Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

1 minutę temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja. Pomóżcie :)

08 kwi 2015 - 10:45:53

Hej dziewczyny. zbliża się lato, więc trzeba coś ze sobą zrobić. Zdecydowałam się na depilacje. Wiem, że to dość bolesny zabieg, ale jak chce się być pięknym,trzeba trochę pocierpieć. Konkretnie chodzi mi o kremy. Kremy po depilacji, takie, które spowalniają odrost włosków i są skuteczne. Ma któraś z Was jakiś sprawdzony? Mnóstwo ich jest w drogeriach i w internecie, ale 3/4 z tego pewnie nic nie warta, a ja lubię konkretne działanie. Poszukuje też kremu na resztę ciała, który osłabia włoski, ale bez golenia. Na rękach i brzuchu mam dość widoczne włosy (szczególnie na rękach) i chciałabym coś z tym zrobić, jednak pominąć ich golenie i rozjaśnianie. Istnieje taka możliwość? Z góry dziękuję.

Depilacja. Pomóżcie :)

08 kwi 2015 - 11:21:11

od kiedy stosowanie kremów jest bolesne? ;o

Depilacja. Pomóżcie :)

08 kwi 2015 - 11:26:04

Cytat
martyna4420
od kiedy stosowanie kremów jest bolesne? ;o

Depilacja. Pomóżcie :)

08 kwi 2015 - 11:58:18

Oj no chodzi mi o depilacje depilatorem :D A po depilacji krem.

Depilacja. Pomóżcie :)

08 kwi 2015 - 12:23:19

Kiedyś używałam depilatora,ale po dość długim czasie stwierdziłam ,że to bez sensu-nie dość ,że mimo wszystko trochę boli i te cudowne specyfiki zmniejszające ból nic nie warte-to włoski i tak dość szybko rosną. Teraz od wielu lat golę nogi i mam wrażenie ,że włosków jest jakby mniej-TO MIT Z TYM,ŻE PO GOLENIU SA SZTYWNIEJSZE I SIĘ "ROZMNAŻAJĄ". Maszynka to tylko dwie minuty golenia ,bez bólu i tej całej otoczki 100 kosmetyków "po" zbędnych tak na prawdę,wystarczy nakremować po goleniu skórę środkiem nawilżającym.

Depilacja. Pomóżcie :)

08 kwi 2015 - 13:07:12

Cały czas tak robię. Niestety efekty są słabe. Pomijam fakt,że meszek mam na całym ciele. Najbardziej na rekach, trochę na brzuchu i właśnie na nogach. Tych z rąk nie zgolę, bo od razu będzie widać różnicę, a to tak głupio, dlatego zastanawiam się czy jest możliwość zakupienia jakiegoś kremu, który sprawi,że zaczną się przerzedzać ... a na nogi myślałam o depilatorze, bo to jednak trochę trwalszy efekt, niż samo golenie, a mi na prawdę szybko odrastają -.- Reklamują wiele kremów, które po usunięciu owłosiena spowalniają odrost, ale czy skuteczne? Ma ktoś doświadczenie jakieś ?

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja. Pomóżcie :)

08 kwi 2015 - 13:41:03

Moja znajoma dostała na urodziny Phillips Lumea i mówi, że jest zachwycona - sama się zabieram do kupienia. Zabieg jest bezbolesny, na początku długo to trwa, ale później nabiera się wprawy. Miała bardzo owłosione nogi i stosowała wszystko co tylko było na rynku. Po depilacji naświetla skórę i mówi że włoski są rzadsze i słabsze a skóra z czasem przestaje je produkować. Urządzenie jest drogie, ale myślę że warto zainwestować bo na własne oczy widziałam że to pomaga :) mi bardzo szybko odrastają włoski więc myślę że będzie to dla mnie dobre rozwiązanie, tym bardziej że depilator sprawia mega ból

Depilacja. Pomóżcie :)

08 kwi 2015 - 14:11:35

Nie przesadzaaajmy. Nie wydam 2000 zł na coś, co być może okaże się bzdura. Wolę już ten depilator i ból fizyczny, niż psychiczny, jakby ten fant za 2000 okazał się nieskuteczny :) Więc znów ponawiam pytanie dotyczące kremu spowalniającego odrost po depilatorze i kremu który przerzedzi włoski bez ich usuwania. Ktoś coś? :)

Depilacja. Pomóżcie :)

13 kwi 2015 - 20:28:38

Kremu? Może masz na myśli epilfree - to się wsmarowuje w skórę, taki zabieg po depilacji mechanicznej, który działa tak jak piszesz. Ale tego sama w domu nie zrobisz, tylko w salonie. Nadal tańsze niż laser. :)

Depilacja. Pomóżcie :)

14 kwi 2015 - 22:42:08

chyba, ze chce robić na twarz (wąsik, meszek), to zrobić w domu, produkt nazywa się epil clear

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja. Pomóżcie :)

27 maj 2015 - 21:11:44

Na ręce i brzuch fajną opcją bedzie własnie epilfree, zobacz sobie na ich stronie efekty, zabieg osłabia włoski i sprawia, że odrasta ich mniej.
Epilclear daje podobny efekt, ale to się stosuje na twarz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chusteczki MyCare