Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

za chuda? zdjęcia

23 sty 2016 - 08:10:28

Chyba chudej osoby nie widziałaś. Nie wmawiaj sobie, wyglądasz w sam raz.

za chuda? zdjęcia

23 sty 2016 - 13:09:01

Może nie za chuda, ale można popracować nad sylwetką ćwiczeniami - ładnie Ci się ręcę i nogi zarysują. Dużo zdrowiej bedzieszz wygladała;)

za chuda? zdjęcia

23 sty 2016 - 16:36:22

szkieleter i ty się pytasz czy nie za chuda .
Dla mnie brzydka okropne nogi.

za chuda? zdjęcia

23 sty 2016 - 19:32:22

Siłownia ?! :) jak najbardziej . W cale za chuda nie jesteś ! Widziałam wiele chudsze osoby i chodziły na siłownie i w ogóle nie chudły tylko się rzeźbiły . Rzeźba brzucha itd . jest w sam raz dla ciebie ! jesteś piękna i masz zgrabną figurę nie słuchaj tych którzy mówią że jesteś za chuda! po prostu nie jesteś grubasem obrośniętym tłuszczem .:*lekarz

za chuda? zdjęcia

23 sty 2016 - 20:07:52

normalna,jedynie bary za szerokie-dlatego takie wrażenie ;)

za chuda? zdjęcia

27 sty 2016 - 22:13:23

Moim zdaniem masz całkiem dobrą sylwetkę. Jedynie co to możesz popracować nad jej wyrzeźbieniem. Możesz wybrać siłownię, basen albo bieganie. Na pewno coś znajdziesz dla siebie. Na siłownię przychodzi teraz bardzo dużo dziewczyn. Znajdują się nich i bardzo chude dziewczyny jak i te z dodatkowymi kilogramami. Nikt niczego się nie wstydzi i jest miła atmosfera. Dodatkowo na siłowniach mają dyżury trenerzy, którzy często pomagają dobrać odpowiednie ćwiczenia w zależności od tego jakie efekty chcemy uzyskać.

za chuda? zdjęcia

27 sty 2016 - 22:16:30

Dla mnie ok, tylko jak byś schudła to będzie żle

za chuda? zdjęcia

27 sty 2016 - 22:50:29

Dobrą masz wagę, może wyglądasz zbyt "chudo" ale waga jest w normie w stosunku do wzrostu :)

za chuda? zdjęcia

28 sty 2016 - 00:05:04

Cytat
Natalia_Dominiczak
Może nie za chuda, ale można popracować nad sylwetką ćwiczeniami - ładnie Ci się ręcę i nogi zarysują. Dużo zdrowiej bedzieszz wygladała;)

Racja. Najlepsze będą ćwiczenia z obciążeniem. Popatrz sobie jak wyglądała Alina z bloga alinarose.pl i jakie odniosła efekty po ćwiczeniach z ciężarami i zdrowej diecie.

zweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

za chuda? zdjęcia

28 sty 2016 - 16:41:59

ja bym powiedział że jesteś bardzo szczupła ale jak widać na zdjęciach, wygląd zależy w dużej mierze od tego w co się ubierzesz. napierwszym zdjęciu szkieletorek, na drugim idealnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

golarka damska