Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

4 minuty temu

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 12:30:16

Witam kobietki
Mam pytanie odnosnie celulitu na udach i leciutko na posladkach.Czy jest szansa całkowicei sie go pozbyć ??Jaką serie ćwiczeń zastosować ? ostatnio z allegro zamówiłam bańki chińskie. Czy któraś z was pozbył się tego problemu? a może któraś chce dołączyc do ćwiczeń ze mną??:)

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 12:49:54

Witam :) Mam ten sam problem, od pewnego czasu mam straszny cellulit na udach i pośladkach mimo,że jestem szczupła osobą.Od około 2 miesięcy stosuję codziennie balsamy na cellulit,peelingi na te partie ciała, przez pewien czas ćwiczyłam,niestety z lenistwa przestałam, planuje znowu zacząć i zobaczymy co wtedy,bo wiadomo,że balsamy i peelingi nic nie dadzą bez wysiłku fizycznego (ale lepiej się smarować by się nie zrobił większy :) ). Bańki chińskie bardzo bym chciała zakupić ,bo słyszałam ,że dają rewelacyjne efekty, niestety nie są one dla każdego, jeśli ktoś ma skłonność do pękających naczynek to musi zapomnieć o bańkach , a ja mam mnóstwo popękanych naczynek :(
Jeśli znacie dziewczyny sprawdzone sposoby na cellulit to podzielcie się z Nami !:)

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 12:50:56

Moja ciotka używała tych baniek tylko, że stosowała je żeby sobie brzuch po ciąży ujędrnić. No i powiem Ci, że efekty były super! Ale z tego co mowiła to trzeba systematycznie ich używać

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 12:57:29

Ja po prostu cwiczyłam z Mel B i nie jadłam chipsów - zabójców. Nie wierze w cudne kremy, wrecz to dla mnie smieszne.

KObiety szukają cudów na celullit a sposób jest taki banalny...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-09 12:58 przez truskawka_ang.

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 13:02:08

Czytalam ze jak sie ma predyspozycje do cellulitu to niczym go nie usuniesz.zawsze wroci.zla dieta brak ruch papierosy i alkohol bardzo pobudza powstanieja cellulitu.ja mam od zawsze cellulit.wcale mi nie przeszadza.bardziej mnie rozstepy przerazaly w ciazy na brzuchu.ale nie pojawily sie.

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 13:02:25

Ja się pozbyłam systematycznymi ćwiczeniami i pod prysznicem masowałam uda i pupę szorstką rękawicą.Kiedyś stosowałam kremy i serum z eveline - ujędrniał i wygładzał skórę ładnie, ale cellulit jak był tak był.Potem doznałam totalnej fazy na ćwiczenia :) Ćwiczyłam te totall fitness z Chodakowską i Choińskim z gazety shape, przeplatałam to ze wszystkim co mi wpadło "w ręce" w internecie.Trwało to długo zanim cellulit zaczął znikać, bo dopiero, jak już prawie całkiem spalił się tłuszczyk z ud i pośladków, ale warto było, bo teraz ćwiczę sobie tylko czasem dla podtrzymania efektu i pilnuję diety a cellulit nie wraca i wakacji w bikini już się nie boję :) Waga nie pokazuje wiele mniej, ale w wyglądzie różnica jest duża więc lepiej nie sugerować się wagą gdy się ćwiczy ;) A co do diety to unikam soli, serków topionych, chipsów i fast foodów oraz chińskich zupek itp. Piję dużo wody i herbatę z imbirem.

Cytat
truskawka_ang
Ja po prostu cwiczyłam z Mel B i nie jadłam chipsów - zabójców. Nie wierze w cudne kremy, wrecz to dla mnie smieszne.

KObiety szukają cudów na celullit a sposób jest taki banalny...



Zgadzam się :) Nie ma cudów i trzeba mieć silną wolę i dużo samozaparcia, bo ćwicząc czeka się dość długo na efekty, a odzwyczajenie się od ulubionych smakołyków też nie jest proste - uwielbiałam chipsy i topione sery i słodycze...ale oprócz lepszego wyglądu czuję się fizycznie o niebo lepiej więc zachęcam do podjęcia wyzwania :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-09 13:17 przez LittleCupcake.

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 13:21:14

LittleCupcake a przez jaki czas ćwiczyłaś ? i ile dziennie? bańki chińskie juz mam terz kupie krem/oliwke antycelulitowy i do dzieła ;) ja tez ograniczam chipsy,fast foody,stram sie pic dużo wody, i jeść 5 posiłków dziennie w małych ilościach.Trzeba sie brać do roboty bo nie długo wiosna , lato ;) PO wczorajszych ćwiczeniach z chodakowska byslałąm ze serce wypluje hehe wiem wiem należy to robic stopniowo ;)
Słyszałam również o przysiadach ..hmm


dziękuje za rady.Która przyłącza sie do ćwiczeń ze mna ?:)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 13:59:25

bańki chińskie to dobra broszka, ale tylko jako wspomaganie. mąż mnie tym szoruje, bo mimo, że wróciłam po ciąży do xs, to pupa nie wygląda rewelacyjnie - rozstępy i cellulit. Ale powoli sie zmniejszają - zdrowa dieta, przysiady, wypady, bańka i masaż kostkami lodu prZed prysznicem. Nie zawsze mam na to czas, ale kiedy mam to robię. małymi kroczkami - oby do przodu

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 14:09:00

mi pomogly przysiady. 50przysiaow przez miesiac i efekt byl znakomity. ale to zalezy czy masz celulit lipidowy czy wodny...

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 15:33:38

Ja ćwiczę regularnie już prawie trzy lata, ostatnio mniej bo już nie potrzebuję tyle, ale na początku to było 5 razy w tygodniu raz dziennie przynajmniej 40minutowy trening.Cellulit zniknął dopiero po dobrym roku ćwiczeń, a przysiady dają super efekty :) też polecam, ale nie tylko przysiady, żeby pupa była ładna trzeba robić cały obwód a samymi przysiadami nie da rady ;) Z tego co piszesz nawyki żywieniowe masz ładnie opanowane, szybko zobaczysz efekty.

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 16:19:36

Ja proponuję cwiczenia z mel b i derma roller na allegro dostepny za pare groszy:-)

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 20:05:05

dziękuje za rady ;**

a jak nabrac do tego kondycje? ?????bo ja chwila i juz nie mogę ;/ taka słaba moja kondycja ;/

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 20:15:25

ja pozbylam sie cwiczac z mel b dodatkowo skakanka i krem z drogerii na cellulit duzo wody i sie zmniejszyl do tego stopnia ze juz go tak bardzo nie zauwazalm
dodatkowo peeling z kawy

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 20:31:08

Przysiady! Szybko widać efekty:)

CZY DA SIE GO POZBYĆ?

09 sty 2015 - 20:58:16

O wlaśnie! Peeling z kawy jest swietny:-) a kondycje musisz sobie wyrobić. Wiadomo ze na początku bedzie cięzko ale gdy poczujesz ze juz lepiej Ci idzie, to stopniowo zwiekszasz czas cwiczeń. Ja tez robilam przysiady tyljo ze z obciązeniem ale to juz na rozbudowanie miesni,a jezeli chodzi o sam cellulit to cwiczenia z mel b, wyeliminowanie slodyczy i jako uzupelnienie balsam powinny wystarczyc. Tylko nie spodziewaj sie zaraz ze odrazu zobaczysz efekty:-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bańki chińskie a ciąża.