Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Modelki

10 mar 2015 - 17:30:08

Dziewczyny nie wiem czy zauważyłyście ale od dłuższego czasu często pojawiają się modelki plus. Wzbudza to czasami wielkie oburzenie, że jak dziewczyna,której "zwisają fałdy tłuszczu" może reklamować cokolwiek. Wiele osób sądzi też że jest to nie dobry sposób promowania otyłości poprzez wprowadzenie takich modelek na rynek.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

http://www.zeberka.pl/art/zdjecie-candice-huffine-z-cr-fashion-book-robi-furore-34827

Modelki

10 mar 2015 - 17:35:08

Modelki grubsze jak najbardziej powinny być:) Każda kobieta jest piękna jesli o siebie dba.Jedynie ,gdy modelka jest naprawde otyła bardzo a widziałam takie to raczej nie powinna tego robić bo faktycznie promuje otyłosc.Ale oczywiscie to skrajne przypadki gdzie kobieta waży np 100 kilo.

Modelki

10 mar 2015 - 17:36:04

zawsze takie istniały :) na zdjęciach jeszcze wyglądają ale wiadomo retusz fałdek na żywo o wiele gorsze ja jestem za zdrowym trybem i szczupłą sylwetką:)

Modelki

10 mar 2015 - 17:36:46

Normalne kobiet zadbane nawet jesli maja rozmiar 42 np jak najbardziej powinny być modelkami .Większosc kobiet na świecie nie ma ciał modelek chudych .

Jesli chodzi o promowanie otyłosci to chodzi najbardziej o dzieci.Dzieci widząc bardzo przesadnie otyłę kobiety ,przyjmują taką tusze jak normalną i nic z tym nie robią puzniej.A nadmierna otyłosc to choroba śmiertelna ,i nie powinny reklamowac ale jak napisałam przesadnie otyłe.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-10 17:40 przez filipekkrol.

Modelki

10 mar 2015 - 17:54:09

Moim zdaniem ludzie popadają w skrajność. Nie chcemy anorektycznych modeek,ale też nie grubszych. Chodzi o zdrowe,ładne ciała,szczupłem,ale z kobiecymi kształtami, nie wychudzonymi. Modelka na zdjęciu moim zdaniem taka nie jest.

Modelki

10 mar 2015 - 18:13:08

Moim zdaniem są plusy i minusy tego. Wiadomo że nie każda z nas wygląda jak te modelki 34/36 i potem większość kobiet ma kompleksy. Modelka powinna mieć te 38-42 pokazywać ładne kobiece ciało a nie wychudzony szkielet. Poprzez takie reklamy wiele dzieci ma po prostu kompleksy. Oglądajac reklamy w telewizji, reklamy sklepów małe dziecko sobie myśli ze ja tez taka muszę być.
Ale znowu z grubszymi tez nie popadałabym w skrajność. Czy to reklama otyłości hmm nie wiem? Na pewno reklama chce pokazać że takie panie istnieją i tez mogę wygladac ok.

Modelki

10 mar 2015 - 18:32:39

Szczerze mówiąc jako nastolatka zawsze miałam obsesje na punkcie nóg tzw. "patyków", wciąż nieco mam, że na zdjęciach u modelki spodnie wyglądają lepiej bo ma chude długie nogi itd. bo według mnie to było ciało prawdziwej kobiety, po prostu przedstawiają to nam tak, że tak wyglądają poprawne kształty kobiety, a jako nastolatki gubimy się i faktycznie popadamy w kompleksy, ale od pewnego czasu gdy widzę właśnie grubsze kobiety lub o prawdziwych kształtach nie mam już takiej obsesji, nawet czasem twierdzę, że wolę moje nogi, żeby były normalne niż takie chude jakieś super

Modelki

10 mar 2015 - 18:48:04

Cytat
Bombelsonee
Szczerze mówiąc jako nastolatka zawsze miałam obsesje na punkcie nóg tzw. "patyków", wciąż nieco mam, że na zdjęciach u modelki spodnie wyglądają lepiej bo ma chude długie nogi itd. bo według mnie to było ciało prawdziwej kobiety, po prostu przedstawiają to nam tak, że tak wyglądają poprawne kształty kobiety, a jako nastolatki gubimy się i faktycznie popadamy w kompleksy, ale od pewnego czasu gdy widzę właśnie grubsze kobiety lub o prawdziwych kształtach nie mam już takiej obsesji, nawet czasem twierdzę, że wolę moje nogi, żeby były normalne niż takie chude jakieś super

i bardzo dobrze :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Modelki

10 mar 2015 - 19:02:40

modelki plus size to tylko określenie. to kobiety w rozmiarze 40 i nic im nie zwisa. są zadbane i wysportowane, normalne. a na takie rzeczywiście grube, stokilowe, przy których grafik musi się napocić, patrzę z niesmakiem. to niezdrowe i nienormalne i nie powinni promować nadwagi. chodziłam do szkoły przed erą fastfoodow i mieliśmy 1 grubą dziewczynę na całą szkołę. a teraz? masa grubasek oburzonych, że manekiny sa za chude

Cytat
malgosiaw123
Moim zdaniem ludzie popadają w skrajność. Nie chcemy anorektycznych modeek,ale też nie grubszych. Chodzi o zdrowe,ładne ciała,szczupłem,ale z kobiecymi kształtami, nie wychudzonymi. Modelka na zdjęciu moim zdaniem taka nie jest.
dokładnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-10 19:07 przez roksolana83.

Modelki

10 mar 2015 - 19:07:07

Mnie nie podoba się ani chuda, ani gruba. I tu i tu mamy przykład złego trybu zycia. I takie coś nie powinno być w ogole promowane.

Modelki

10 mar 2015 - 19:10:29

To nie jest żadne promowanie otyłości. Co za bzdura? Jakiś idiota to wymyślił chyba. Tak samo jak modelka jest chuda to nie jest żadne promowanie chudości.

Modelki

10 mar 2015 - 19:14:43

Tylko chuda modelka nie wzbudza takiego oburzenia jak gruba czemu ?

Modelki

10 mar 2015 - 19:19:55

Cytat
corkachaosu
To nie jest żadne promowanie otyłości. Co za bzdura? Jakiś idiota to wymyślił chyba. Tak samo jak modelka jest chuda to nie jest żadne promowanie chudości.
To co pojawia się w mediach, gazetach jest promowaniem. Podobnie jak z reklamami produktów. Modelka reklamuje jakiś ciuch, pozniej taka nastolatka idzie do sklepu i patrzy ze np w tych reklamowanych spodniach nie ma takich patykowatych nog jak modelka, ramiona też nie są kościste. Więc jednak cos dziala na wyobraźnię.

Modelki

10 mar 2015 - 19:20:46

Cytat
agnezja93
Tylko chuda modelka nie wzbudza takiego oburzenia jak gruba czemu ?

Jak coś się często widzi to przestaje robić wrażenie.

Cytat
malgosiaw123

To co pojawia się w mediach, gazetach jest promowaniem. Podobnie jak z reklamami produktów. Modelka reklamuje jakiś ciuch, pozniej taka nastolatka idzie do sklepu i patrzy ze np w tych reklamowanych spodniach nie ma takich patykowatych nog jak modelka, ramiona też nie są kościste. Więc jednak cos dziala na wyobraźnię.

no właśnie, promowane są produkty, nie sylwetki ludzi. przynajmniej dla mnie, używam mózgu. może to coś nadzwyczajnego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-10 19:22 przez corkachaosu.

Modelki

10 mar 2015 - 19:23:11

http://i1.pudelekx.pl/076bd966fc0c911093c45f0040dde66a17bdc36b/222-png

http://papilot.mykmyk.pl/img/660/0/plus-size-13254369.png

Ja bym chciała takie modelki oglądać.

Cytat
corkachaosu
Cytat
agnezja93
Tylko chuda modelka nie wzbudza takiego oburzenia jak gruba czemu ?

Jak coś się często widzi to przestaje robić wrażenie.

Cytat
malgosiaw123

To co pojawia się w mediach, gazetach jest promowaniem. Podobnie jak z reklamami produktów. Modelka reklamuje jakiś ciuch, pozniej taka nastolatka idzie do sklepu i patrzy ze np w tych reklamowanych spodniach nie ma takich patykowatych nog jak modelka, ramiona też nie są kościste. Więc jednak cos dziala na wyobraźnię.

no właśnie, promowane są produkty, nie sylwetki ludzi. przynajmniej dla mnie, używam mózgu. może to coś nadzwyczajnego.
Pewnie masz więcej niż kilkanaście lat? Ja tez i nie rajcują mnie kości Anji Rubik, czy kaloryfer Chodakowskiej. Ale chyba zdajesz sobie sprawe co dzieje sie w głowach nastolatek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-10 19:24 przez malgosiaw123.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zabiegi na ciało