Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

17 minut temu

motywacja na diecie

51 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja woskiem, a depilator

02 cze 2016 - 13:40:05

Cytat
graszka23
Cytat
wszedobylska
Cytat
graszka23
A ten w sprayu to też antyperspirant, czy tylko deo?
też antyperspirant :)

O to super. Pooglądam recenzje na YT.
recenzje na YT są średnio wiarygodne zawsze. Najlepiej sama go przetestuj bo to nie jest drogi "sprzęt" ;)

Cytat
maristka
Ja tam bym i tak odczekała chociaż 12 h, przed nałożeniem antyperspirantu.
jasne, że możesz tak zrobić ale nie widzę sensu - środki z tej lini mają panthenol w składzie, który działa łagodząco na wszelkie podrażnienia więc powiedzmy, że te środki zdecydowanie bardziej pomogą niż zaszkodzą.

Depilacja woskiem, a depilator

02 cze 2016 - 15:34:31

Cytat
wszedobylska
recenzje na YT są średnio wiarygodne zawsze. Najlepiej sama go przetestuj bo to nie jest drogi "sprzęt" ;)
Średnio wiarygodne "zawsze"? Co Ty opowiadasz. Ja oglądam sprawdzone youtuberki, więc nie mam problemu z wiarygodnością. Z reszta jakby mówiły nieprawdę, to nikt by ich nie oglądał.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja woskiem, a depilator

02 cze 2016 - 16:56:53

Cytat
graszka23
Cytat
wszedobylska
recenzje na YT są średnio wiarygodne zawsze. Najlepiej sama go przetestuj bo to nie jest drogi "sprzęt" ;)
Średnio wiarygodne "zawsze"? Co Ty opowiadasz. Ja oglądam sprawdzone youtuberki, więc nie mam problemu z wiarygodnością. Z reszta jakby mówiły nieprawdę, to nikt by ich nie oglądał.

No nie wiem. Na pewno mają kasę od producentów za reklamę. Chociaż to działa w sumie w 2 strony - jak będą gadać głupoty to będą miały mało kasy za wyświetlenia więc może masz rację. Niemniej jednak w przypadku tego garniera ten pozytywny feedback nie jest kłamstwem.

Depilacja woskiem, a depilator

02 cze 2016 - 20:13:31

Cytat
wszedobylska
jasne, że możesz tak zrobić ale nie widzę sensu - środki z tej lini mają panthenol w składzie, który działa łagodząco na wszelkie podrażnienia więc powiedzmy, że te środki zdecydowanie bardziej pomogą niż zaszkodzą.

a ja widzę sens poczekać. jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony.

Depilacja woskiem, a depilator

05 cze 2016 - 22:42:13

a depilator nie boli? Slyszalam ze to mega bol, czy to moze zalezy od tego jakie mamy wloski?

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Depilacja woskiem, a depilator

29 cze 2016 - 14:20:30

Myślę, że najlepiej jest się depilować laserem, jest to wygodniejsze przede wszystkim podczas wyjazdów. Dlatego polecam Ci przed wyjazdem iść do kosmetyczki, z własnego doświadczenia polecam to studio urody http://www.studioessenza.pl/. Robiłam tu depilację laserową 3 miesiące temu i wciąż mam gładkie nogi :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabiegi na rozstępy i blizny w Laser Delux.