Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

6 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

51 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

masaż miodem

27 lis 2014 - 17:39:36

Witajcie.
Chciałabym się wybrać na masaż miodem. Znajoma męża, z pracy, zajmuje się robieniem przeróżnych masaży i najbardziej właśnie spodobał mi się (z opisów) masaż właśnie miodem. W skrócie jest to masaż ujędrniający, przeciwcellulitowy i ogólnie dokładny opis można znaleźć w necie. Ale do rzeczy, czy któraś z was robiła sobie już taki masaż? Chodzi mi o wasze opinie. Czy są efekty itd. Bo w necie nic konkretnego nie moge znaleźć, żadnyh opini... Tak więc jeśli któraś korzystała, to proszę o opinię.

masaż miodem

27 lis 2014 - 19:01:50

miodem prawdziwym, naturalnym czy oliwka miodowa ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-27 19:01 przez lenkovv.

masaż miodem

27 lis 2014 - 20:37:38

Miodek, prawdziwy, naturalny.

masaż miodem

27 lis 2014 - 21:07:26

Masaż sam w sobie daje rezultaty, niezależnie od środka poślizgowego użytego do zabiegu :) jeżeli będzie to spokojny masaż to się wyciszysz i zrelaksujesz, a także pozbędziesz zrogowaciałego naskórka, przez co skóra będzie jędrniejsza i bardziej elastyczna; dodatkowo miód ma właściwości nawilżające; intensywniejszy zabieg wpłynie na głębsze warstwy, co będzie miało właściwości właśnie np. antycellulitowe. Wtedy też wypoczniesz, ale nie uśniesz, co zdarza się przy masażach 'mizianych' :D
Należy tylko pamiętać o przeciwwskazaniach do zabiegu, typu zmiany skórne, alergie na miód, czy jakieś choroby/infekcje.

masaż miodem

27 lis 2014 - 21:18:22

Cytat
_monikaa_
Bo w necie nic konkretnego nie moge znaleźć, żadnyh opini... [/size]

To albo jestes bardzo malo rozgarnieta, albo leniwa.

Masaz jak masaz, chyba nie spodziewasz sie jakichs oszalamiajacych efektow po jednym razie?

masaż miodem

27 lis 2014 - 21:26:31

Jestem masażystką i zapewniam, że jednorazowy masaż nie daje żadnych efektów, nawet jakby Cie szczerym złotem wymasowała.

masaż miodem

27 lis 2014 - 21:31:51

Dlaczego od razu zakładacie, że autorka wybiera się na jednorazową wizytę? To raczej oczywiste, że na każde rezultaty trzeba czekać, niezależnie od tego, czy chcemy schudnąć, przytyć, wyzdrowieć, czy cokolwiek innego. Ważne, że szuka informacji. A masaż, sam w sobie, jest na tyle przyjemny, że myślę, że spokojnie się można na niego wybrać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-27 21:32 przez IvaiQ.

masaż miodem

27 lis 2014 - 22:42:20

jahfe
Nie jestem ani mało rozgarnięta ani leniwa. Nie musisz być niemiła. Szukałam w necie opini na ten temat i nic konkretnego nie znalazłam.

IvaiQ
Dziękuję Ci bardzo. To prawda. Nie wybieram sie na tylko jeden zabieg, bo wiem, że aby były efekty, to trzeba to powtórzyć kilka razy.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

masaż miodem

01 mar 2015 - 21:11:10

A to możesz powiedzieć ile takich zabiegów trzeba by odbyć, żeby rozluźnić się tak ogólnie? Dość stresująca praca. Teraz na dniach będę chciała jechać do Skarżyska do gabinetu Biomar o ile mnie pamięć nie myli (może ktoś ze skarżyska jest to mnie poprawi) i nie wiem na ile się zapisać? Przy większej ilości są zniżki, z tym, że też nie chce wykupić za dużo jak się okaże, że mi to nic nie daje, a nigdy nie byłam. I jak pracujesz to możesz jeszcze skomentować cennik - tutaj. Bo nie wiem czy szukać dalej czy jechać tam, chociaż nie ukrywam, że koleżanka poleciła, ale Ona też była pierwszy raz a po za tym Ona na ceny nie patrzy bo nie musi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-01 21:16 przez Santkowska.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

masaż miodem

01 mar 2015 - 21:23:02

Mam masazyste w rodzinie. Pracuje od wielu lat w zawodzie. Jednorazowy masaz miodem nic nie da. Regularny poprawi stan skory dzieki dzialaniu antyseptycznemu. Dzialania antycelulitowegi nie ma, to daje sam masaz, o ile jest poprawnie wykonywany. I uwazaj, miod moze zawierac mocne alergeny i uczulic. Jesli o mnie chodzi to mialam robiony kilka razy ze wzgledu na tradzik na plecach. Efektow nie zauwazylam. Ale jest swiadomosc ou eu- ou maj gat smaruja mnie miodem alm so fabjulosssss. Tyle. Wiecej zachwytow niz efektow ale baby za to placa.

masaż miodem

21 sty 2016 - 11:17:28

Każdy masaż jest przyjemny i pozwala się rozluźnić. Nawet po jednym razie przynosi efekt ulgi. Oczywiście jeśli liczymy na działanie ujędrniające to nie doczekamy się po pierwszym razie. Na ujędrnienie lepiej działają ćwiczenia. Bieganie i pływanie działa na nogi i brzuch. Dodatkowo pływanie ma taką zaletę, że nie obciąża stawów. Jeśli chcemy ujędrnić ciało to lepiej wybrać uprawianie sportu niż masaże bo efekt jest szybszy i na pewno tańszy. Masaż to dodatek, który pozwoli nam zregenerować siły po ćwiczeniach.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

masaż miodem

21 sty 2016 - 17:32:41

szaleństwo! ale fajna sprawa :)

masaż miodem

16 lut 2016 - 08:25:23

Ja polecam satina - masaż wrocław. Chodzę tam co jakiś czas się zrelaksować i jestem bardzo zadowolona. Warto się przejść i spróbować samemu.

masaż miodem

05 mar 2016 - 00:07:41

i jak efekty? skorzystała któraś z Was?

masaż miodem

30 maj 2022 - 11:30:53

Cytat
_monikaa_
Miodek, prawdziwy, naturalny.


To brzmi smacznie :D . Jeśli miód to polecam https://mojemiody.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2024-01-04 15:18 przez pieknyolek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypadają mi włosy