Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

grube uda

28 sty 2015 - 18:25:09

Skakanka i przysiady, najlepszy jest rower ale to nie sezon, dobrze jest jeszcze wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej, może czerwona herbata? Suplement Acetomale też się przyda jeśli chcesz skutecznie schudnąć.

grube uda

17 lut 2015 - 16:46:54

z samych ud jest ciężko, sa w sieci zestawy ćwiczeń na konkretne partie mięśni, ale wiadomo, że i tak pracuje całe ciało. więc jak już robić trening to podzielić go na dwie części: ogólną i poświęconą wybranej części ciała - chodzi o to, żeby nie przesadzić w drugą stronę :) na ciało ogólnie bardzo dobre jest bieganie - sylwetka jest wtedy bardzo harmonijna :)
sprawdzaj w sieci blogi, tam często sa własnie gotowe zestawy ćwiczeń. polecam na przykład tego bloga -> http://zdrowiedietasport.pl/, ale też stylowych, zszywkę itp.

grube uda

23 mar 2015 - 20:40:36

ech... pamiętam jak ja miałam okropnie grube uda :/ to był mój straszny kompleks, ręcę OK, brzuch nie najgorszy a uda? no wyglądałam śmiesznie :/ no ale znalazłam pomocne info na temat tego jak spalić tłuszcz, zresztą gdzie teraz nie poszukacie, np tutaj: http://www.biomedical.pl/dieta/jak-spalic-tluszcz-z-ud-6200.html to wszędzie są dwa najlepsze sposoby: albo robić regularnie przysiady i biegać albo znaleźć odpowiedni zestaw ćwiczeń :P jka któraś chce siedzieć przed komputerem, jeść jak się podoba i brać magiczne leki na idealny wygląd to powodzenia, bo efekt jojo murowany. Prosta odpowiedź: trzeba się wziąć za siebie i urszać :))

grube uda

26 mar 2015 - 15:25:13

najlepiej jest biegać, wolno i długo (minimum 1h) co drugi dzień. Unikać węglowodanów, słodyczy i innych uniesień dla kubek smakowych, a uda będą ładne i zgrabne. Nic nie daje tyle co bieganie

grube uda

06 cze 2015 - 15:54:56

Cytat
ciuciubabka1992
nie mam gdzie;( mieszkam w miescie i troche sie wstydze po ulicy biegac :D

A ja mieszkam na wsi, dookołą same lasy i aż strach samej biegać. Niedawno koło nas szła sobie dziewczyna przez lasek. Szła , szła i nie doszła. Więc się nikomu nie dogodzi. W mieście na pewno są fajne miejsca do biegania. Kilka lat wstecz jeszcze mieszkałąm w mieście, mieliśmy super park z alejami dookoła stawu rekreacyjnego. Biegałą tam połowa miasta :D i nikt się nikogo nie wstydził.

grube uda

06 cze 2015 - 17:13:09

bieznia, rowerek, orbitrek, zdrowa dieta. powinno wystarczyc :)

grube uda

14 lip 2015 - 11:33:16

Mimo wszystkich rad, które zaczerpniesz od ludzi, powinnaś poradzić się profesjonalisty. Tak naprawdę tylko profesjonalny trener będzie wiedział, jak uporać się z niechcianym tłuszczykiem. Mogę Ci polecić świetną siłownię, jaką jest Saturn Fitness Bielany. Trenerzy z prawdziwego zdarzenia (swoją drogą całkiem przystojni ;)) dobrze Cię pokierują. Sprawdź ich stronę: www.saturn-fitness.pl
Powodzenia!

grube uda

14 lip 2015 - 17:06:46

Bieganie, przede wszystkim! :)

grube uda

15 paź 2015 - 09:16:37

Najlepszy jest rower:) Ja dzięki niemu schudłam 15 kg w 2 miesiące :) Teraz gdy jest zimno pomóc może skakanka i ćwiczenia tzw dywanówki :)
Myślę, że warto też dołączyć do jakiejś odchudzającej się społeczności np http://www.fit.eftera.pl/wygodne-odchudzanie.html Znajdziesz tam motywacje i dobre rady jak schudnąć w harmonii z samą sobą. Dieta często doprowadza do depresji przez co później pojawia się jojo. To wszystko można przejść bez stresu ale trzeba wiedzieć jak to zrobić.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

grube uda

19 paź 2015 - 17:00:32

Ja jestem niestety dość leniwą osobą :) Ćwiczyć mi się nie chce, a dietę też niełatwo utrzymać. Dlatego zdecydowałam się na zabiegi kriolipolizy. Zrobiłam serię takich zabiegów w salonie Vici w Krakowie i tłuszczyku jest widocznie o wiele mniej niż było. Polecam wszystkim leniuszkom, ceny zabiegów nie są wysokie, a efekty są świetne :)

grube uda

23 paź 2015 - 10:02:04

Ja polecam wszystkie katorżnicze ćwiczenia w stylu mocne kardio, nożyce, pajace, wymachy nóg.. Można umrzeć ale naprawdę widać różnicę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja woskiem, a depilator