Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

10 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 10:33:26

Witam, po przeczytaniu artykułu o trikach na odchudzanie, zaczęłam mieć wątpliwości czy owinięcie się folią spożywcza przynosi efekty, albo o inaczej co jeszcze przyniesie... Otóż chodzi mi o to że można się odpazyc itp. Robiła któraś z was tak?

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 10:40:49

Nie znam się na tym,ale miałam znajomego który zawodowo zajmował się sportem i wiem,że folią owijał się gdy biegał. To niby przyspieszało spalanie,działało trochę jak sauna. Oczywiście to dość beznadziejne porównanie :) ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi. Więc owinięcie się folią i siedzenie na kanapie nic nie da :)
Co do odparzeń to nic nie mówił,a dość często to stosował.

zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 10:50:58

Uznałam to za dobry dodatek do treningu Cardin i silowego ale potem pomyślałam że skóra nie będzie oddychać przez folię

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 11:13:28

Ja widziałam jak na siłowni dziewczyny się taką folią owijały, a niektóre to nawet zakładały grube bluzy do ćwiczeń. Z tego co wiem to nie było odparzeń, ale one zaraz po ćwiczeniach pozbywały się tej folii. Ja to nawet raz spróbowałam, ale matko jedyna po 20 min. niechcący podwinęła folię i się woda wylała normalnie. Masakra całe gacie mokre miałam, tak wyglądało jakby mnie ktoś wodą oblał.

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 11:21:13

He he :) Ja mam gacie mokre nawet jak robię zwykły 50 minutowy trening :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 11:33:21

Nie no, to ja też mam mokre gacie, ale ta folia to normalnie w moim przypadku tak to wszystko spotęgowała, że coś okropnego.

zweryfikowana
Posty: 398
Ostrzeżenia: 1/5

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 12:37:15

Czyli się pocimy, ale skoro się pocimy bardziej pod tą folia no to pasowało by jeszcze więcej pić i kupić dodatkowy suplement z minerałami, poprawcie mnie jeśli źle myślę

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 12:40:27

Owszem, folia przynosi efekty. Jesli zawinie sie nia buzie. Ale radze zwyczajnie przestac sie przejadac i przede wszystkim - ruszyc te za duza czesc ciala z 4 liter

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 13:26:48

Cytat
roksolana83
Owszem, folia przynosi efekty. Jesli zawinie sie nia buzie.

Ale, że co ? To jest niedobre i dlatego lepiej milczeć w tym temacie.

Co do suplementów to ja nie wiem, bo nie stosowałam, ale woda tak, jak najbardziej.
Były też dziewczyny co takie pasy miały i zakładały na brzuch, ale tego nie próbowałam. Ja to najczęściej chodziłam w takiej koszulce oddychającej, bo normalnie pot mnie zalewał.

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 14:29:19

tylko do tego musisz ćwiczyć :) a nie siedzieć w fotelu oczywiscie ciało owinięte folią w moim przypadku szybciej chudł ,ale miałam folię streczową nie spożywczą bo za wąska i w końcu kupiłam psa neoprenowy lepszy:)

po co kupować? lepiej zrobić:woda mineralna miód sok z cytryny naturalny i najzdrowszy!!!!!!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-06 14:30 przez edekzkrainykredek2.

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 16:45:22

Ja sie owijam ale po cwiczeniach.

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 19:04:36

żartujesz? owija sie do ćwiczeń aby ciało sie podwójnie pociło:) i szybciej spalał tłuszcz:)

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 19:40:03

ja tak robię, po gorącym prysznicu smaruję uda i pośladki kremem antycellulitowym i owijam się w celu zatrzymania temperatury i idę spać :D rano ściągam, zazwyczaj krem już dawno wniknął w skórę. Stosuje 3 razy w tygodniu, i powiem że działa, na cellulit i na zmniejszenie obwodu :)

Folia spożywcza a odchudzanie

06 mar 2015 - 19:45:53

na celulit polecam ci masaż bańką chińską:) najpierw boli ale ciało sie przyzwyczai:)a na celuelit nie powinnaś stosować gorącego a zimny prysznic:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-06 19:46 przez edekzkrainykredek2.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PEELING KWASAMI - Promocja