Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ODCHUDZANIE grupa wsparcia

11 sie 2014 - 16:46:49

Cześć!
Szukam kompanki, z którą wspólnie będziemy się motywować do diety i ćwiczeń.
Przytyłam 6kg przy wzroście 160cm, bardzo chcę zrzucić zbędny tłuszczyk ale od kilku miesięcy próbowę się zmotywować i nic...Nie potrafię sama siebie zmobilizować. Rano zaczynam dietę, a wieczorem najadam się do syta.
Może znajdę kompankę do tego trudnego dla mnie wyzwania.
Zgłaszajcie się na priv.
Pozdrawiam



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-11 20:24 przez agawera92.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

ODCHUDZANIE grupa wsparcia

11 sie 2014 - 16:57:53

Cytat
agawera92
Zaczynam rano dietę, by wieczorem najeść się do syta... \
no serio? i co, pójdziesz do maka? pierwszy tydzień będziesz się pozbywać tego, co zjadłaś i masz dodatkowe dwa tygodnie, żeby oczyścić organizm po obżarciu się. Odpuść to sobie.
Jaką 'dietę' zaczynasZ?

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ODCHUDZANIE grupa wsparcia

11 sie 2014 - 20:23:33

Nie chodzi o to, że objadam się fast foodami czy chipsami. Takie rzeczy jem bardzo rzadko. Ale po prostu zamiast zjeść tylko jabłko czy jakieś warzywa zjadam jabłko plus 2 kromki jasnego pieczywa. A mam taki metabolizm, że tydzień obfitszego jedzenia wystarcza, żeby nabrać na siebie. Nie chcę przechodzić na konkretną dietę, wolę po prostu odstawić produkty, które tuczą, jeść 5 posiłków systematycznie. Wprowadzić zdrową dietę, która nie da efektów po 2 tygodniach, a potem efekt jojo, tylko styl zdrowego odżywiania, który pozwoli powoli, ale skutecznie zrzucić zbędne kilogramy.

ODCHUDZANIE grupa wsparcia

11 sie 2014 - 20:28:37

Ja też jestem na diecie. Od 2 dni 8/16 mam nadzieje ze uda mi się schudnąć bo trochę tego nadmiaru jest.

ODCHUDZANIE grupa wsparcia

11 sie 2014 - 21:32:16

Ja też już od 2 tygodni jestem na diecie, do tego pływam 4 razy w tygodniu zamieniłam zwykłą kawę na SlimCoffe. Dodaje mi to energii na cały dzień, no i wspomaga odchudzanie :)

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ODCHUDZANIE grupa wsparcia

12 sie 2014 - 15:22:46

A stosujecie konkretne diety czy same układacie sobie dietetyczny jadłospis?

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

ODCHUDZANIE grupa wsparcia

12 sie 2014 - 15:38:43

wiesz, uwierz mi, że jabłko też nie zawsze jest dobre :) musisz dużo, dużo poczytać i się dobrze zorientować jeśli chcesz naprawdę zdrowo żyć. Albo zasięgnąć czyjejś rady :)

Cytat
malwwina
Ja też już od 2 tygodni jestem na diecie, do tego pływam 4 razy w tygodniu zamieniłam zwykłą kawę na SlimCoffe. Dodaje mi to energii na cały dzień, no i wspomaga odchudzanie :)

SlimCoffee to kolejny pic na wodę. Wiesz, zwykła czarna kawa (ale mielona, nie rozpuszczalna) jest lepsza niż jakieś 'magiczne' odchudzacze. Dieta + ćwiczenia to klucz do sukcesu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-12 15:40 przez Slyth.

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

ODCHUDZANIE grupa wsparcia

12 sie 2014 - 15:45:42

polecacie jakieś ćwiczenia na pozbycie się brzucha ??? nie na mięśnie ...

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

ODCHUDZANIE grupa wsparcia

12 sie 2014 - 15:47:45

Jezu... Jak chcesz bruzch zgubić bez mięśni to tylko dietą. Ćwiczeniami rozbudujesz mięśnie. Ale nie będziesz miała od razu sześciopaka, więc warto też poćwiczyć...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Głodówka-TAK czy NIE?