Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 454
Ostrzeżenia: 2/5

za chuda? zdjęcia

14 kwi 2015 - 15:31:18

Myślę, że to kwestia ubioru. Masz szerokie ramiona, a wąskie biodra, a sukienka z pierwszego zdjęcia to podkreśla i wygląda to fatalnie. Figura myślę, że ok.

za chuda? zdjęcia

14 kwi 2015 - 16:14:51

Cytat
antee
Myślę, że to kwestia ubioru. Masz szerokie ramiona, a wąskie biodra, a sukienka z pierwszego zdjęcia to podkreśla i wygląda to fatalnie. Figura myślę, że ok.
zgadzam sie w 100 % a co do przytycia to róznie z tym bywa ja jestem po 40 i mam wage taka jak w 8 klasie podstawówki potem moja mama mnie utuczyla przy okazji rozwalajac mi zolondek . a po ciazy jeszcze mniej wazylam bo 49. mam 170 i 53 kg. i wszystko zalezy od budowy kosci czy jest sie grubokoscistym czy nie. Kolezanki zawsze mowiøy zobaczysz po 30 przytyjesz mija 40 i nic wiec taki urok ;)

za chuda? zdjęcia

14 kwi 2015 - 17:59:32

pierwsze zdjęcie uważam, za chuda, ale na drugim juz bardziej ok....

za chuda? zdjęcia

14 kwi 2015 - 20:59:35

Cytat
antee
Myślę, że to kwestia ubioru. Masz szerokie ramiona, a wąskie biodra, a sukienka z pierwszego zdjęcia to podkreśla i wygląda to fatalnie. Figura myślę, że ok.

Dokładnie też tak uważam. :) Masz bardzo ładną figurę i śliczne nogi. :)) Pozazdrościć. :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 6/5

za chuda? zdjęcia

18 kwi 2015 - 13:29:11

Mi się bardzo podoba, mam nadizeje ze niebawem dzieki mojej diecie i suplementowi acetomale bede wygaldac tak jak ty :) super figura. ja juz schudlam 8 kg , 10 przede mna :) trzymaj kciuki

za chuda? zdjęcia

19 kwi 2015 - 14:39:00

A ja uważam, że wyglądasz rewelacyjnie. Masz szersze ramiona, więc może to sprawiać wrażenie, że jesteś bardziej koścista niż w rzeczywistości :) poza tym na pierwszym zdjęciu masz rozkloszowaną sukienkę, a taki krój zawsze wyszczupla bardzo nogi i talię.

Moim zdaniem nie powinnaś się obawiać, że schudniesz ćwicząc, bo wtedy będziesz miała większe zapotrzebowanie na kalorie, więc na pewno będziesz miała też większy apetyt. Staraj się jeść zdrowo i dostarczać organizmowi wystarczającą ilość węglowodanów, żebyś miała energię ćwiczyć.

Swoją drogą mam bardzo podobną sylwetkę, 163 cm wzrostu i ważę 50 kg (a mam raczej drobny kościec) i kiedyś też miałam straszne kompleksy z tego powodu (koleżanki, które nie mogły schudnąć mówiły mi że wyglądam jak chłopiec), ale kiedy zachorowałam na tarczycę przytyłam prawie 10 kg i dopiero wtedy zrozumiałam, że nie miałam wcześniej na co narzekać :) moja walka o powrót do poprzedniego stanu rzeczy kosztowała mnie prawie 1,5 roku i mnóstwa wylanych łez. Także nie przejmuj się docinkami innych, bo masz piękne ciało i jedyne czego Ci brakuje to chyba odrobiny pewności siebie. Pozdrawiam ;)

za chuda? zdjęcia

22 sty 2016 - 08:55:37

jak mozna wazyc 49 kg i wygladac grubo?
ja mam 170 waze 58 kg...to wychodzi na to ze jestem grubasem. Badz powazna...przeciez to juz nie dowaga.

Cytat
aniula1989
47? Dziwne, ja jestem tego samego wzrostu, ważę 43 kg i na prawdę wyglądam "grubiej" ale może kwestia tego, ze mam nogi troszkę umięśnione i sylwetka innej budowy... Moja koleżanka też jest tego wzrostu, wazy 49 kg i wygląda grubo, poważnie ;)
jak mozna wazyc 49 kg i wygladac grubo?
ja mam 170 waze 58 kg...to wychodzi na to ze jestem grubasem. Badz powazna...przeciez to juz nie dowaga.

jak to wszystko czytam to popadam w kompleksy nosze rozmiar góra xs dół s....i mam wrazenie ze jestem grubasem...mam 170 waze 58/59 kg...a tuta wypisujecie ze waga 47 czy 48 kg przy takim wzroscie to normalne...kazdy lekarz powie czy higienistka nawet ze to niedowaga. Mi wszyscy mowia ze wygladam okropnie bo nie mam piersi i ze jestem chuda, ale to co tutaj widze to serio popadam w kompleksy.

Dziewczyna jak dla mnie jest za chuda :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-22 09:00 przez Bellarosaa.

za chuda? zdjęcia

22 sty 2016 - 09:24:09

Nie przejmuj się, jeśli jesteś zdrowa i dobrze się czujesz ze swoim wyglądem, nie rozkminiaj czy podoba się to innym czy nie, sobie masz się podobać, ewentualnie ukochanej osobie, a nie innym, zakompleksionym ludziom, którzy nawet w większości nie mają jakichś własnych preferencji tylko dostosowują się do tego, co podpowiadają im media ;)

Skoro reszta podała to też podam: 166cm, 58kg, kiedyś 73kg :DDD

Cytat
Bellarosaa
jak mozna wazyc 49 kg i wygladac grubo?
ja mam 170 waze 58 kg...to wychodzi na to ze jestem grubasem. Badz powazna...przeciez to juz nie dowaga.

Cytat
aniula1989
47? Dziwne, ja jestem tego samego wzrostu, ważę 43 kg i na prawdę wyglądam "grubiej" ale może kwestia tego, ze mam nogi troszkę umięśnione i sylwetka innej budowy... Moja koleżanka też jest tego wzrostu, wazy 49 kg i wygląda grubo, poważnie ;)
jak mozna wazyc 49 kg i wygladac grubo?
ja mam 170 waze 58 kg...to wychodzi na to ze jestem grubasem. Badz powazna...przeciez to juz nie dowaga.

jak to wszystko czytam to popadam w kompleksy nosze rozmiar góra xs dół s....i mam wrazenie ze jestem grubasem...mam 170 waze 58/59 kg...a tuta wypisujecie ze waga 47 czy 48 kg przy takim wzroscie to normalne...kazdy lekarz powie czy higienistka nawet ze to niedowaga. Mi wszyscy mowia ze wygladam okropnie bo nie mam piersi i ze jestem chuda, ale to co tutaj widze to serio popadam w kompleksy.

Dziewczyna jak dla mnie jest za chuda :)
Po co się porównujesz z innymi? Nigdy nie wypada się dobrze, to zawsze rujnuje radość życia. Rada? Bądźmy po prostu zdrowe i wyglądajmy tak, jak same tego chcemy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-22 09:27 przez 19BaMbOoChA90.

za chuda? zdjęcia

22 sty 2016 - 09:35:35

chyba taka natura czllowieka ze sie porownue

za chuda? zdjęcia

22 sty 2016 - 10:36:22

Na tych zdjęciach różnie wyglądasz i ciężko powiedzieć. W tej czarnej sukience wyglądasz normalnie. A w tej drugiej trochę chudo.
Ja mam 162 cm wzrostu i ważę 44 kg. wyglądam normalnie.

za chuda? zdjęcia

22 sty 2016 - 18:17:51

Według mnie wyglądasz normalnie ;)

za chuda? zdjęcia

22 sty 2016 - 19:35:48

Jak bedziesz ćwiczyć siłowo czyli np przysiady z ciężarkami to nie schudniesz tylko ładnie wyrzeźbisz ciało, schudniesz tylko przy diecie i ćwiczeniach kardio. Moim zdaniem jestes OK ale jak sie ćwiczy to sie ma fajna pupe , kształty ..wiec polecam ;)

za chuda? zdjęcia

22 sty 2016 - 19:58:48

marzę zeby tak wygladać, dziewczyno wyglądasz super;)))
drobna, zgrabna;)

za chuda? zdjęcia

22 sty 2016 - 21:07:54

Wyglądasz niezdrowo. Dziwne, że ważysz 47 kilo i przy takim wzroście wyglądasz jak początkująca anorektyczka. Co do ćwiczeń to zacznij od diety, zacznij spożywać więcej kalorii dziennie, staraj się zjadać ok 3tys. kilo kalorii skoro masz tak szybką przemianę materii.. myślę, ze w inny sposób nie przytyjesz a ćwiczenia już dosadnie spalą Twój ostatni 'magazyn tłuszczu' i będziesz wyglądała jeszcze gorzej. Poza tym nie 'wyrzeźbisz' się bez diety, ale to też zależy jaki chciałabyś osiągnąć efekt. Powodzenia, pozdrawiam :)

za chuda? zdjęcia

23 sty 2016 - 00:30:42

mam podobny dylemat. 165 cm i 46kg, często słyszę, że jestem obrzydliwie chuda (przeważnie od osób, którym mogłabym odpowiedzieć, że mają dobre przebranie na tłusty czwartek ;) Facet mi mówi, że mam zgrabne ciałko, a to jest najważniejsze. ;) Wyglądasz dobrze, na 2 zdjęciu masz wręcz idealną figurę, jak z gazety. Niejedna Ci pozazdrości.
Jeżeli chcesz przytyć dla lepszego samopoczucia, to najlepiej udać się do dietetyka. Samej lepiej nie kombinować lecz uważam, że nie jest Ci to potrzebne :)
Kiedyś ważyłam 52 kg, robił mi się podwójny podbródek i obwisłe ramiona jak u babci. Pojawiły się nawet podśmiechujki. Waga i wzrost to bardzo indywidualna sprawa. Nie można się kierować wskażnikiem BMI. Ostatnio czytałam, że jest nieaktualny i przechodzi do lamusa, bo nie uwzględnia wielu, innych czynników, które wskazywałyby idealną wagę dla KONKRETNEJ osoby.

pozdrawiam i 3maj tak dalej! Nie daj się



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-23 00:32 przez bukietkwiatow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie wybrać PASKI WYBIELAJĄCE?