Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

05 sie 2015 - 01:14:17

Cytat
Bang_Bang_Bang
Cytat
agnezja93
Cytat
Bang_Bang_Bang
fajny watek :)
ja uzywam olejku arganowego na wlosy i ...rzesy :)
polecam skarpetki zluszczajace do stop :) ostatnio probowalam , to naprawde dziala :)


A jaki olejek konkretnie używasz?
z Isany :)

I jaki jest efekt i po jakim czasie?

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

05 sie 2015 - 08:52:33

pisze pod spodem bo sie nie doczytamy :) rzeczywiscie po paru dniach naskorek zaczyna schodzic , najpierw na srodku stopy , na plcach :) na samej piecie gdzie jest najgrubszy najpozniej :) na piecie gdzies po tygodniu :) , nie mozna rwac na sile , tylko zekac az sam odejdzie bo rwac na sile , wytworzy sie taki sam stwardnialy naskorek :)
ekstra efekt , naprawde polecam , tylko ze nie robilam zdjec :)

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

05 sie 2015 - 10:39:58

Ależ to człowiek niedoinformowany! :O Nigdy nie słyszałam o tych skarpetach złuszczających. Muszę wypróbować.

Piszecie też o olejku kokosowym, czytałam o nim już kilka razy i każdy go chwali. Jest już na mojej liście zakupów ;)

A co myślicie o Scholl Velvet Smooth (elektroniczny pilnik do stóp) - ktoś stosował?

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

07 sie 2015 - 10:35:06

Ja od czasu do czasu pozwalam sobie na wizytę w [moderacja - link]bardzo przyjemne miejsce i mają mnóstwo zabiegów do wyboru :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-07 11:20 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 7/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

19 sty 2016 - 14:06:59

Zawsze starałam się dbać o ciało w domu, przy codziennej pielęgnacji, ale wiecie jak to jest - nigdy nie ma czasu, tysiąc innych rzeczy do zrobienia, no i efekt nie zawsze jest taki jakbyśmy chciały. Dlatego od jakiegoś czasu staram się regularnie korzystać z usług profesjonalistów. Znalazłam bardzo fajny gabinet - <moderacja> gdzie w jednym miejscu mogę zrobić wszystko - włosy, paznokcie itp. i wszystko na najwyższym poziomie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 12:05 przez moderator.

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

20 sty 2016 - 10:54:50

Ja używam tylko podstawowych kosmetyków do pielęgnacji. Poza tym sport, sport i jeszcze raz sport :) Na ciało nie moge narzekać, chociaż wiadomo, nie ważne jakie by było zawsze znajdzie się coś do poprawy ;)

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

20 sty 2016 - 11:12:20

Cytat
ominomi
Ależ to człowiek niedoinformowany! :O Nigdy nie słyszałam o tych skarpetach złuszczających. Muszę wypróbować.

Piszecie też o olejku kokosowym, czytałam o nim już kilka razy i każdy go chwali. Jest już na mojej liście zakupów ;)

A co myślicie o Scholl Velvet Smooth (elektroniczny pilnik do stóp) - ktoś stosował?
Olejek kokosowy jest bardzo dobry ale do suchej cery ponieważ bardzo natłuszcza ,tak samo jeśli chodzi o włosy.Przy cerze tłustej lub mieszanej nie zdaje rezultatu, co gorzej natłuszcza jeszcze bardziej.

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

24 mar 2016 - 17:35:53

Ktoś pytał o pilnik widzę - mam taki i jestem zadowolona. :) Fajnie sprawdza się ładowarka, poza tym można go stosować i na sucho i na mokro, co na pewno zwiększa wygodę używania. :)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

09 kwi 2016 - 22:41:34

Aroma Spa Collection

Strona główna >Pielęgnacja skóry> Aroma Spa Collection

Pieść swoje zmysły naszą 3-elementową kolekcją produktów aroma spa: Relaxation Bath Salts, Relaxation Shower Gel i Relaxation Massage Lotion. Używając ich pojedynczo lub razem, będziesz cieszyć się aromaterapeutycznymi korzyściami wizyty na farmie piękności w zaciszu swojego własnego domu!

Etap 1: Uwolnij się od trosk, biorąc aromatyczną kąpiel z dodatkiem Relaxation Bath Salts, skomponowanych z legendarnych soli z Morza Martwego, lawendy i innych olejków eterycznych.
Etap 2: Oczyść skórę, stosując Relaxation Shower Gel; używaj go z naszą myjką loofah, by złuszczać i wygładzać naskórek.
Etap 3: Nawilż skórę naszym aromatycznym, gładkim Relaxation Massage Lotion – idealnym zwieńczeniem twojego cudownego domowego zabiegu spa.

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

09 kwi 2016 - 22:46:25

Dziewczyny, a coś na rozstępy? znacie? polecacie?

Ja mam na pupie pełno takich rozstępów w postaci białych kresek :(

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

09 kwi 2016 - 23:39:33

Witam mam dla ciebie dobre rady ale jeśli chcesz to się odezwij na 604183994

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

21 kwi 2016 - 19:03:03

Nawilżanie ciała, peelingi, zdrowe odżywianie, dużo warzyw, dużo wody i dużo ruchu :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

09 maj 2016 - 10:48:17

Ja ostatnio chodziłam na zabiegi laserowego usunięcia blizny ResurFX. Długo zwlekałam, miałam nadzieję, że wystarczą jakieś maści. Ale próbowałam chyba wszystkiego i pozostał tylko laser. Żałuję, że czekałam tak długo i wydawałam pieniądze na te wszystkie mazidła. Wystarczyły trzy zabiegi w krakowskim Vici Clinic by blizna praktycznie zniknęła.

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

29 maj 2016 - 18:24:20

wiadomo że oprócz diety i sportu to pozwalam sobie czasem na zabiegi, którymi pozbędę się np. rozstępów czy ujędrnią skórę...ostatnimi czasu chodze do Kliniki Miracki i szczerze mówiąc doskonale tam sie czuję, świetne zabiegi. na prawdę warto na takie zadbanie o swoje ciało sobie pozwolić

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

29 maj 2016 - 19:18:33

Ja używam do twarzy olej nierafinowany z awokado - faktycznie nawilża i łagodzi suchą skórę oraz wypryski :) Myślę też nad olejkiem różanym. na dekolt

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaz na stopie