Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy ze mną jest wszystko ok ?

25 lis 2014 - 19:37:20

Czesć dziewczyny, piszę w nie typowej sprawie bo w sumie sama nie wiem co mam mysleć. Mam nadwagę i to sporą.. moja obecna waga to 89 kg. Tego wątku nie zakładam z powodu mojej wagi ale tego że każdy to komentuje..
Sąsiadka, moj szef mója przyszła teściowa dokladnie każdy...
Wiem jak wyglądam.. ale to nie powod zeby kazdy mi ciagle o tym mówił... i ciagle słuchać że wyglada sie jak krowa..........

Cytat
aga1793
Czesć dziewczyny, piszę w nie typowej sprawie bo w sumie sama nie wiem co mam mysleć. Mam nadwagę i to sporą.. moja obecna waga to 89 kg. Tego wątku nie zakładam z powodu mojej wagi ale tego że każdy to komentuje..
Sąsiadka, moj szef mója przyszła teściowa dokladnie każdy...
Wiem jak wyglądam.. ale to nie powod zeby kazdy mi ciagle o tym mówił... i ciagle słuchać że wyglada sie jak krowa..........

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-25 19:48 przez aga1793.

zweryfikowana
Posty: 343
Ostrzeżenia: 1/5

Czy ze mną jest wszystko ok ?

25 lis 2014 - 19:49:39

Rozumiem Cię, też mam nadwagę i wkurza mnie gdy ludzie to komentują. Heloł, mam w domu lustro, wiem jak wyglądam, ale najwyraźniej mi to nie przeszkadza. Jakby mi bardzo przeszkadzało to bym schudła.

Czy ze mną jest wszystko ok ?

25 lis 2014 - 19:52:06

rozumiem że każdy chce wygladac super itd, ale takie komentarze tylko mnie ranią. Ja nikogo nie wytykam palcami masz brzydka twarz itd

Czy ze mną jest wszystko ok ?

25 lis 2014 - 19:55:35

jeżeli Tobie to nie przeszkadza jak wyglądasz to powiedz znajomym wprost żeby się walili
jeżeli jest inaczej to dobry dietetyk i odrobina ruchu sprawią cuda

Czy ze mną jest wszystko ok ?

25 lis 2014 - 19:59:02

ale ja sie wzielam za siebie, ale tak naprawde gowno powinno ich to obchodzic jak wygladam.. a tyraktuja mnie jak trendowatą

Czy ze mną jest wszystko ok ?

25 lis 2014 - 20:05:05

A ty sama jak się czujesz z taką wagą?Jesli dobrze czujesz się w swoim ciele ,to nie przejmuj się az tak ,a jeśli nie to ostro weż się za ćwiczenia diete .Być może bliscy ,komentują bo po prostu martwią się o ciebie,taka waga na pewno nie jest zdrowa ,może być przyczyną wielu chorob .

Cytat
aga1793
ale ja sie wzielam za siebie, ale tak naprawde gowno powinno ich to obchodzic jak wygladam.. a tyraktuja mnie jak trendowatą
Może martwią się o ciebie po prostu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-25 20:37 przez filipekkrol.

Czy ze mną jest wszystko ok ?

25 lis 2014 - 20:07:45

oczywiscie ze czuje sie zle ale nie zmienie swoich nawykow w jeden dzien

Czy ze mną jest wszystko ok ?

25 lis 2014 - 20:09:11

I co my mamy zrobić z twoim problemem, dziewczynko?

Czy ze mną jest wszystko ok ?

25 lis 2014 - 20:11:43

To zamiast powiedzieć całej tej zgrai żeby się walili, że ich słowa cię ranią, piszesz to nam... My ci możemy tylko współczuć, wojny z otaczającymi cię ludźmi nie rozpoczniemy - a to, że ludzie są wredni, to żadna nowina. Musisz sama walczyć o siebie i o swoje samopoczucie...

Czy ze mną jest wszystko ok ?

25 lis 2014 - 20:31:09

Też bym ci zwróciła uwagę, jeżeli masz sporą nadwagę, bo tu chodzi o twoje zdrowie, a nie wygląd. Widocznie w ich mniemaniu niewiele robisz, skoro się czepiają. Jeżeli twoje wzięcie się za siebie oznacza 10 brzuszków tygodniowo, to znaczy, że trza ci suszyć głowę.

Czy ze mną jest wszystko ok ?

25 lis 2014 - 21:07:22

A ja mam inne pytanie: czy mówiłaś któremukolwiek z nich, że musisz się wziąć za siebie i powtórzyłaś to chociaż ze 2 razy? Jeśli tak, to masz efekt. Ja mam dobrą wagę, ale mówiłam swojemu chłopakowi, że muszę zacząć ćwiczyć i tak kilka razy. To w końcu się wkurzył i powiedział, że albo żebym to zaczęła robić, albo mam przestać o tym mówić.
A co do nawyków to wiadomo, że w 1 dzień nie zmienisz. Ale ZACZNIJ je chociaż ZMIENIAĆ od dzisiaj! Pooglądaj sobie na tvn player Tajemnice otyłości (stałam się ich maniaczką^^), bo na prawdę można sobie wiele błędów żywieniowych uzmysłowić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-25 21:08 przez sznurufka.

Czy ze mną jest wszystko ok ?

20 kwi 2015 - 18:09:47

myślę skoro oni to widzą to jednak masz problem.
Moja propozycja zmień twoje menu oraz zacznij treningi od chodzenia więcej po ulicy w tempie przyspieszonego marszu.
nie musisz im mówić że ćwiczysz .
Weż się za ciebie .

Czy ze mną jest wszystko ok ?

20 kwi 2015 - 18:21:49

Mam wrażenie ze Chodzi ci o coś , ale chyba sama za bardzo nie wiesz o co ? :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Golarka Remington