Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Modelki

10 mar 2015 - 19:30:14

Cytat
malgosiaw123

Pewnie masz więcej niż kilkanaście lat? Ja tez i nie rajcują mnie kości Anji Rubik, czy kaloryfer Chodakowskiej. Ale chyba zdajesz sobie sprawe co dzieje sie w głowach nastolatek.

Tak. I dlatego powinna być tu zaznaczona rola rodziców.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Modelki

10 mar 2015 - 19:40:39

to jest niemożliwe. całą kolekcja jest tworzona w 1 rozmiarze, a te panie mają na oko różne rozmiry, na dodatek jedna jest gruszką. jak niby projektant ma to przeskoczyć?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-10 19:42 przez roksolana83.

Modelki

10 mar 2015 - 19:47:50

Cytat
roksolana83
to jest niemożliwe. całą kolekcja jest tworzona w 1 rozmiarze, a te panie mają na oko różne rozmiry, na dodatek jedna jest gruszką. jak niby projektant ma to przeskoczyć?
Jezuuu podałam dwa przykłady róznych modelek,żeby pokazac jakie chciałabym oglądać. Przecież nie powiedziałam,że maja iść obok siebie w pokazie. Niech sobie weźmie np drugą i wybierze 20 podobnych i zrobi dla nich kolekcję. Rozumiesz? :)

Modelki

10 mar 2015 - 19:52:53

Cytat
malgosiaw123
Cytat
roksolana83
to jest niemożliwe. całą kolekcja jest tworzona w 1 rozmiarze, a te panie mają na oko różne rozmiry, na dodatek jedna jest gruszką. jak niby projektant ma to przeskoczyć?
Jezuuu podałam dwa przykłady róznych modelek,żeby pokazac jakie chciałabym oglądać. Przecież nie powiedziałam,że maja iść obok siebie w pokazie. Niech sobie weźmie np drugą i wybierze 20 podobnych i zrobi dla nich kolekcję. Rozumiesz? :)

bardzo fajny pomysl :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Modelki

11 mar 2015 - 07:19:39

Cytat
malgosiaw123
Cytat
roksolana83
to jest niemożliwe. całą kolekcja jest tworzona w 1 rozmiarze, a te panie mają na oko różne rozmiry, na dodatek jedna jest gruszką. jak niby projektant ma to przeskoczyć?
Jezuuu podałam dwa przykłady róznych modelek,żeby pokazac jakie chciałabym oglądać. Przecież nie powiedziałam,że maja iść obok siebie w pokazie. Niech sobie weźmie np drugą i wybierze 20 podobnych i zrobi dla nich kolekcję. Rozumiesz? :)
a niby jak ma to zrobić? "agencjo, poproszę 20 sztuk z nie za dużą dupą"? Zejdź na ziemię. Nikt się nie będzie w to bawić. I promuje się nie modelki a ubrania, więc dajcie spokój.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-11 07:21 przez roksolana83.

Modelki

11 mar 2015 - 17:26:22

Sorry,ale modelki do pokazów też przechodzą castingi wiec nie widze problemu,by takze robic castingi na grubsze modelki. Poza tym nie wiem po co ta głupia dyskusja. W sklepach też masz rózną rozmiarówkę i jakoś mogą projektować rózne rozmiary.

Modelki

26 mar 2015 - 15:26:48

tak naprawdę modelki powinny być dobierane pod względem tego jak leży na nich dane ubranie, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi!

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Modelki

27 mar 2015 - 16:20:59

Hmm uważam, ze powinny być modelki plus size i taknie no tzw size zero, jednak nie jestem za promowaniem anoreksji. ale wezmu pod uwagę fakt, ze modelki są pod stałą opieką agencji i myślę, że gdyby miały anoreksję to nie chodziłyby po wybiegach

Modelki

28 mar 2015 - 10:42:35

Cytat
ewelinqa12345
Hmm uważam, ze powinny być modelki plus size i taknie no tzw size zero, jednak nie jestem za promowaniem anoreksji. ale wezmu pod uwagę fakt, ze modelki są pod stałą opieką agencji i myślę, że gdyby miały anoreksję to nie chodziłyby po wybiegach

jeśli chodzi o agnecje to oni takie rzeczy ukrywają :) Ważne aby agencja miała dobre modelki które daja zysk

Modelki

12 maj 2015 - 14:52:15

Tylko czemu one wszystkie SA takie wysokie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabiegi na ciało