Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hula-Hop na talię osy?

10 lut 2015 - 14:56:12

Cytat
pakaaa
Ja kupiłam takie falowane wazy 1,2 kg, 100cm i jest idealne :) co prawda dopiero zaczelam krecic i pojawil sie siniak na biodrze ale nie poddaje sie i bede krecic dalej :)

A moze znajdzie sie dziewczyna ktora chcialaby pokrecic ze mna i wymieniac sie swoimi efektami i wrazeniami ? ;)
ja regularbnie kiedys krecilam a teraz zaczynam od nowa, mozemy sie nawzajem pilnowac :D

Hula-Hop na talię osy?

10 lut 2015 - 15:02:40

w jakiej cenie kupie dobre hula hop chodzi o to zeby byla dobra cena i jakoś ... nie chce też bez sensu wydawać duzo kasy

chetnie dołącze do wspólnego krecenia jak tylko sobie kupie :P :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-10 15:04 przez Ja877.

Hula-Hop na talię osy?

11 lut 2015 - 09:20:47

Ja 877 kup zwykle w sklepie zabawkowym za 5 zl , i jak juz bedzie za lekkie to wsyp do srodka kasze lub cos podobnego :D ja tak zrobilam i jest super.

Hula-Hop na talię osy?

11 lut 2015 - 15:37:01

Dzięki :D zrobię tak ;)

Hula-Hop na talię osy?

11 lut 2015 - 15:53:30

Cytat
roksolana83
U mnie hula hop nic nie zdzialal przez miesiac. Olalam, robie skosne brzuszki i wracam powooooli po ciazy do swoich 60 cm
uwazaj nie nie przesadzaj ze skosnymi brzuszkami , bo efekt bedzie odwrotny od zamierzonego :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Hula-Hop na talię osy?

11 lut 2015 - 17:22:52

Cytat
Bang_Bang_Bang
Cytat
roksolana83
U mnie hula hop nic nie zdzialal przez miesiac. Olalam, robie skosne brzuszki i wracam powooooli po ciazy do swoich 60 cm
uwazaj nie nie przesadzaj ze skosnymi brzuszkami , bo efekt bedzie odwrotny od zamierzonego :)
czemu?

Hula-Hop na talię osy?

11 lut 2015 - 17:34:14

Cytat
leniszcze
musi byc ciężkie zwykle nic nie daje i nie dasz rady go utrzymac nawet,ja osobiscie odradzam te z wypustkami ,tak mnie wymasowały ,że siniaki miałam 2 tyg od góry do dołu...
ja mam to z masażem, składane i nie miałam ani razu siniaka, zależy od osoby. Dziennie korzystam z niego po 20minut. Teraz zamówiłam sobie twister

Hula-Hop na talię osy?

11 lut 2015 - 18:18:31

Cytat
roksolana83
Cytat
Bang_Bang_Bang
Cytat
roksolana83
U mnie hula hop nic nie zdzialal przez miesiac. Olalam, robie skosne brzuszki i wracam powooooli po ciazy do swoich 60 cm
uwazaj nie nie przesadzaj ze skosnymi brzuszkami , bo efekt bedzie odwrotny od zamierzonego :)
czemu?
Kurczę :)
sprobuję Ci to zaraz wytlumaczyc :)
jest to rada mojego trenera , ktora spotkala sie z ogolnym przytaknieciem osob uczestniczacych w moich zajeciach , wtenczas jeszcze o tym nie wiedzialam :)ogolnie w przybliżeniu chodzi o to , że mężczyzni ćwiczą " boki" brzucha w przeroznych konfiguracjach jak najwiecej , i maja calkowicie odmienny ksztalt wysportowanej sylwetki od naszej a mianowicie brak talii. Cwicząc " boki" brzucha , aktywujemy owe miesnie i one sa bardziej wyrazne . co u kobiet daje efekt odwrotny od zamierzonego - wlasnie brak talii. chodzi o te miesnie

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Hula-Hop na talię osy?

11 lut 2015 - 18:25:13

Cytat
Bang_Bang_Bang
Cytat
roksolana83
Cytat
Bang_Bang_Bang
Cytat
roksolana83
U mnie hula hop nic nie zdzialal przez miesiac. Olalam, robie skosne brzuszki i wracam powooooli po ciazy do swoich 60 cm
uwazaj nie nie przesadzaj ze skosnymi brzuszkami , bo efekt bedzie odwrotny od zamierzonego :)
czemu?
Kurczę :)
sprobuję Ci to zaraz wytlumaczyc :)
jest to rada mojego trenera , ktora spotkala sie z ogolnym przytaknieciem osob uczestniczacych w moich zajeciach , wtenczas jeszcze o tym nie wiedzialam :)ogolnie w przybliżeniu chodzi o to , że mężczyzni ćwiczą " boki" brzucha w przeroznych konfiguracjach jak najwiecej , i maja calkowicie odmienny ksztalt wysportowanej sylwetki od naszej a mianowicie brak talii. Cwicząc " boki" brzucha , aktywujemy owe miesnie i one sa bardziej wyrazne . co u kobiet daje efekt odwrotny od zamierzonego - wlasnie brak talii. chodzi o te miesnie
dziękuję za radę, ale powiedz trenerowi, by nie mylił bocznych i skośnych mięśni. Też mam trenera po AWF i nie myli tych rzeczy. Ćwiczy się je inaczej. A efekt mówi sam za siebie. Jakieś 4 miesiące temu miałam 74 w talii, teraz mam 63.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 18:29 przez roksolana83.

Hula-Hop na talię osy?

11 lut 2015 - 18:37:55

Cytat
roksolana83
Cytat
Bang_Bang_Bang
Cytat
roksolana83
Cytat
Bang_Bang_Bang
Cytat
roksolana83
U mnie hula hop nic nie zdzialal przez miesiac. Olalam, robie skosne brzuszki i wracam powooooli po ciazy do swoich 60 cm
uwazaj nie nie przesadzaj ze skosnymi brzuszkami , bo efekt bedzie odwrotny od zamierzonego :)
czemu?
Kurczę :)
sprobuję Ci to zaraz wytlumaczyc :)
jest to rada mojego trenera , ktora spotkala sie z ogolnym przytaknieciem osob uczestniczacych w moich zajeciach , wtenczas jeszcze o tym nie wiedzialam :)ogolnie w przybliżeniu chodzi o to , że mężczyzni ćwiczą " boki" brzucha w przeroznych konfiguracjach jak najwiecej , i maja calkowicie odmienny ksztalt wysportowanej sylwetki od naszej a mianowicie brak talii. Cwicząc " boki" brzucha , aktywujemy owe miesnie i one sa bardziej wyrazne . co u kobiet daje efekt odwrotny od zamierzonego - wlasnie brak talii. chodzi o te miesnie
dziękuję za radę, ale powiedz trenerowi, by nie mylił bocznych i skośnych mięśni. Też mam trenera po AWF i nie myli tych rzeczy. Ćwiczy się je inaczej. A efekt mówi sam za siebie. Jakieś 4 miesiące temu miałam 74 w talii, teraz mam 63.
cieszę sie i gratuluję :) ja nigdzie nie nazwałam tych mięśni po nazwie.chodziło mi ogolnie o boki. i to jest logiczne według mnie. I nie pisalam nigdzie , że móój trener kończyl AWF. ćwiczenia na owe partie wykonywane często, nie koniecznie przyniosą efekt talii osy , mogą " zabudować "talię. Cieszę się , że Ci sie to nie przydazyło ale warto mieć to na uwadze :) no i chodzilo mi o te cwiczenia wykonywane w nadmiarze. i rozumiem , o co Ci chodzi. chodzi Ci o miesnie skosne . jednak mi chodzi o nadmierne wykonywanie cwiczen , bo miesnie boczne przeciez wtedy nie spia i nie sa wylaczone, jesli rozumiesz o co mi chodzi. i caly czas chodzi o NADMIAR cwiczen. no i nie musisz obrazac mojego trenera :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 18:41 przez Bang_Bang_Bang.

Hula-Hop na talię osy?

11 lut 2015 - 18:39:27

No już słyszałam kilkakrotnie, że to pomaga ale mnie tak nie wychodzi:(

Hula-Hop na talię osy?

11 lut 2015 - 18:48:54

poza tym jest to dosc kontrowersyjna sprawa , nawet znalazlam tenze dylemat :D
http://pytamy.pl/kat,22,title,brzuszki-nie-ksztaltuja-na-talie-osy-to-prawda,pytanie.html takze nie kaz mi tutaj sobie zyl wypruwac, skoro obie wiemy o co chodzi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 18:57 przez Bang_Bang_Bang.

zweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 1/5

Hula-Hop na talię osy?

11 lut 2015 - 19:16:13

Ja się skusiłam na hula hop jakis tydzień temu, kuoilam na allegro z wypustakmi za 30zl ;) ogolnie calkiem spoko zaczynalam od 5-8 min zeby sniakow nie bylo ;) i zastanawiam sie czy twistera nie kupic sobie dodatkowo jak myslicie?

Hula-Hop na talię osy?

17 lut 2015 - 17:49:23

naoglądałam sie zdjęć poczytałam i zaczęłam:) kręcić dziś 30minut kupiłam hula hop za ok 30zł z wypustkami:) brzuszki nie kształtują tali osy a działają na mięsnie czyli jak chcemy mieć kaloryfer no ale najpierw trzeba spalić tłuszczyk ja np biegam i obwijam się pasem neoprenowym:)ale lato już coraz bliżej

Hula-Hop na talię osy?

07 lis 2015 - 13:27:13

dziewczyny dołączam
kręce 2 tygodnie i zero efektow
stwierdzilam ze jest za lekkie wiec je obciążylam
wczoraj 30 minut zakonczone mega siniakami
dzis tylko 15
ale nie poddam sie
mam dosc mojej opony!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

efekty ćwiczeń i wymarzona figura:) zdj