Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Żelazko antycellulitowe

11 gru 2014 - 19:06:53

Hej dziewczyny,
planuję poddać się zabiegom żelazkiem antycellulitowym, ale nie wiem jak się za to zabrać. Chciałabym poznać opinie osób które takie zabiegi przeszły. Po ilu zabiegach widać efekty? Jak długo się utrzymują? Jak przygotować się do takiego zabiegu (golić nogi przed czy lepiej nie?). I najważniejsze czy taki zabieg jest bolesny?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Żelazko antycellulitowe

17 wrz 2015 - 12:33:49

Nie słyszałam nigdy o zabiegu z żelazkiem, ale brzmi ciekawie. Oby Cię tam nie poparzyli ;-)
Sama stosuję jedynie masaż w domu, codziennie lub co 2 dni. Mam do tego taką szczotkę drewnianą z bambusa - solidna i mocno można się wymasować aż do czerwoności. Efekt to jędrna skóra, napięta i bez widocznego cellulitu zatem mogę i Tobie polecić jeśli nie będziesz zadowolona z prasowania :) Czasem warto zainwestować po prostu w najprostsze <moderacja-link>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:27 przez moderator.

Żelazko antycellulitowe

15 paź 2015 - 06:06:25

nigdy nie slyszalam o takim zelazku

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Żelazko antycellulitowe

19 paź 2015 - 16:58:17

Nigdy nie słyszałam o czymś takim. Mi na cellulit pomogły zabiegi kriolipolizy. Robiłam je w salonie Vici w Krakowie. Po trzech zabiegach mam trzy centymetry mniej w pasie i cellulit też jest mniej widoczny :)

Żelazko antycellulitowe

28 sty 2016 - 01:23:30

Moim zdaniem to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Też miałam kiedyś cellulit, jak się niezdrowo odżywiałam, mało piłam i nie ruszałam. Teraz jem "czysto", piję dużo wody niegazowanej i ćwiczę systematycznie, a po cellulicie ani śladu.

Żelazko antycellulitowe

04 lut 2016 - 14:12:48

Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że coś takiego w ogóle jest...

Żelazko antycellulitowe

04 lut 2016 - 14:20:43

brzmi dość strasznie :D

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Żelazko antycellulitowe

19 paź 2016 - 12:28:15

z doswiadczenia wiem, ze na cellulit najlepiej dzialaja nieinwazyjne maseczki, kremy, balsamy. nawet jesli pojdziesz na ten zabieg warto jeszcze potem stosowac tego typu mazidla, zeby po prostu utrwalic efekt. ja jestem wielka fanka slim butter.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Żelazko antycellulitowe

03 lut 2017 - 20:59:48

Cytat
niebieskieniebo89
brzmi dość strasznie :D

No moje pierwsze skojarzenie - leżę na łóżku i pracują mnie starym wielkim żelazkiem na naleśnika :P Przyznam, że ja też nie słyszałam wcześniej o takim żelazku. Wygooglałam sobie i na <moderacja-spam> takie znalazłam. Wygląda nawet "sympatycznie" :P
Mnie chyba najbardziej z funkcji tego sprzętu, to przydałby się masaż próżniowy, żeby ujędrnił uda. Ćwiczenia nie dają takiego efektu jakbym chciała. Czytam jeszcze, że taki masaż żelazkiem "stymuluje wydalanie nadmiaru płynów". Wiecie może co to znaczy? Często czuję się bardzo obrzmiała, czy to właśnie ten efekt by zlikwidowało? Muszę się porozglądać po pobliskich salonach, kto ma coś takiego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-13 09:21 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Żelazko antycellulitowe

13 mar 2017 - 09:08:51

Słyszałam o tym zabiegu..... Moja kolezanka kiedyś się nad nim zastanawiała jednak zrezygnowała z dwóch powodów: po pierwsze zabieg nie jest tani. Po drugie nie u każdego daje rezultaty.
Sama zlikwidowałam cellulit ponieważ :
zdrowo się odżywiałam
ćwiczyłam
oraz kupiłam sobie Vialise ( poczytajcie sobie o składzie serum do ud. ma same naturalne składniki).

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Żelazko antycellulitowe

29 mar 2017 - 09:59:47

A czy kosmetyk może dać jakiekolwiek efekty? Pytam się ponieważ już sama nie jestem tego pewna. Aktualnie zużywalm już drugie opakowanie serum Eveline. Tak sobie dziewczyny je polecają w sieci. Tak sobie piszą o tym,ze niby jest tak skuteczne ale jeśli chodzi o mnie to nie widziałam praktyznie żadnego efektu. No może skóra jest przyjemna po nałożeniu no i daje miły efekt chłodzenia. Ale nic poza tym :(

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 7/5

Żelazko antycellulitowe

06 kwi 2017 - 11:35:15

Tak ale bedą to kosmetyki selektywne. Już dziewczyny tutaj pisały wcześniej o Vialise. Drogie ale ma składniki, które walczą z cellulitem a nie jakieś parafiny w składzie jak to bywa z drogeryjnymi ( tak tak z Eveline również ;)).

Żelazko antycellulitowe

06 kwi 2017 - 11:37:35

Żelazko? Xd na prawdę jest coś takiego?;D

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Żelazko antycellulitowe

10 kwi 2017 - 15:04:51

No jest coś takiego. Również słyszałam o zabiegu ale szczerze to nie jestem w stanie napisać na czym polega. Podejrzewam jednak,ze trzeba bedzie się wybrać na wieeele zabiegów aby to dało jakikolwiek efekt a mnie w obecnej sytuacji finansowej na to na pewno nie stac.
Vialise suuuuuper. Drogie ale wydajne i faktycznie pomaga

Żelazko antycellulitowe

10 kwi 2017 - 16:27:48

Pierwsze słyszę.
Wydasz kupę kasy a jak nie zmienisz nawyków żywieniowych i nie będziesz ćwiczyć to cellulit znów powróci. Ja walczyłam z cellulitem około 2 lata temu. Przez pół roku ćwiczyłam na steperze, codzienne szorowanie nóg szczotką do masarzu, dużo wody i zdrowsze jedzenie. Po cellulicie nie było śladu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak myślicie ?