Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypadają mi włosy

22 sty 2015 - 06:28:33

Nie dramatyzuj. Bycie łysą jest trendy.

wypadają mi włosy

22 sty 2015 - 08:54:07

Od prawie roku walczę z wypadającymi włosami i dotychczas nie pomagało mi nic - żadne skrzypy, belissy, szampony z drogerii, specjalne odżywki. Czesząc włosy po kąpieli zwykle wyczesywałam garść włosów, a kolejną po suszeniu włosów. Byłam przerażona. Od dwóch miesięcy zażywam Revalid i widzę znaczną poprawę - wypada mi znacznie mniej włosów, a do tego pojawiają się nowe :). Dodatkowo używam szamponu, odżywki i maseczki Biovax, przez co włosy stały się mocniejsze i mniej się przetłuszczają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 09:08 przez Onyksowa.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

wypadają mi włosy

17 wrz 2015 - 12:16:00

Myślę że warto przy takim problemie z włosami (nie ma czasu! nie ma co czekać i trzeba działać!) zainwestować w naturalne suplementy diety, które wesprą porost włosów i je nieco wzmocnią. Pamiętaj też o oszczędzaniu im przykrych wyniszczających zabiegów jak suszenie czy nie daj boże prostowanie, albo chaotyczne zawiązywanie w koka i nieczesanie. To je wyniszcza.

wypadają mi włosy

12 paź 2015 - 02:32:09

Są różne sposoby na zniszczone włosy, jednak nie powinnaś zapominać o zadbaniu o nie od środka. Włosy bardzo szybko reagują na choroby oraz niedobory witamin, pierwiastków. Kilka razy w tygodniu spożywaj jajka (są skarbnicą niezbędnych składników odżywczych), mleko i przetwory mleczne (dostarczą Ci wapnia i witamin z grupy B), orzechy (zawierają m.in. cenne oleje, witaminy A i E), ryby (kwasy omega 3) i owoce morza (cynk!), a także produkty pełnoziarniste, owoce i warzywa (szczególnie pozytywnie na kondycję włosów wpływają brokuły, jarmuż, czosnek, rzodkiewki, czarna rzepa, pomidory, papryka). Twoja dieta powinna być jak najbardziej urozmaicona – tylko wtedy nie zabraknie Ci składników budujących włosy. Przy okazji zauważysz lepszy stan skóry i paznokci!
Jeżeli masz bardzo zniszczone włosy, ale jesteś zbyt zabiegana i nie masz czasu zastanawiać się nad komponowaniem posiłków, sięgnij po dobry suplement witaminowy. Intensywne wypadanie skonsultuj z lekarzem, gdyż może być objawem problemów zdrowotnych.

wypadają mi włosy

15 paź 2015 - 06:01:46

zmien diete i szampon

wypadają mi włosy

20 paź 2015 - 17:32:10

Picie drożdży niby pomaga. Ja piję od tygodnia;)

wypadają mi włosy

20 paź 2015 - 18:13:42

A ja radzę zbadać testosteron. Miałam te sam problem. Za wysoki i włosy leciały jak oszalałe. Zaczęłam brać hormony na obniżenie go i już po dwóch-trzech tyg. jest ok.

wypadają mi włosy

20 paź 2015 - 19:24:57

Polecam sok z aloesu. Od około pół roku piję sok z aloesu ok. 50 ml. dziennie, od tego czasu znacznie poprawiła mi się kondycja włosów (również rok temu miałam straszny problem z wypadaniem włosów), nie wypadają, są błyszczące i nie niszczą się, pomimo, że codziennie prostuję i używam lakieru. Aloes również wzmocnił mi paznokcie, są długie, twarde i wytrzymałe, również skóra wygląda na odżywioną i ogólnie czuję się dużo lepiej ;););) Dlatego gorąco polecam ;)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

wypadają mi włosy

23 paź 2015 - 22:52:24

na wypadanie włosów jak dla mnie najlepszy jest płyn z żyworódki pierzastej http://www.naturala.pl/Produkt/125/plyn_z_zyworodki_pierzastej , juz miałam dość patrzenia na szczotkę po czesaniu.. naprawdę dla mnie godny polecenia

wypadają mi włosy

24 paź 2015 - 00:19:04

Ja mogę polecić różne wcierki do skóry głowy z ziołowymi i roślinnymi ekstraktami: skrzypem, rzepą, pokrzywą... Pobudzą krążenie i wzmocnią cebulki włosów. Można tez przyjmować witaminy B u mnie bardzo pomogły, czy to w tabletkach czy naturalnie w żywności. Albo pić drożdze jak już było wspomniane. Polecam również tran, zawiera kwasy omega które odżywią od wewnątrz i poprawią kondycje i włosów i skóry głowy;)
I oczywiście więcej warzyw, naturalnych witaminek.

Na moim blogu opisałam naturalne metody ale na większy wzrost włosów a nie na wypadanie, ale może i on coś pomoże
http://beautyfrommadeline...rost-wosow.html

wypadają mi włosy

24 paź 2015 - 00:38:16

Mialam ten sam problem, ale poszlam to Trychologa ktory zbadal moje wlosy i przepisal witaminy, bo to przez ich brak wlosy moje wypadaly, do tego dobrze dobrana dieta i po 3 miesiacach koniec z wypadaniem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rajstopy w Sprayu