Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:14:32

Dziewczyny, podobają mi się tatuaże na stopie a konkretnie to róża.
Od około 4 miesięcy zastanawiam się nad zrobieniem tego tatuażu.
Jestem go pewna na 99 % bardzo mi się podoba. A co wy myślicie nad moim pomysłem? A może któraś ma takowy na swojej stopie?

Tak, wiem wiem to mój tatuaż, to moja noga itp i tam wiem będę go miała na całe życie.



niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:16:29

Jak Ci się podoba, to rób, ale żebyś potem nie żałowała.

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:18:08

z daleka wygląda jak brud takie moje zdanie

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:19:07

Wiem wiem, nie będę żałować, spokojnie. Już mam jeden tatuaż i go nie żałuję.

Cytat
ritapsita
z daleka wygląda jak brud takie moje zdanie

Czemu jak brud? :O



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-28 17:25 przez lucyinthesky92.

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:25:52

poki jestes pewna na 99 % to nie robic. W momencie kiedy bedziesz na niego calkowicie zdecydowana i nie bedziesz potrzebowala potwierdzenia swojej decyzji u innych - wtedy robic :) pomimo iz ja sama nie zdecydowalabym sie na tatuaz w tak widocznym miejscu - to bardzo mi sie podoba :)

zweryfikowana
Posty: 367
Ostrzeżenia: 1/5

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:27:40

jak dla mnie robienie tatuazu na stopie to nie jest dobry pomysl kuzyn i siostra sa tatuazystami nie raz widzialam jak ktos przychodzil na korekte tatuazu ze stopu no coz ... stopa to stopa skora sie przemieszcza jest bardzo cienka i odksztalca sie od noszenia obuwia - szpilki.
nie chcesz biodra ? zeber ? na zebrach wyglada zniewalajaco :)

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:28:54

moja znajoma ma tatuaż na stopie ,kwiatka ale nie róże i fajnie to wygląda :) moim zdaniem :)

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:32:13

No bo tak wygląda jak czarna plama,jestem na nie ogólnie.Już jedna piękna kobieta(Cole) oszpeciła się tatuażem z motywem róży na tyłku. Oh zniewalająco to wygląda

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:33:27

Cytat
KRWAAAAA
jak dla mnie robienie tatuazu na stopie to nie jest dobry pomysl kuzyn i siostra sa tatuazystami nie raz widzialam jak ktos przychodzil na korekte tatuazu ze stopu no coz ... stopa to stopa skora sie przemieszcza jest bardzo cienka i odksztalca sie od noszenia obuwia - szpilki.
nie chcesz biodra ? zeber ? na zebrach wyglada zniewalajaco :)
może i wygląda zniewalająco ale trzeba wziąć pod uwagę przytycie choćby z powodu ciąży. Nie każda dziewczyna wraca do figury sprzed ciąży. Wtedy tatuaż już nie wygląda fajnie

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:39:00

Fajny.! Ja bym się bała na stopie, bo to chyba mega boli, tez mam tatuaż. Zrobiłam go w ukrytym miejscu, żeby go właśnie nie żałowac na przyszłość. Ale chce sobie zrobić kolejny. Na stopie też łatwo można zakryć, nosząc pełne buty (chodzi mi o momenty w ktorych czasem lepiej nie pokazywac ze sie ma tatuaz). No i jesli sie zdecydujesz, idz go zrobic do sprawdzonej osoby i miejsca, to bardzo ważne.

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:41:40

Jak jesteś pewna na 100%, to sobie zrób. Jak nie jesteś pewna na 100%, to odczekaj parę miesięcy i wtedy zapytaj siebie - robić, czy nie robić.

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:44:39

oj nie

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:47:52

Jesli to tylko pomysl a nie ma zadnego znaczenia to bym nie robila.za 2 lata ci sie znudzi albo bedziesz miala powazny zawod.ubierzesz sie elegancko a tatuaz bedziesz zaslaniac.

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:50:15

Fajny! Podoba ci się - rób, a nie rozmyślaj całe życie robić czy nie.

tatuaz, robic?

28 sie 2014 - 17:52:25

Cytat
KasiaKE
Jesli to tylko pomysl a nie ma zadnego znaczenia to bym nie robila.za 2 lata ci sie znudzi albo bedziesz miala powazny zawod.ubierzesz sie elegancko a tatuaz bedziesz zaslaniac.
przecież można zasłonić zakrytymi butami. ja mam kilka tatuaży i jakoś nie przeżywam że praca że to że tamto

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaż białym tuszem