Obecnie rozmawiamy o:

Antykoncepcja Belara

gorący temat

Jak odmlodzic twarz

wczoraj o 23:43

Kolor

wczoraj o 20:17

kaszel?

wczoraj o 19:23

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Jak naturalnie powiększyć biust

08 kwi 2015 - 07:52:16

Cześc. Zastanawiam się obecnie Czy są jakieś naturalne sposoby na powiększenie biustu? OBecnie mam miseczkę B ( naprawdę małe b...) i chciałabym je powiększyć przynajmniej o ten rozmiar albo nawet poł. Na operację raz,że nie mam tyle kasy. Dwa,że chyba jednak bałabym się komplikacji.

Czy znacie może jakieś dobre środki ? Ewentualnie ćwiczenia na jędrność?

08 kwi 2015 - 08:36:10

opróć operacji nic się nie da

08 kwi 2015 - 08:47:39

Wypchać stanik skarpetkami. :D
A tak na serio - widziałam na allegro pełno różnych specyfików - tabletek, ziółek do zaparzania itp., ale wątpię w ich skuteczność.

13 kwi 2015 - 09:39:41

może nie musisz zmieniać rozmiaru i samo ćwiczenie klatki piersiowej pomoże? biust będzie wtedy podniesiony do góry i powinien ładniej się eksponować, oczywiście do tego potrzeba czasu i systematyczności :) nie jestem ekspertem więc nie podam ci konkretnych ćwiczeń (myślę, że z łatwością znajdziesz je w internecie) ale sama po sobie widziałam, że jak chodziłam na siłownie biust nabrał ładniejszego kształtu ;)

20 kwi 2015 - 11:51:59

Możesz zajść w ciąże to bardzo powiększa biust:D a tak serio, to chyba tylko jakieś ćwiczenia, które po prostu uwydatnią biust.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

04 lip 2015 - 12:14:42

Szczerze nie wiem czy jakieś takie całkiem naturalne sposoby istnieją. Ja sama próbowałam różnych, z marnym skutkiem. I koniec końców zdecydowałam się na powiększanie piersi u dra Osucha. Moim zdaniem warto się poddać operacji, bo teraz mogę się cieszyć bardzo ładnym biustem.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

04 lip 2015 - 12:36:14

Cytat
Krimzoni
Szczerze nie wiem czy jakieś takie całkiem naturalne sposoby istnieją. Ja sama próbowałam różnych, z marnym skutkiem. I koniec końców zdecydowałam się na powiększanie piersi u dra Osucha. Moim zdaniem warto się poddać operacji, bo teraz mogę się cieszyć bardzo ładnym biustem.
a nie przeszkadza ci ze masz tam ciala obce? Ja bym sie dziwnie czula noszac w sobie dwa woreczki sylikonu. No i zawsze bylam cikawa, czy ta roznica miedzy wlasnym biustem a sztucznym jest wyczuwalna? Taz czy czuc warstwy?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

03 sie 2015 - 21:45:53

Ciąża nic nie daje mam już dwoje dzieci i owszem piersi w ciąży były większe lecz po urodzeniu dziecka niestety i one wróciły do normalnego rozmiaru. Zastanawiam się nad operacją, powiększeniem piersi tutaj w artykule czytam iż są różne metody: <moderacja, spam>. powiększać można poprzez kwas hialuronowy oraz dodanie własnego tłuszczu do piersi? Czy ktoś może wypowiedzieć się w jaki sposób miał powiększane?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-03 22:17 przez moderator.

08 sie 2015 - 18:09:10

są ćwiczenia, które mają sporowodać podniesiesienie biustu, ale też można kremy na takie ujędrnienie stosować. inaczej to nie wiem, bo jak zawsze wszystko idzie w tyłek i brzuch a nie w piersi ;p

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 17/5

21 wrz 2018 - 09:20:47

Jakie ćwiczenia polecicie konkretnie?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

27 wrz 2018 - 14:26:03

Najlepiej regularne masaże biustu. Możesz wierzyć albo nie ale regularne masowane biustu znacznie polepsza jego jędrność. Dwa ray dziennie najlepiej.W dodatku powinnaś kupić sobie jakiś dobry żel ujędrniający. Polecam tutaj perfect bust. Może nie jest tak dobrze dostępny jak popualarne eveline w sklepach, ale ma o wiele lepszy skład i z tego co zauważyłam, rzeczywiście jest w stanie bardzo fajnie powiększyć oraz ujędrnić biuścik

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 17/5

28 wrz 2018 - 13:40:20

Czy przypadkiem nie jest to seria tabletek na powiększenie biustu?

28 wrz 2018 - 17:52:25

Dziewczyny, dajcie spokój z tabletkami:) masaż , masaż i jeszcze raz masaż...daje najlepsze rezultaty. Oczywiście można dodatkowo używać balsamów ujędrniających i tu mogę polecić avon works bust contour.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

01 paź 2018 - 09:21:36

Tak, ale zaznaczam tutaj,ze tabletek na powiekszenie piersi nie brałam, chociaz powaznie sie ostatnio nad tym zastanawialam bo jednak fajnie byłoby powiekszyć piersi o ten rozmiar. Ale jeśli chodzi o sam żel bardzo polecam. Nie tyle co powieksza ale ładnie ujędrnia piersi, po jego użyciu są o wiele ładniejsze, jakieś takie wieksze się wydają. No i porównując do innych zeli drogeryjnych to jest o wiele lepszy ( przynajmniej działa a inne raczej średnio.....).Zdecydowanie lepszy od popularnego eveline...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja. Pomóżcie :)