 21:27:43

Na pewno SPF ;) A tak serio to opalanie jest mega szkodliwe. Lepiej sobie odpuścić i postawić na produkty brązujące jak np żel-balsam ujędrniający Brazilian Body. To jest taki trochę samoopalacz, ale nie robi plam, ani smug. Pielęgnuje skórę i jeszcze ta opalenizna wygląda bardzo naturalnie.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

Co polecacie na opalanie ciała?

01 sie 2023 - 11:31:09

olejek busajna :) ja kupuje na stronie pachnaca kraina, ladnie nadaje koloru i odrazu nawilza skore i ma spoko cene

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 3/5

Co polecacie na opalanie ciała?

08 sie 2023 - 11:14:19

Przy wyborze samoopalacza zawsze zerkam na https://tanexpert24.pl/ - mają szeroki wybór produktów i wiele porad, które pomagają mi w podjęciu decyzji.

Co polecacie na opalanie ciała?

19 wrz 2023 - 19:28:50

Chcąc cieszyć się piękną opalenizną na wakacjach, nie zapominam o Melanotan https://melanotan.biz/ Ten produkt do opalania zapewnia nie tylko skuteczne, ale także trwałe efekty, sprawiając, że moja skóra jest promienna i pięknie brązowa.

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

Co polecacie na opalanie ciała?

23 lut 2024 - 08:48:10

Dbasz o ochronę przed słońcem? Naturalne filtry UV mogą być bezpieczną alternatywą dla tradycyjnych filtrów. Poznaj produkty femi, które oferują ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, jednocześnie pielęgnując twoją skórę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

laser lpi