Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bustello i inne

09 wrz 2014 - 16:11:55

Czesc Dziewczyny
Uzywala ktoras z Was tabletek Bustello lub Bust Up new look ?
mam 23 lata i moj biust to miseczka b
zastanawialam sie nad operacja ale poki co nie uskladalam jeszcze odpowiedniej kwoty i ciagle sie waham
a slyszlam ze tabletki maja nawet dobra opinie ponoc piersi staja sie pelniejsze a produkt jest naturalny
co Wy na to ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 16:12 przez bubblebi.

Bustello i inne

09 wrz 2014 - 16:18:13

mozliwe ze dadza efekt, na wiele nie licz, ale biust moze sie troszke powiekszyc. zapewne tabletki maja w skladzie rosliny zawierajace fitohormony. po odstawieniu tabletek biust wroci do poprzedniej wielkosci - celowo nie pisze "rozmiaru", bo az tyle sie nie powieksza. nie stosowalam ani tych ani zadnych innych ale czytalam kiedys na ten temat, bez problemu znajdziesz w internecie informacje co i jak

Bustello i inne

09 wrz 2014 - 16:50:18

Cytat
kamila249
mozliwe ze dadza efekt, na wiele nie licz, ale biust moze sie troszke powiekszyc. zapewne tabletki maja w skladzie rosliny zawierajace fitohormony. po odstawieniu tabletek biust wroci do poprzedniej wielkosci - celowo nie pisze "rozmiaru", bo az tyle sie nie powieksza. nie stosowalam ani tych ani zadnych innych ale czytalam kiedys na ten temat, bez problemu znajdziesz w internecie informacje co i jak
Też tak myślę. Cudów nie ma



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 16:50 przez julsao.

Bustello i inne

09 wrz 2014 - 16:58:48

Jakby byly takie super to by kobiety nie robily sobie operacji.poza tym wg mnie miseczka b wcale mala nie jest.ja mialam b po pierwszej ciazy zrobily sie c a teraz mam g.

Bustello i inne

09 wrz 2014 - 17:01:54

Nie rozumiem dlaczego wypowiadają się osoby które nie mają o temacie pojęcia???? ale coś..tam słyszały,gdzieś czytały... Dziewczyny!opanujcie się

Ja stosowałam.
Bubel,nie liczyłam na mega powiększenie,ale chociażby na podniesienie,ujędrnienie...nic
Mega bubel,wyciąganie pieniędzy od naiwnych.
Nie kupuj!!!!

Bustello i inne

09 wrz 2014 - 17:03:13

a jakie są SKUTKI UBOCZNE tego leku?? może mi któraś powie.
23 lata masz dzieci nie masz ? to po co ci to wogóle?

Bustello i inne

10 wrz 2014 - 02:38:42

Cytat
KasiaKE
Jakby byly takie super to by kobiety nie robily sobie operacji.poza tym wg mnie miseczka b wcale mala nie jest.ja mialam b po pierwszej ciazy zrobily sie c a teraz mam g.

... a dobrze dobranego stanika w życiu nie miałaś, prawda? ;)

Bustello i inne

11 wrz 2014 - 12:58:53

mial ktos jeszcze przygode z tymi tabletkami ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wesele, problem z dodatkami