Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
wielkaMIss
Cytat
tatiana29
Cytat
wielkaMIss
Cytat
tatiana29
Ja mam podobnie.Robilam tomograf,rezonans i wyszlo,ze mam malformacje arnolda chiarego.Teraz jestem pod opieka lekarzy.

U mojej znajomej było podejrzenie tej choroby. Nie wiem, co ostatecznie lekarze zdiagnozowali. A jak Ty się czujesz?
kiepsko z tymi bolami.Tabletki juz mi nie momagaja.Dopiero we wrzesniu mam konsultacje neurochirurgiczna,a do tego czasu czekam i latam po innych lekarzach.Nie pracuje,bo nie daje rady z ta glowa.

Najgorsze są takie choroby, których nie można opanować i dodatkowo człowiek cierpi.
Trzymaj się cieplutko i oby Ci ten lekarz we wrześniu jakoś pomógł :*
Dzieki,pozdrawiam

a moze bierzesz jakies leki? np tabletki anty

TE objawy wskazują na migrenowe,ale to sobie tylko możemy pogdybać.Mnie też ciągle bolała głowa,ale nie miałam mdłości i światłowstrętu i w moim przypadku pomogła dieta oczyszczająca/nie mylic z odchudzającą/ wg Stefanii Korżawskiej,wszystko jak ręka odjął.

Proponuję pić dużo wody w ciągu dnia. Czasami może naprawdę pomóc. I również polecam jakieś witaminy, np. Bodymax sport. Mi pomogły gdy miałam bóle głowy, teraz wgl nie biorę żadnych leków (no poza tymi witaminami). Także polecam! I życzę zdrowia! ;)

Czasami na takie bóle pomaga wizyta u najmniej spodziewanego lekarza. Moja mama badała sie u wszystkich możliwych specjalistów, masa badań. A bóle miała takie, że tydzień z domu nie była w stanie wyjść. Pomógł jej okulista! Okazało się, że oczy jej się zbyt męczą i musi nosić okulary na stałe (wcześniej miała tylko do komputera itd). Bóle nie są teraz aż tak tragiczne i może normalnie funkcjonować. Ale z drugiej strony, sporo moich koleżanek cierpi na migreny, wymiotują mdleją z bólu, ogólnie tragedia. Dlatego polecam komplet badań.

Mierz sobie cisnienie ,bo często takie bóle głowy oznaczają że osoba ma nadciśnienie ,szczególnie boli tył głowy.
Czy bierzesz jakies leki ?Np. anty lub na jakies schorzenie?Może to jakiś lek tak na ciebie działa?

Czy masz problemy z zatokami może ? Bo chore zatoki również mają wpływ na bóle głowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-13 08:55 przez filipekkrol.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Przyczyn bólu może być wiele. Najlepiej jest zasięgnąć porady lekarza. Mi moderacja-link produkty firmy aspirin.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

A dlaczego Ty z bólem głowy wybierasz się do dermatologa? Idź i to w trybie pilnym do neurologa a jeśli będą długie kolejki, to albo prywatnie, albo (najlepiej), kiedy masz ból, jedź do szpitala na ostry dyżur. Położą Cię do szpitala i przebadają. To nie jest normalna sytuacja, musisz wiedzieć, co się dzieje. Nie chcę Cię straszyć moim przypadkiem, ale u mnie silny ból głowy oznaczał bardzo duże kłopoty, szpital, operację i długą rekonwalescencję. U Ciebie nie musi tak byc, ale czas gra rolę kluczową.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Od głowy jest chyba inny lekarz niż dermatolog. Zapisz się do neurologa i najlepiej poproś go o tomografie:) To bardzo szczegółowe badanie. Też od kilku lat cierpię na ból głowy, wydaje mi się że to od komputera. Byłam u różnych lekarzy, żaden mi nie pomógł. Do dziś żyję z tym bólem. Już nie jest tak częsty, ale jest.. Znalazłam moderacja-link o naszym problemie, możesz przeczytać w wolnej chwili. Dużo cennych wiadomości i są metody jak można to zwalczyć:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:38 przez moderator.

Kochana, to nie jest pytanie na forum, tylko to jest pytanie do lekarza, przynajmniej rodzinnego... Z tego, co mi się skromnie wydaje, mogą to być ataki migrenowe, ale nie dam swojej głowy uciąć, w końcu nie kończyłam studiów medycznych. Nie bój się, idź do lekarza, bo jeśli to migreny, to są już teraz coraz bardziej skuteczne leki na ta dolegliwość, nie musisz cierpieć przecież. Poza tym, jeśli to coś innego, to też dostaniesz odpowiednie lekarstwa, a nie my się będziemy bawić w tak poważnych tematach w zagduj-zgadulę...

Częsty ból głowy, co to może być?

15 paź 2015 - 06:06:13

u mnie bol glowy oznacza migrene

Częsty ból głowy, co to może być?

18 paź 2015 - 13:13:34

ja miaam straszne bóle gowy przez np. 2 tygodnie, okazało się, że mam jakoś skrzywiony kręgosłup i dostała,m skierowanie na rehabilitację,

Częsty ból głowy, co to może być?

18 paź 2015 - 13:50:29

A moze masz cos z cisnieniem? za wysokie lub za niskie?

Ja np mam straszne bole glowy ale to jest spowodowane wysokim cienieniem przez pewien okres czasu musialam codziennie notowac swoje cisnienie po czym lekarz przepisal mi specjalne tabletki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-18 13:52 przez darraa15.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

Koniecznie musisz iść do lekarza, polecam Ci Panią neurolog do której chodzę ja. Katarzyna Toruńska, według mnie najlepsza neurolog na jaką mogłam trafić :)Jakbyś potrzebowała to zostawiam namiary moderacja-link



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:38 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Ból głowy to poważna dolegliwość. Często przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu w ciągu dnia. Dlatego jeśli Twoje objawy pojawiają się codziennie to nie powinnaś sama przyjmować tabletek bez recepty na ból głowy tylko jak najszybciej skonsultować się z lekarzem i ustalić przyczynę. Najprawdopodobniej będziesz musiała przejść serię badań, które dadzą wyniki pomagające znaleźć przyczynę. Może być ich wiele, może to coś błahego jak na przykład zbyt mała ilość przyjmowanej wody, stresy, uderzenie o którym zapomniałaś, hormony. Najbezpieczniej udać się do lekarza i dowiedzieć co sie dzieje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oczyszczanie organizmu