Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 5/5

wypadają mi włosy

28 lis 2014 - 16:06:48

WYpadają mi włósy. coraz więcej i szybciej. Jak temu przeciwdziałąć? Ratujcie, bo jak tak dalej pójdzie, to będę łysa!

wypadają mi włosy

01 gru 2014 - 15:11:28

Miałam ten sam problem!
Brałam biotebal 5 (jakieś 3 miesiące), do tego szampon z apteki Pharmaceris przeciw wypadaniu włosów (pobudzający odrastanie) - rewelacja

wypadają mi włosy

01 gru 2014 - 15:13:08

Ja mam ten sam problem co Ty, strasznie wypadają mi włosy szczególnie widac to podczas ich mycia. 2 tygodnie temu kupilam sobie suplement diety Belisse na wsłosy, skóre i paznokcie, mysle ze gdzies po miesiacu dzialania zauwaze efekty :)samo działanie od zewnatrz nie wystarcza trzeba podzialac tez od wewnatrz - jakimis suplementami. W aptekach sa rozne preparaty na wzmocnienie włosów, ja polecalabym Ci szczególnie suplementy z wyciagiem ze skrzypu polnego :)

wypadają mi włosy

16 gru 2014 - 20:13:59

pij herbatę z łyżki wymieszanej suszonej pokrzywy i skrzypu (w zielarskim jedno i drugie po 2,5 zł) - efekty już po 2 tyg. picia naparu! :)

wypadają mi włosy

19 gru 2014 - 19:23:00

Nigdy nie polegałam na suplementach diety niestety nie mam do nich większego zaufania. Wydajesz mnóstwo kasy i to tak na prawdę nic nie daje. Ja od kilku miesięcy stosuję olej arganowy w połączeniu z kreatyna do włosów. Taki zestawik zamawiam na www.topdrogeria.pl Mają spoko ceny a i wysyłkę realizują błyskawicznie.

wypadają mi włosy

19 gru 2014 - 19:30:46

Czyżby dużo stresu? To często jest powodem wypadania włosów. Moja mama tak miała. Stres zszedł to i wypadanie się zmniejszyło.

wypadają mi włosy

19 gru 2014 - 20:06:53

Cytat
_monikaa_
Czyżby dużo stresu? To często jest powodem wypadania włosów. Moja mama tak miała. Stres zszedł to i wypadanie się zmniejszyło.





Ja miałam podobnie ze stresem - nic nie pomagało włosy leciały garściami.Dopiero jak się w życiu trochę uspokoiło to włosy też przestały wypadać. Tabletki na uspokojenie tez nie pomagały, ani żadne suplementy na włosy ani picie drożdży - dopiero spokój pomógł :)

wypadają mi włosy

19 gru 2014 - 20:07:26

Jeżeli zależy Ci na efekcie, a nie na zapachu, to polecam szampon

Ponieważ mam kręcone włosy, to używam też odżywkę (serum) bez spłukiwania

Jeżeli będziesz używała regularnie, to na pewno zauważysz poprawę.
W Rossmannie często są na nie promocje.

wypadają mi włosy

21 gru 2014 - 11:40:07

Wybierz się do apteki nie do drogerii i kupuj tylko specjalistyczne kosmetyki, owszem są droższe ale naprawdę pomagają. Możesz porozmawiać z farmaceutą tam na miejscu i popytać o preparaty, które mają dużo składników aktywnych przeciw wypadaniu włosów (najlepiej jak mają 3-4). Ja ze swojej strony mogę polecić szukanie w składzie triaminodilu (pochodnej minoxidylu).

wypadają mi włosy

21 gru 2014 - 11:46:47

Hormony i stres. Zbadalabym hormony plciowe. Watpie by odzywki i witaminki pomogly

wypadają mi włosy

21 sty 2015 - 22:16:37

a ja polecam wcierke jantar:)

wypadają mi włosy

21 sty 2015 - 22:20:15

Najczęstszą przyczyną wypadania włosów (pomijając wszelakie choroby) jest niedobór żelaza, więc zanim coś kupisz i wydasz majątek idź po skierowanie na badanie krwi, to nic nie kosztuje, pare dni, masz wyniki i masz pewność.
Przetestowane na sobie ;) przez trzy lata męczyłam się z włosami - wypadały garściami, nic nie pomagało, ani skrzypy, ani glinki, ani jantary, ani inne cuda na patyku, a wystarczyło brać żelazo, po 2 miesiącach przestały wypadać - CUD! :p

wypadają mi włosy

21 sty 2015 - 22:25:24

nalezy poszukac przyczyny,do tego czasu polecam novoxidyl,pocztaj w necie o kozieradce, mi niestety zapach za bardzo nie odpowiadal

wypadają mi włosy

21 sty 2015 - 23:17:40

Cytat
Shaera
Najczęstszą przyczyną wypadania włosów (pomijając wszelakie choroby) jest niedobór żelaza, więc zanim coś kupisz i wydasz majątek idź po skierowanie na badanie krwi, to nic nie kosztuje, pare dni, masz wyniki i masz pewność.
Przetestowane na sobie ;) przez trzy lata męczyłam się z włosami - wypadały garściami, nic nie pomagało, ani skrzypy, ani glinki, ani jantary, ani inne cuda na patyku, a wystarczyło brać żelazo, po 2 miesiącach przestały wypadać - CUD! :p

dokładnie tak, przy anemii to jest jeden z objawów

wypadają mi włosy

22 sty 2015 - 01:23:41

Polecam szampon Revitax ( dodatkowo pobudza szybszy wzrost włosow) lub Dermena.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

specyfiki na cellulit