Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak pokochać swoje większe ciało

01 lip 2015 - 13:23:20

Jeśli macie trochę więcej ciała i nie radzicie sobie z jego akceptacją, to zapraszam do lektury tego tekstu :) moderacja

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:48 przez moderator.

Jak pokochać swoje większe ciało

15 paź 2015 - 09:18:48

Ja kocham swoje ciało pomimo nadprogramowych kilogramów dlatego chcę by było zdrowe i szczupłe. Odchudzam się z miłości do samej siebie.
Wiem jak nadwaga źle wpływa nie tylko na samopoczucie ale też na zdrowie. Myślę o przyłączeniu się do moderacja-link
Zależy mi na poznaniu sposobu na walkę z negatywnym nastawieniem i zajadanie stresu. Niestety mam z tym ogromny problem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:48 przez moderator.

Jak pokochać swoje większe ciało

02 gru 2015 - 15:45:13

Mam przyjaciółkę, któa nosi większy rozmiar (42-44) ale jest bardzo atrakcyjna, bo właśnie pokochała swoje niedoskonałości. Zaakceptowałą je, ale dba o kondycję skóry, ujędrnia ją i nawilża kremami, a także ćwiczy. Jest zadbana, a faceci ja uwielbiają.

Jak pokochać swoje większe ciało

28 sty 2016 - 01:01:13

Jak ma się więcej ciałka i nie akceptuje się go, to trzeba coś starać się zmienić. To nie tylko nadwaga, ale i nasze zdrowie o czym często zapominamy patrząc tylko na wizualne aspekty.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Jak pokochać swoje większe ciało

29 sty 2016 - 22:58:05

A może by tak akceptować siebie i zacząć ćwiczyć dla zdrowia. Założyć jakąś siłownię w domku z rowerkiem moderacja-link czy zacząć biegać? Nie mówić o wyglądzie tylko dbać o zdrowie. To jest chyba w tym wszystkim najistotniejsze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:49 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Jak pokochać swoje większe ciało

30 sty 2016 - 14:57:46

Grunt to zaakceptować siebie i nie przejmować się opiniami innych osób. Jeśli dobrze czujemy sie we własnym ciele to nie ma sensu tego zmieniać. To nasze życie i powinniśmy robić wszystko zgodnie ze sobą, swoimi pragnieniami i swoimi oczekiwaniami. Jeśli jednak nie czujemy się komfortowo ze swoimi kilogramami to po prostu powinniśmy zacząć działać. Ćwiczenia i dieta plus solidna motywacja sprawią, że zobaczymy efekty, które dodadzą nam pewność siebie. To czy nam się uda zależy tylko od nas. Trzeba być konsekwentnym i jeśli rzucimy sobie wyzwanie to trzeba dotrwać do jego końca.

Jak pokochać swoje większe ciało

04 lut 2016 - 14:14:16

Bardzo ładnie napisane. Podpisuję się! :)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Jak pokochać swoje większe ciało

14 mar 2016 - 07:56:29

Bardzo ważne jest odpowiednie nastawienie i odpowiedni sposób myślenia. Nie można patrzeć na innych, ale skupiać się na sobie i na swoich odczuciach. Czasami trzeba przede wszystkim uwierzyć w siebie, niezależnie od wyglądu. Bardzo pomocne mogą okazać sie szkolenia motywacyjne i pomoc trenera rozwoju osobistego, który może inspirować, tak jak przeczytacie tutaj - moderacja - link



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:53 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

depilator NAJ NAJ