Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Wypadanie włosów - jaki szampon?

15 lip 2020 - 13:52:43

da mnie zbawieniem była maseczka z herbaty. z resztą pomysł na nią wzięłam z tego artykułu: https://rycynowy.pl/domowe-maseczki-wlosow-wypadajacych-zrob/ . po kilku tygodniach włosów wypadało mniej, a z każdym kolejnym tygodniem ich kodnycja polepszała się. moim zdaniem lepiej zdecydować się na naturalne kosmetyki, oleje czy domowe receptury.

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

03 sie 2020 - 08:54:44

Też właśnie ostanio mam problem i kupiłam sobie szampon, odżywka pod prysznic plus do psikania Jantar plus tabletki na włosy żeby też działać od środka i o wiele lepiej jest co do tego stram się jeść zdrowiej pić więcej wody stosuje jeszcze odżywkę z o herbal polecam również no i oczywiście stram się myć je co 2/3 dni przetłuszczam je i tak siedzę w domu w tym czasie to nikt mnie nie widzi hahah ewentualnie sąsiedzi a co jeszcze istotne robię różne fryzury warkocze kucki co jakiś czas rozpuszczone mój dermtolog mi powiedział żeby nie chodzić ciągle w jednej fryzurze często je czesze i masuje skórę głowy
Brałam pod uwage kupienie sobie szamponu Delpos, czytałam o nim oraz ma dobre opinie. Może jest tutaj jakaś dobra dusza, która stosowała ten kosmetyk?

Wypadanie włosów - jaki szampon?

21 wrz 2020 - 14:24:17

mi szampony, odżywki i suplementy nie pomagały. włosy wypadały mi na potęgę, dlatego zdecydowałam się na zabieg haircare, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. może i na efekty trochę poczekałam, ale było warto. obecnie mam więcej włosów, które są silniejsze, grubsze i bardziej lśniące.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

10 lis 2020 - 10:44:55

Żeby włosy nie wypadały warto stosować ekologiczne farby do włosów siwych. Odkąd powiedziałam mojej mamie, aby zwracała większą uwagę na to, czym farbuje włosy to już jej tak nie wypadają. Warto być świadomym :)

Wypadanie włosów - jaki szampon?

01 gru 2020 - 10:12:36

Patrząc na moje ostatnie próby i odkrycia to delpos u mnie zdecydowanie wygrywa, ale to nie jest tylko szampon tylko cały zestaw z wcierką i maską.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 6/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

16 gru 2020 - 10:13:22

Co moze pomóc na poprawe kondycji włosów:
1. Rozplątanie i rozczesanie kołtunów
2. Wcierka Delpos: https://delpos.pl/ Bardzo pomaga na stan włosów, są to kosmetyki raczej drogie ale są polecane przez dermatologów oraz trychologów.
3. Na długość mieszanka, olej konopny plus z pestek moreli, te włosy pożarły oleje, serio, wypiły je od razu. Olej konopny wmasowalam dodatkowo w skórę głowy.
4. Emulgowanie oleju bez wstawania sprzed kompa
Na ramiona dałam ręcznik, całe włosy popsikalam wodą z atomizera, rozczesałam, nałożyłam maskę ekos z hydrolizowanymi proteinami nasion moringa. Wczesywalam chyba z 5 minut.
5. Zmuszenie chłopa żeby się ruszył pod prysznic
6. Zmylam maskę, umyłam mu głowę spienionym szamponem petal fresh drzewo herbaciane.
7. Po spłukaniu szamponu poszedł kallos color na długość, wczesany i spłukany. Odsączylam włosy w bawełnianą koszulkę i wysuszyłam chłodnym nawiewem suszarki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-04 13:53 przez jumkaa.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

16 gru 2020 - 18:38:17

Słyszałam, ze kofeina jest dobra na wzmocnienie włosów. Są różne szampony i odżywki z kofeiną - tylko niech Cie nie zmyli, nie wiem czemu, ale niektóre są kierowane do mężczyzn, pewnie przez to, że mają tendencję do łysienia. Ale ja używam :P

Wypadanie włosów - jaki szampon?

18 gru 2020 - 22:47:15

A Ty używasz takiego z kofeiną?

Wypadanie włosów - jaki szampon?

23 gru 2020 - 23:20:04

Tak, od już od dłuższego czasu i mam wrażenie, że włosy stały się mocniejsze. Na pewno mniej mi wypadają. Używam np. szamponu i odżywki z Curapil - na nich właśnie jest napisane "for men" :D np. https://www.notino.pl/curapil/men-szampon-kofeinowy-dla-mezczyzn-dla-wzmocnienia-wzrostu-wlosow/ Ale nie przeszkadza mi to, mają całkiem przyjemny zapach. No ale przede wszystkim są skuteczne.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

30 gru 2020 - 15:14:52

A próbowałaś może Delpos? Dużo osób poleca zarówno szampon jak i całą kurację przeciw wypadaniu włosów. Plusem jest to, że są to dermokosmetyki, czyli preparaty lecznicze i mają całkowicie naturalny skład. A obecnie na stronie producenta są w zestawie taniej.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

10 sty 2021 - 20:49:39

Cytat
Bejbe2020
Tak, od już od dłuższego czasu i mam wrażenie, że włosy stały się mocniejsze. Na pewno mniej mi wypadają. Używam np. szamponu i odżywki z Curapil - na nich właśnie jest napisane "for men" :D np. https://www.notino.pl/curapil/men-szampon-kofeinowy-dla-mezczyzn-dla-wzmocnienia-wzrostu-wlosow/ Ale nie przeszkadza mi to, mają całkiem przyjemny zapach. No ale przede wszystkim są skuteczne.

Aha, ok, dzięki. Wczoraj mi jeszcze koleżanka polecała Klorane. Widzę, że maja naturalne składy więc to też zachęca. Macie jakieś doświadczenia?

Wypadanie włosów - jaki szampon?

23 sty 2021 - 20:55:06

Cytat
Klarkaaa

Tak, od już od dłuższego czasu i mam wrażenie, że włosy stały się mocniejsze. Na pewno mniej mi wypadają. Używam np. szamponu i odżywki z Curapil - na nich właśnie jest napisane "for men" :D np. https://www.notino.pl/curapil/men-szampon-kofeinowy-dla-mezczyzn-dla-wzmocnienia-wzrostu-wlosow/ Ale nie przeszkadza mi to, mają całkiem przyjemny zapach. No ale przede wszystkim są skuteczne.

Aha, ok, dzięki. Wczoraj mi jeszcze koleżanka polecała Klorane. Widzę, że maja naturalne składy więc to też zachęca. Macie jakieś doświadczenia?

Ja używam Klorane już od dłuższego czasu, poleciła mi moja dermatolożka. Mają spory wybór i tak jak mówisz, naturalne składy więc im ufam. Poleciła mi na początek Klorane Quinine. Te kosmetyki są troszkę droższe więc opłaca się kupić np. większą butelkę, czasem się trafi 400 ml, ale nie w każdym sklepie jest.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

18 lut 2021 - 23:41:12

Dzięki za info. Jak od dermatolożki to mam nadzieję, że będą ok :)

Wypadanie włosów - jaki szampon?

30 lip 2021 - 10:04:56

Aby zamaskować przerzedzenia powstałe po wypadnięciu włosów polecam stosować mikrowłókna. Świetny kosmetyk. Gdybym wcześniej od nim słyszała to już dawno leżałby na mojej półce. Wiem, że mało osób o nim wiem, dlatego dzielę się z wami tą nowinką.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

18 paź 2021 - 13:17:07

Twoje włosy nadmiernie wypadają i potrzebujesz specjalistycznej pomocy? Już dziś odwiedź gabinet trychologiczny w Gdyni. Tu wykonasz specjalistyczne badania pozwalające na ocenę stanu Twoich włosów, jak trichoskopia czy biopsja trichologiczna. U nas możesz liczyć na pomoc na najwyższym poziomie i skuteczne leczenie poparte doświadczeniem. Nie zwlekaj i umów się na konsultację. Dr trycholog z pewnością Ci pomoże!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposoby na trądzik różowaty - co polecacie?