Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sprawdzona kosmetyczka Zabrze/Gliwice

07 gru 2014 - 20:59:07

Witam :)
Czy mogłybyście mi polecić jakąś sprawdzoną kosmetyczkę ze śląska, najlepiej z Zabrza lub Gliwic.
Często korzystacie z zabiegów u kosmetyczki? Na jakie zabiegi chodzicie, jak oceniacie rezultaty?

Sprawdzona kosmetyczka Zabrze/Gliwice

04 sty 2018 - 12:35:53

Polecam gorąco instytut kosmetologii estetycznej Dermetis. Byłam na kilku zabiegach depilacji laserowej i efekty powalają. Gabinet kosmetyczny doskonale wyposażony i z doskonałą obslugą. Polecam z czystym sumieniem.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

Sprawdzona kosmetyczka Zabrze/Gliwice

10 lip 2018 - 13:47:15

Ze swojej strony proponowałabym zorientować się kto w danym gabinecie pracuje. Bo jednak lepiej jest oddać się w ręce profesjonalnego lekarza albo kosmetologa z doświadczeniem niż w ręce kosmetyczki po kilku kursach ;)
W Gliwicach proponowałabym zapisać się do Arteclinic na ulicy Zygmunta Starego.Szczególnie jesli chcecie jakiś poważniejszy zabieg. Byłam tam ostatnio na botoksie. I mega sie bałam bo to był mój pierwszy raz. Uzywa sie jednak niewielkiej igiełki, praktyczie nic mnie nie bolało. A jednak efekt działania bardzo dobry :)

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Sprawdzona kosmetyczka Zabrze/Gliwice

21 lut 2019 - 08:30:16

Co jakiś czas lubię się na taki zabieg wybrać oraz zrobic sobie włąśnie taki prezent :) Chodzę regularnie co 3 tygodnie na paznokcie, co 4 tygodnie na pedicure.Pedicure robię nawet teraz zima.Co z tego,ze paznokci w butach nie widać. Lubię mieć dobrze zrobione bo dzięki temu czuję się o wiele lepiej sama ze sobą.Poza tym pedicure to nie tylko zrobienie samych pazurków ale również pielęgnacja stopy. A dobrze wypielęgnowane przez cały rok stopy będą dobrze wygladały również i latem. Chodzę tutaj w Gliwicach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-01 07:51 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grupowe wsparcie ;)